Domů Ostatní Komerční články Unikátní rybářské akrylátové trofeje: Krásné trofeje pro rybáře, které zůstanou „navždycky“

Unikátní rybářské akrylátové trofeje: Krásné trofeje pro rybáře, které zůstanou „navždycky“

- Reklama -

Hledáte-li vhodný dárek pro rybáře, místo vypreparovaných ryb věnujte pozornost unikátním akrylátovým trofejím. Potěší jako dar třeba k nějakému výročí, vhodné jsou i jako dekorace. Tyto akrylátové trofeje pro rybáře jsou pak i pochopitelně velmi oblíbené u všech organizátorů ať už menších, anebo větších, rybářských závodů. Přece jenom, co by to bylo za rybářské závody bez krásné trofeje pro rybáře? Tyto trofeje mají například i děti při vyhlašování výsledků na dětských rybářských závodech. Vybírat si můžete buďto z hotových rybářských trofejí, anebo můžete zvolit i zakázkovou výrobu…

 

Z čeho se moderní trofeje vyrábí? 

Moderní rybářské trofeje se vyrábí z akrylátu, což je materiál, který se používá například i na výrobu van. Akrylát pro výrobu trofejí je litý, snadno se s ním pracuje a není tak problém zhotovit z něj výrobek ve vlastním designu. Pro výrobu takovýchto medailí se akrylát mísí se speciálními směsi, aby povrch takového výrobku byl pak neporézní a lesklý. Je tak jednoduché jej čistit. Litý akrylát se nekřiví, ani nepraská a výrobek z něj vydrží mnoho let.

 

Podstavec

Jako podstavec pro tyto trofeje se nejčastěji používá podstavec z černého plastu, ale může být třeba i ze dřeva, vše záleží na vašich preferencích. Na podstavec lze lehce upevnit štítek jakéhokoli materiálu, na kterém je věnovaní, jako třeba rok, pro koho je trofej určena a za jakým účelem. Na podstavci je pevně usazená nožka, která má nosnou funkci a drží celou konstrukci.

 

Design

Na trhu dnes nalezneme celou řadu unikátních trofejí s vlastním designem, není však problém zhotovit i svůj vlastní – na zakázku. Ve většině se jedná o jednostranný potisk, kdy se tloušťka motivu pohybuje od 0,4 do 2 cm v závislosti na celkové velikosti trofeje. Můžete si tak nechat zhotovit trofej s motivem rybářova nejzajímavějšího úlovku, nebo motiv s vícero rybami připomínající rybářovu dlouholetou aktivitu v tomto odvětví.

 

Proč zvolit tento design?

Unikátní akrylátové trofeje jsou vhodné například pro rybáře, kteří mají rybářství spíše jako hobby a svůj úlovek po vylovení vypustí zpět do vody, mají tak na své úlovky památku. Pro profesionální rybáře je ale trofej taktéž vhodná, především jako dekorace místo dříve hojně rozšířených preparovaných úlovků.

Výroba akrylátové trofeje, nebo medaile je také ekologicky udržitelná a má minimální ekologickou stopu.

Kompletní nabídku naleznete na e-shopu a v prodejnách společnosti Poháry Bauer.

Ilustrační foto: Poháry Bauer

Přidejte i vy své hodnocení

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -
Přidejte i vy své hodnocení