skingbranding-banner

FOR FISHING: Výstava nabídne zajímavý doprovodný program


Už zítra startuje v prostorách výstaviště PVA EXPO Praha další ročník rybářské výstavy FOR FISHING, která potrvá od 6. do 9. února. Organizátoři slibují pestrý program vystavovatelů, ale také velice zajímavé soutěže nebo bohatý doprovodný program.

Organizátoři výstavy připravili pro návštěvníky zajímavý doprovodný program, který je protkán soutěžemi nebo přednáškami. Organizátoři přichystali i řadu zajímavých projekcí rybářských filmů známých rybářů, přičemž  někteří z nich budou k vidění i na přednáškách. Návštěvníci mohou vidět i křest nového videoklipu k písničce Když nás ryby baví.

 

Soutěž o pronájem hausbótu

V první soutěži mohou návštěvníci vyhrát pronájem hausbótu na 4 dny. Obytná loď se nachází na Orlické přehradě. Podmínkou soutěže je vyplnění kupónu, který rybáři najdou v lednovém či v únorovém časopisu Rybářství. Vyplněný kupón je nutné přinést na výstavu FOR FISHING a vhodit jej do soutěžní schránky u stánku pujcithausbot.cz.

Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník, který přesáhl věkovou hranici 18 let, jenž má trvalý pobyt na území České republiky. Je třeba si uvědomit, že jeden soutěžící se může zúčastnit pouze jedenkrát.

Hausbót na 4 dny může vyhrát ten soutěžící, který se svým tipem nejvíce přiblíží k odpovědi na otázku: Kolik lidí se zúčastní této soutěže? Soutěžící budou seřazení podle míry přesnosti jejich tipů, přičemž jeden účastník soutěže může vyhrát jednu cenu. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30 dnů po ukončení veletrhu. Organizátoři kontaktují výherce soutěže písemně (e-mail) nebo telefonicky nejpozději do 14. 2. 2014. Celá pravidla soutěže naleznete na webových stránkách výstavy FOR FISHING.

Veletrh FOR FISHING

 

Dětská soutěž: Výherci jsou už známí!

For fishingOrganizátoři výstavy připravili soutěž i pro nejmenší rybáře. Ta už je rozhodnutá a šťastní výherci si na výstavě přeberou hodnotné ceny. Děti soutěžily se svými obrázky na téma: Namaluj veselou rybu. Kategorii jednotlivců vyhrál se svým obrázkem Matěj Kameník (10 let), druhá skončila Kateřina Klobucká (8 let) a bronzový stupínek získala Sandra Oweis (5 let). V kategorii „společná kresba“ vyhráli děti z rybářského kroužku DDM Sokolov.

V soutěži se shromáždilo obdivuhodných 277 obrázků od dětí ve věku 3 až 15 let. Výhry si malí rybáři převezmou 8. února v 11 hodin u expozice firmy GS Carp – Ehmanns, která soutěž sponzorovala. Obrázky si mohou prohlédnout i samotní návštěvníci v hale 3 u přednáškového sálu.

 

Podívejte se na video pozvánku na letošní ročník rybářské výstavy FOR FISHING ZDE

 

FOR FISHING v rytmu hudby

for fishingZnámý moderátor Aleš Háma pokřtí 8. února v 11: 30 u stánku NORDIC STAGE videoklip k písničce Když nás ryby baví. Text i hudbu písně, která je hymnou výstavy FOR FISHING, složil Ivo Sláma. Autorem videoklipu (režisér, producent a kameraman) je Milan Zadělák. V klipu například účinkují rybář a hudebník Zdeněk Hofman nebo herečka Míša Dolinová.

 

Kulinářské umění zblízka

Studenti ze Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína v Třeboni předvedou návštěvníkům výstavy ukázky filetování kapra s jeho tepelnou úpravou. Součástí bude i ochutnávka.

Zajímavá pak určitě bude i ukázka síťování podběráku, čeřínku nebo vezírku. Studenti školy mysleli i na mladé rybáře. Mají pro ně připravený kvíz, který bude obsahovat hned 5 otázek. Výherci se mohou těšit na zajímavé ceny.

for fishing

Návštěvníci letošního ročníku výstavy FOR FISHING se mohou těšit na skutečnou nadílku. Doprovodný program je velice atraktivně nabitý a určitě zpříjemní rybářům prohlížení expozic jednotlivých vystavovatelů. Určitě nezapomeňte přijít!

 

Telegraficky:

Termín: 6. až 9. února

Místo: PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9

Vstupné: 150 korun (děti do 12 let a ZTP – ZDARMA)

Parkovné: 100 korun (kapacita 3000 míst)

 

Otevírací doba:

6. až 7. února – od 10 do 18 hodin

8. února – od 9 do 18 hodin

9. února – od 9 do 16 hodin

 

Autor: InRybar.cz

Foto: FOR FISHING

Nové články v rubrice

„Vrátíte nám peníze za povolenky?“ ptají se naštvaní rybáři! Co na to Český rybářský svaz

admin | přečteno: 20739x | 3.03.2021 | 55 komentářů

Od 1. března vyhlásila česká vláda nouzová opatření, která mimo …

PŘEHLEDNĚ: Jak se rozdělují peníze za krajské povolenky nebo členské známky? Tady je odpověď!

admin | přečteno: 788x | 9.02.2021 | 1 komentář

Toto nesmrtelné téma se řeší každoročně. A není se čemu …

Internetový gigant Alza nabízí značkové rybářské potřeby výrazně levněji! Tichý cenový útok?

admin | přečteno: 1602x | 4.02.2021 | 3 komentářů

Konkurenční prostředí na rybářském internetu je velmi tvrdé! Rybářské obchody …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.