DomůOstatníRozhovoryExkluzivní rozhovor s Lukášem Krásou o NUTRIGO: „Největší překážkou byl tekutý střed, který...

Exkluzivní rozhovor s Lukášem Krásou o NUTRIGO: „Největší překážkou byl tekutý střed, který vysychal!“

- Reklama -

Lukáš Krása a jeho nástraha na kapry NUTRIGO. Tandem, který „boří“ jednu rybářskou výstavu za druhou. Nástraha NUTRIGO je totiž jedinečná v tom, že kromě zajímavého složení a prvotřídních surovin obsahuje i tekutý střed. Tohle je revoluce! Na výstavě FOR FISHING v Praze jsme měli konečně možnost vidět NUTRIGO na vlastní oči. Je to opravdu hodně zajímavá nástraha, kterou stojí za to si pořádně prohlédnout. Při té příležitosti nám poskytl rozhovor zakladatel firmy LK Baits Lukáš Krása. Co o vývoji nástrahy NUTRIGO řekl?

Nástraha NUTRIGO od české firmy LK Baits byla jedním z největších taháků letošního ročníku FOR FISHING. Tato nástraha zaujala tisíce rybářů zejména proto, že obsahuje tekutý střed s atraktivní surovinou. Na NUTRIGO se tak stály fronty a firma LK Baits na sociálních sítích děkovala za obrovský zájem, který výrazně ztenčil připravené zásoby ve skladu. Některé příchutě rybáři na výstavě dokonce zcela vykoupili. Takový je o NUTRIGO zájem!

INFO: Kompletní informace o nástraze NUTRIGO! Zjistěte více…

NUTRIGO sklidilo úspěch i u samotných vystavovatelů FOR FISHING, kteří předali firmě LK Baits prestižní ocenění právě za tuto revoluční novinku. NUTRIGO bodovalo nejen v Praze, ale také například na výstavě v Itálii, kde rovněž posbíralo prestižní ocenění. I nás nástraha NUTRIGO velice zaujala, a proto jsme Lukáše Krásu požádali, zdali by nám povykládal něco o tom, jak NUTRIGO vlastně vznikalo. Tady je rozhovor!

Nástraha NUTRIGO je svým složením zcela unikátní. Tato pochoutka pro kapry je vyrobena tak, že se skládá z několika vrstev, přitom uvnitř se nachází tekutý střed. Hodně rybářů se potom ptá, proč je vlastně uvnitř ona tekutina? „Takovou hlavní pointou bylo to, že jsem si uvědomil, že veškerá potrava kaprů je šťavnatá. Vezměte si třeba patentky, slávky, plankton – všechno to, co kapr přijme, křupne, a uvnitř má šťávu. Takže jsem se snažil napodobit pouze přirozenou potravu, která mě dovedla k realizaci nástrahy NUTRIGO,“ vysvětluje Lukáš Krása z LK Baits.

Nápad na NUTRIGO je v lecčems zcela revoluční. NUTRIGO kromě tekutého středu a několika vrstev nabízí zcela unikátní vlastnosti, které vedou k obrovské účinnosti této nástrahy. Samotná cesta, která vedla ke zrodu nástrahy NUTRIGO, ale byla pořádně složitá, a její vývoj trval skutečně dlouho „Co je vývoj? Vývoj je i to o nástraze přemýšlet. Dávat to dohromady třeba jen na papíru. Vše začalo před 9 lety, kdy jsem měl tuto myšlenku. Nicméně, na nástraze jsme začali pracovat před 3 lety,“ říká Lukáš Krása.

Zvenku to rybář ani moc nepozná, ale když NUTRIGO rozřízne na půlku, tak si všimne, že nástraha se skutečně skládá z několika vrstev a uvnitř je atraktivní tekutina. Tato komplikovaná výroba celý proces vývoje značně brzdila. „Nejsložitější bylo mít tekuté jádro. Musím se přiznat, že tohle byla cesta, kterou jsem nemohl překonat více jak 3 roky. A to nás brzdilo! My jsme měli v plánu vydat NUTRIGO už před rokem, ale ten tekutý střed toho jádra nám dělal největší problémy, protože jsme zjistili, že po čase vyschnul. Museli jsme tak začít od znova,“ popisuje Lukáš Krása.

INFO: Kompletní informace o nástraze NUTRIGO! Zjistěte více…

Hodně rybářů v diskuzích tvrdí, že NUTRIGO je vlastně vylepšené boilies. To je ale podle Lukáše Krásy nesmysl, protože klasické boilies vzniká s pomocí úplně jiných výrobních postupů. „S boilies to nemá nic společného! Boilies se vaří, NUTRIGO se nevaří. My jsme dokázali dát do nástrah NUTRIGO ty látky, které jsme si přáli dát mnoho let předtím do boilies. Ano, ty látky jdou do boilies dát, ale je důležité si uvědomit, že se varem zničí. Následně atraktivita a účinnost těchto látek není stoprocentní. Takže tohle je jeden z největších rozdílů,“ zdůrazňuje Lukáš Krása.

Co všechno Lukáš Krása prozradil o vývoji nástrahy NUTRIGO? Podívejte se na rozsáhlý video-rozhovor, který jsme vložili výše do článku. Příjemnou podívanou!

Redakce InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

14 KOMENTÁŘE

  1. Pan Krása je jeden velký šašek. Celkově dění kolem něj je na pováženou. Peperin… Teď „super“ nástraha s ÚDAJNĚ tekutým středem Nutrigo je tu vychváleno až až. Jsem zvědav, jak to dopadne v reálu u vody. Tipuju, že si Kuna už brousí zuby a dá to jako test proti něčemu, co šlape a člověka to finančně nezruinuje. Vyhrává to akorát výstavy, kde to tohle individum umí rozjet a vyhrát i v jiných kategoriích. Jako třeba krále šašků. Korunován byl přímo na toaletách… Natočeno je to z více zdrojů. S vtipy ovšem neumí přestat. Tak třeba jeden z největších ohledně vyjádření oné korunovace na jeho stránkách. Kunu nemusím, ale v tomhle má pravdu. Až se stydím za to říkat si kaprař, když jsou u nás taková hovada.

  2. V sobotu odpoledne jsem na FF šel kolem stánku LK,nikde ani noha a ten zázrak tam měli,takže akorát slinty.

  3. Finančně nezrujnuje.. Jako hele sorry chlapi ale když jste schopni za sezónu do vody 300 kilo koulí na zakrmení tak těch pár korun vás . A pak se divíte že nic nebere. Ještě vám to nedošlo?

  4. K čemu je uvnitř tekutá složka když to mrknu do vody a ta to obklopuje z venku…co mi ta tekutina uvnitř jako udělá? Jako že Grande finále když se to rozpadne do mrtě tak to jako vyteče a zázrak nastane? Nějak nenacházím ten přínos krom toho že to vypadá zajímavě

  5. 2 kusy zázraku jsem dostal od jiného rybáře se slovy, ještě nikdy sem na to nic nechytil, já to zkusil a kapr, ale za takový peníze si to nekoupím ani náhodou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -