DomůOstatníRozhovoryRybářský přestup roku? Kaprařská legenda odchází z MIKBAITS do jiné „stáje“! O co...

Rybářský přestup roku? Kaprařská legenda odchází z MIKBAITS do jiné „stáje“! O co jde?

- Reklama -

Loňský rok přinesl mnoho změn! Platí to i pro rybářskou komunitu, která zaznamenala jeden velký přestup. Jedna z největších ikon české kaprařiny – Aleš “Rafan” Moc – opustil českou značku Mikbaits a stal se součástí týmu Tropic Fishing. A právě s ním udělala exkluzivní rozhovor další kaprařská hvězda – Jan „Carpkiller“ Hubka! Obě kaprařské legendy si povídaly o různých tématech – o budoucnosti, rodinném štěstí, ale samozřejmě i o rybách. Co tedy Rafan plánuje v následující sezóně?

Tým Tropicu se za poslední rok rozrostl o několik talentovaných a zajímavých rybářů. A právě ti přidávají své úlovky, recenze na produkty a další zajímavosti na „Tropické“ sociální sítě – Instagram či Facebook. A tohle není jedinou náplní práce těchto rybářů. Členové tohoto týmu ostatním rybářům poradí a pomůžou tak, aby i oni si zachytali s podobnými úspěchy. Stačí se jen zeptat!

Ale teď zase zpátky k Rafanovi! Proč se po 15 letech odhodlal k takové změně? Na co Rafan chytá? Kam se letos chystá? A lze skloubit rodinný život s rybářskou kariérou? Nejen o tom si Rafan pokecal v novém exkluzivním rozhovoru s Honzou „Carpkillerem“ Hubkou!

 

Rafanova budoucnost: Rok 2021 ve znamení velkých akcí!

Jsou lidi, kteří mají co říct. A Aleš „Rafan“ Moc mezi ně bezpochyby patří! Proto určitě stojí za to podívat se na celý rozhovor. To nejdůležitější z něj vám ale přinášíme i v psané podobě, pokud z nějakého důvodu nemáte možnost si video pustit nebo se chcete na rozhovor třeba jen naladit při pauze v práci. Tak pojďme na to…

Tato zpráva nedávno pořádně rozvířila kaprařskou scénu. Rafan po dlouhých 15 letech ukončil partnerství se značkou Mikbaits a stal se součástí týmu Tropic Fishing. Co ho k tomu vedlo? „Ta spolupráce mi určitě hodně dala, ale možná i dost vzala,“ začíná své vyprávění ikona kaprařů a naznačuje, že tím nemyslí pouze čas.

„U Mikbaits jsem měl za svou kariéru velké úspěchy, ale poslední dobou už mě to moc nenaplňovalo a ta spolupráce nefungovala úplně podle mých představ, tak jsem to ukončil a hodil za hlavu,“ dodává s tím, že tahle etapa je u konce a nemá cenu ji dále rozebírat. Mnohem sdílnější byl ale u tématu, který vás asi zajímá nejvíc – co bude dál a na co dneska Rafan chytá?

Díky svobodě, kterou mu dává Tropic Fishing, má Aleš nyní možnost vyzkoušet všechny možné značky, které ho napadnou a nemusí se omezovat na jednu firmu. Což dost kaprařů, kteří jsou uvázáni jednou značkou, dost omezuje a zároveň nebaví. Na druhou stranu, Rafan je Rafan a pořád je to hlavně v rukách, a jestli chytá na tyhle nebo tamty kuličky už takový rozdíl neudělá…  

Rafanovy ruce budou mít v roce 2021 určitě dost napilno… Spolu s Carpkillerem, Davidem Maryskem a Karlem Švecem totiž budou v barvách týmu Mivardi Tropic Fishing závodit v Maďarsku na prestižním IBCC. A v tomto legendárním složení to bude určitě jízda! Určitě si nenechte ujít online přenos, kde bude o zábavu a snad i zajímavé úlovky postaráno! Po Balatonu se s Mardou pod hlavičkou Tropic Fishing vydá na velký kaprařský závod na Šíravě. Po Slovensku už plánuje především menší, dvou a třídenní závody. Většinu času ale stráví, stejně jako v posledních letech, v klidu u Labe s dětmi a na dalších tuzemských vodách.

VIDEO: Co řekl o svém přestupu kaprařský mág Rafan? Mrkněte na rozhovor!

 

Výchova nové generace rybářů

Co stojí za takovou proměnou muže, který v minulosti jezdíval do Španělska, Francie nebo Itálie? Za vším hledej ženu. A dva kluky! Rafan totiž založil rodinu, které se hodně věnuje, a už nemá tolik času trávit měsíce na výpravách v cizině. Stále sice vzpomíná na Orellanu, Sierra Brava či Ebro, kam se chce jednou vrátit, ale teď to není priorita, vždyť velcí a krásní kapři nám plavou doslova pod nohama a prakticky v každé svazové vodě i díky K70 a vývoji kaprařiny v ČR najdeme i více jak 15 kilové ryby.

Pokud ikonu české kaprařiny sledujete na sociálních sítích, tak vám jistě neunikla videa, na nichž rybaří ve společnosti svých synů. Musí je přemlouvat, nebo se malí Dandy a Míša na vodu těší? „Ze začátku jsem si je bral s sebou, abych mohl na ryby, jenže ty prcky to teď baví mnohem víc než mě, chtějí být se mnou v přírodě a kolikrát mě přemlouvají, ať ještě nejedeme domů a zůstaneme alespoň jednu noc,“ popisuje, jak se rodí nová rybářská generace.

A ta se náležitě činí. Oba synové už mají na kontě pěkné úlovky, ale pro Rafana je podstatné něco úplně jiného: „Chtěl jsem jim ukázat tuhle cestu, a především je vytáhnout z gauče, od tabletu nebo monitoru. Tohle mi přináší nový smysl života.“

Jak a na co malí Rafani chytají? Kolik dní zvládnou na lodi? A co Aleš Moc vzkazuje všem sportovním rybářům? Podívejte se na kompletní videorozhovor uprostřed tohoto článku. To je takhle v krátkém shrnutí vše, zbytek se dozvíte, až si video pustíte. A nezapomeňte se přihlásit k odběru nově založeného Youtube kanálu Tropic Fishing, ať nepřijdete o další zajímavá videa. Profíci z této „stáje“ jich pro rybáře chystají více než dost.

Aleš „Rafan“ Moc se stal součástí týmu e-shopu Tropicfishing. Tento internetový obchod neustále pracuje na zkvalitňování služeb – snaží se zrychlit dodávku produktů k zákazníkům domů. Na e-shopu lze najít i novou funkci “ihned k odeslání”, do které neustále přibývá spousta nových produktů. Když rybář objedná pouze produkty s touto funkcí do 13. hodiny ve všední den, tak je ještě ten samý den rybáři z Tropicfishing odešlou a ve většině případů zásilky dorazí již následující den (samozřejmě mimo víkendy). Pokud patříte k zákazníkům, kteří neradi čekají na rybářské zboží, pak tuto funkci určitě vyzkoušejte! 

Tropic Fishing pro rybáře chystá mnohé další zajímavosti přímo od vody. Můžete se těšit na spoustu videí, fotek, článků a samozřejmě na online přenosy ze závodů…

Tým Tropic Fishing

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -