Domů Ostatní Rybářská publicistika FOR FISHING: Tři důvody proč navštívit letošní ročník

FOR FISHING: Tři důvody proč navštívit letošní ročník

- Reklama -

Letošní ročník rybářské výstavy FOR FISHING se nezadržitelně blíží. Rybářská výstava bude probíhat ve dnech 6. až 9. února v prostorách výstaviště PVA EXPO Praha. Organizátoři této akce slibují bohatý seznam vystavovatelů a přednášejících, ale také pestrou nabídku rybářských novinek pro rok 2014. Tak neváhejte a vyrazte na letošní FOR FISHING!

Vstupné na letošní ročník vyjde na 150 korun, přičemž ZTP a děti do 12 let mají vstup zdarma. Pro návštěvníky, kteří na výstavu zavítají autem, organizátoři připravili prostorné parkoviště o kapacitě 3000 míst. Parkovné vyjde na 100 korun. Důvodů, proč navštívit letošní ročník rybářské FOR FISHING je nespočet, přesto jsme jich pro vás několik „vypíchli“.

 

Napěchovaný seznam vystavovatelů

for fishingNávštěvníci letošního ročníku FOR FISHING se mohou těšit na celou řadu rybářských vystavovatelů, kteří nabízejí vybavení napříč celým spektrem rybolovných metod. Na své si tak přijdou vláčkaři, muškaři, feedraři, plavačkáři i kapraři. Na stáncích si rybáři mohou prohlédnout celou řadu vybavení, mezi kterým budou určitě i zajímavé novinky pro novou sezónu. Návštěvníci výstavy mají také možnost získat cenné informace od zkušených rybářů.

Bohaté zastoupení budou mít zejména kaprařské firmy. Známé značky jako NIKL, LK BAITS, MIKBAITS nebo Imperial BAITS slibují skutečné hody pro kapraře co se nabídky týče. S lovem kaprů pak velice úzce souvisí i firma FLAJZAR, která patří ke špičkovým výrobcům rybářské elektroniky. Pro nadšence do „umělých šiditek“ chystají své trumfy například firmy VLACEJ.CZ nebo Lovec-Rapy. Muškaře pak jistě potěší, že na výstavě nebude chybět firma Monfish. Pro fanoušky plavané pak může posloužit stánek, u kterého mohou navštívit Josefa Konopáska.

Na výstavě ale nebudou samozřejmě chybět ani zástupci rybářských médií (například MRK.cz, časopis Kajman) nebo rybářských škol (například Jihočeská univerzita, střední a vyšší odborná škola Vodňany). Pro nadšence do cestování za rybářským dobrodružstvím jsou pak připraveny stánky několika cestovek. Tradičně ale nebudou chybět ani výrobci rybářského oblečení či obuvi.

For fishing

 

Výživný doprovodný program

Veletrh FOR FISHINGAby pořadatelé zajistili pro návštěvníky co nejlepší atmosféru, připravili i bohatý doprovodný program. Velice zajímavé pak budou rybářské přednášky známých rybářů. Nebudou mezi nimi chybět i taková esa rybářského světa jako jsou Jiří Ouředníček, Josef Konopásek, Jakub Vágner nebo Tomáš Blažek. Celý rozpis přednášek, včetně přesných termínů, pak najdete na stránkách výstavy FOR FISHING.

O své ale nebudou připraveni i ti nejmenší rybáři. Tradičně pro ně organizátoři připravili soutěž „Namaluj veselou rybu“. Do soutěže se může přihlásit každé dítě do 15 let, které má chuť nakreslit veselou rybu. Děti pak mohou soutěžit hned ve dvou kategoriích (kresba jednotlivce nebo společná kresba). Společnou kresbou se rozumí obrázek vytvořený více dětmi (např. z rybářského kroužku). Soutěž už probíhá a potrvá až do 24. ledna. Vyhlášení pak proběhne právě na výstavě. Více informací, kam poslat namalované obrázky, se dozvíte na stránkách výstavy. Pro soutěžící jsou připraveny zajímavé ceny!

 

Vyhlášení nejlepších sportovců

FISHING_CERVENESoučástí doprovodného programu bude i vyhlášení nejlepších sportovců ČRS za rok 2013. Na této významné události dostanou ocenění nejlepší sportovci, kteří reprezentovali Českou republiku na ME nebo MS.

Při této příležitosti se tak můžete setkat s hned několika významnými osobnostmi českého rybářského sportu, kam například patří Jana Grešová (obhájkyně titulu Mistryně světa v plavané), Josef Konopásek ml. (stříbrná medaile z MS ve feederu), Filip Svašek (bronzová medaile z MSJ v muškaření), Martin Drož (stříbrná medaile na MS v muškaření), David Chlumský (bronzová medaile z ME v muškaření).

Na této významné události nebudou chybět ani čeští reprezentanti z týmu hendikepovaných rybářů, z juniorského týmu U18 v plavané, z týmu LRU přívlač, a z juniorského i seniorského týmu rybolovné techniky.

 

Detailní informace o výstavě se dozvíte na webové adrese: www.for-fishing.cz.

Autor: Viktor Krus

Přidejte i vy své hodnocení

Předchozí článekDOC FISHING s.r.o
Další článekwww.zlatarybicka.cz
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -
Přidejte i vy své hodnocení