DomůAkční nabídkaNOVINKA: Levné křeslo pro rybáře za pár korun! Nosnost až 160 kilo...

NOVINKA: Levné křeslo pro rybáře za pár korun! Nosnost až 160 kilo a obrovský prostor pro sezení

- Reklama -

Kvalitní křeslo pro rybáře je základ! Pokud rybář vsadí na nepohodlné křeslo pro rybáře, pak zažije při posezení u vody hotový horor. Neexistuje nic horšího než nepohodlí! Přesto, abyste si u vody hověli jako doma na gauči, není nutné za rybářské křeslo utrácet horentní sumy. To ani náhodou! Na rybářském trhu je celá řada rybářských křesel, které nabízí perfektní vlastnosti za rozumné peníze. A jedno takové se nyní objevilo na rybářském trhu. Nabízí obrovský prostor pro sezení, vysokou nosnost a skvělou stabilitu. To vše za super cenu! Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Křeslo pro rybáře Arm Neopren Chair

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní křeslo pro rybáře, které nabízí celou řadu skvělých předností. Tohle prostě ocení každý rybář! Jednou z největších předností tohoto křesla je jeho bytelná konstrukce, která má nosnost až 160 kilogramů. Takže i když na toto křeslo pro rybáře sedne rybář s nějakým kilem navíc, křeslo to vydrží. Konstrukce je zhotovena z kvalitních materiálů, které slibují dlouhodobou životnost a bezproblémové používání.

Ještě ohledně té konstrukce: Na ni máme velmi rádi i jednoduchost. Právě díky jednoduchosti toto křeslo pro rybáře okamžitě rozbalíte a zase sbalíte během kratičké chviličky. Velmi jednoduché je i polohování rozměrného opěradla, což se dělá s pomocí opěrek na ruce, které stačí jenom nadzdvihnout. Ano, konstrukce tohoto křesla je vybavena i pohodlnými opěrkami pod ruce, bez kterých by posezení u vody nebylo to pravé ořechové.

Levné křeslo pro rybáře Arm Neopren Chair nabízí i skvělé rozměry pro sezení. Rozměry sedací části jsou 55 centimetrů (šířka) a 46 centimetrů (délka). Takže na sedáku si bude hovět i urostlejší rybář s rozměrnějšími boky. Co se týče zádové části, tak opěradlo má rozměry 55 centimetrů (šířka) a 70 centimetrů (délka). Toto opěradlo je skutečně velmi rozměrné a zaručuje naprosté pohodlí i při několikahodinovém sezení u vody.

VIDEO: Podívejte se, jak vypadá křeslo Arm Neopren Chair u vody

Ještě k tomu opěradlu: To je na rybářském křesle Arm Neopren Chair anatomicky tvarované, což slibuje maximální komfort při sezení. V momentě, kdy se do opěradla opřete, tak to nutí ke spánku. To je blaho! Samozřejmostí je i polstrovaný polštář nahoře na opěradle, který podepírá krční páteř, což opět přispívá k celkovému pohodlí při sezení u vody. Pecka!

Křeslo pro rybáře Arm Neopren Chair je velmi vhodné i při krátkodobých vycházkách, protože váží pouhých 5,8 kilogramů, takže se při nošení k vodě nepronese. Ve sbaleném stavu má křeslo rozměry 90 x 65 x 17 centimetrů, takže se pohodlně nese, ale i ukládá například do kufru vozidla. Tohle je velké plus!

Křeslo je vybaveno i výsuvnými nohami, takže rybář si může křeslo nastavit do pohodlné polohy i na hodně nerovném terénu. Tohle ocení každý rybář například při rybaření na kamenitém břehu, anebo na břehu s velkým výskytem kořenů a výmolů. Na křesle pro rybáře Arm Neopren Chair jsou k vidění rozměrné patky, které výrazně napomáhají k perfektní stabilitě i na hodně kluzkém a měkkém povrchu. Tohle je fakt super!

Ptáte se, jaké křeslo na ryby vybrat? Tady máte odpověď! Levné rybářské křeslo Arm Neopren Chair je k dostání za fakt luxusní peníze, přitom ale nabízí perfektní vlastnosti – velký prostor pro sezení, vysokou nosnost, opěrky pod ruce, lehkou konstrukci nebo pohodlné polstrování. Tomuhle rybářskému křeslu rozhodně věnujte pozornost!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -