skingbranding-banner

Válka o rybáře startuje: Česká firma KAPRPRO rozdává brutální slevy! Nejlevnější nástrahy na kapry?


Nebude to dlouho trvat a nová rybářská sezóna tady vlétne jako uragán. A právě na začátku sezóny rybářské firmy častokrát představují zajímavé novinky, na kterých usilovně pracovaly dlouhé měsíce. Kromě zajímavých novinek pak rybářské firmy nabízí i atraktivní předsezónní slevy. Tak jako například česká firma KAPRPRO. Tato rodinná společnost si připravila pro rybáře „sexy“ akční balíčky, které obsahují populární nástrahy na kapry. A co je na tom nejlepší? Tyhle balíčky vychází cenově velmi výhodně. Rybář tak může na začátku sezóny ušetřit balík peněz!

Mnoho rybářů na začátku sezóny velmi ráda používá například měkké nástrahy na kapry, které mají zajímavě „gumovou“ konzistenci. Co to znamená? Takové nástrahy jde většinou přímo napíchnout na háček, a při stisknutím v prstech nástraha krásně pruží. To je důležité! Právě taková nástraha má totiž skvělé vlastnosti ve vodě, kdy spolehlivě vypouští atraktivní esenci. A to mají kapři moc rádi! Právě proto z těchto nástrah firma KAPRPRO poskládala atraktivní akční balíčky, které vychází výrazně levněji…

 

Akční balíčky atraktivních nástrah KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Luxusní balíčky od rodinné firmy KAPRPRO, které obsahují ty nejlepší nástrahy na kapry pro začátek sezóny. Ano! V těchto balíčcích rybáři naleznou takové nástrahy, které jsou vhodné právě pro první dny rybářské sezóny – jedná se o atraktivní rybí pochutiny, které mají silnou vůni a výraznou barvu, takže se skvěle hodí do studené vody. Super! Firma KAPRPRO nabízí dva druhy akčních balíčku…

Menší balení: Tento typ akčního balíčku obsahuje například velepopulární rohlíkové boilies od české rodinné firmy KAPRPRO. V balení je jak rohlíkové boiles s řepkou (řepkáč), tak klasické atraktivní rohlíkové boilies (měkčený rohlíkáč). Tyto nástrahy jsou jako dělané na jarní kapry, kteří pečivo doslova zbožňují. Pokud na začátku rybářské roku rybaříte na zanesených lokalitách, pak vás jistě zaujme, že v balíčku jsou i extra extrudy, které jsou nádherně plovoucí. Takže nástraha se nadzvedne nad nánosy na dně. Super!

VIDEO: Součástí akčních balíčků je i měkčený rohlíkáč, který mají kapři moc rádi!

V menším balení rybáři ještě naleznou měkčené peletky, kalové peletky o průměru 6 mm a 2 balení krmítkové směsi. Právě z krmítkové směsi a kalových pelet rybář vytvoří skvělé krmení, které při jarním lovu skvěle funguje. Tohle je prostě super! Vše pak ještě můžete zalít atraktivním CSL, které je také součástí balení. Při nákupu nástrah v malém akčním balení ušetříte 174 korun!

Větší balení: Pokud se chcete na novou sezónu připravit ve velkém, pak je pro vás vhodnější velké balení. To kromě nástrah z menšího akčního balíčku ještě obsahuje měkčený rohlíkáč o průměru 9 mm, balení kalových pelet a krmítkovky navíc, měkčené pelety o průměru 12 mm, bílé extrudy, melasu, koncentrovanou esenci a revoluci na háček. Suma sumáru: Větší akční balíček nabízí ještě více nástrah a hlavně – ta úspora je mnohem zajímavější! Rybář u tohohle většího balíčku ušetří 415 korun!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Kdo nakoupí, bude zařazen do soutěže o nástrahy za 30 000 korun!

Firma KAPRPRO si pro rybáře připravila novou soutěž o pořádnou nálož atraktivních nástrah až za 30 000 korun! Ano! Jelikož na podzim nepadl „výherní jackpot“, tak se firma KAPRPRO rozhodla uspořádat novou soutěž. O co jde? Ten rybář, který na e-shopu KAPRPRO objedná od 1. ledna do 26. února 2021 do 12 hodin, a následně odpoví na správnou soutěžní otázku, bude zařazen do soutěže o pořádný balík nástrah…

VÍCE INFO: Jak se zúčastnit soutěže o nástrahy na kapry za 30 000 korun?

Ilustrační foto: KAPRPRO

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 1334x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 3698x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!

admin | přečteno: 4175x | 22.02.2021 | 1 komentář

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.