Pískovna u Hlavna

- Reklama -

Soukromý revír pískovna u Hlavna leží v Karlovarském kraji, nedaleko obce Hlavno a jen pár desítek kilometrů od Chebu nebo od Karlových Varů. Soukromý revír pískovna u Hlavna je malebný rybník, na kterém naleznete klid a pohodu. Pískovna u Hlavna je perfektně zarybněná jak kaprovitými, tak i dravými rybami. Pískovna u Hlavna tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.  

Prostředí okolo soukromého revíru pískovna u Hlavna nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku pískovny u Hlavna rostou vysoké stromy, které rybářům poskytují blahodárný stín i v těch největších parnech. Navíc břehy okolo soukromého revíru u Hlavna jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru pískovna u Hlavna si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru se loví na 2 pruty. Na pískovně u Hlavna se smí stanovat nebo grilovat. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Pískovna u Hlavna je velice dobře zarybněná. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 1,2 ha

Kraj: Karlovarský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

Denní (chyť a vezmi) – 300 Kč

 

Pravidla lovu:

Na pískovně u Hlavna se loví na tamní povolenky, které zakoupíte přímo na místě. Na pískovně je povoleno stanovat, grilovat a rozdělávat ohně na určených místech. Rybáři mají možnost si přivést i vlastní karavan! Parkování u pískovna u Hlavna je zdarma. Loví se 24 hodin. Na pískovně platí pravidlo, že ryba nad 3 kilogramy musí být vrácena vodě. Povinný je i podběrák.

Loví se na 2 pruty s jedním návazcem. Povinné jsou háčky bez protihrotů. Rybář musí lovit pouze na průběžnou montáž. Na revíru se nesmí používat šokové šňůry, lankové montáže, neprůběžné montáže nebo srkačky. Na revíru se nesmí zavážet. Více informací o lovu zjistíte u správce revíru.

 

Kontaktní údaje:

Telefon: +420 722 925 842

E-amil: [email protected]

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Lom Radnice

Rybník Ráček

Rybník Královák

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  • Dobrý den,

   doporučuji kontaktovat přímo správce soukromé lokality, který Vám podá ty nejaktuálnější informace…

   Děkuji za pochopení!

   Krus

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -