DomůAkční nabídkaPelety na ryby od 29 korun od české značky: cenové zemětřesení na...

Pelety na ryby od 29 korun od české značky: cenové zemětřesení na trhu

- Reklama -

Na trhu se objevily nové pelety, které jsou k dostání za „lidovou cenu“. Nejmenší balení vychází na pouhých 29 korun, větší balení jsou ale rovněž cenově velmi výhodná. Co je to za pelety?

Pelety na ryby patří k nejvíce rozšířeným návnadám mezi milovníky lovu kaprovitých ryb. Ale divíte se? Tyto pro ryby chutné válečky patří k cenově nejdostupnějšímu krmení, přitom odvedou při lákání ryb skvělou službu. Nyní se na česko-slovenském trhu objevily další velmi levné pelety na ryby, které dovolují masivní krmné kampaně, aniž by to zruinovalo peněženku od rybáře…

 

Krmné pelety na kapry

Vynikající krmné pelety na kaprovité ryby od ostříleného kapraře Lukáše Krásy patří k novinkám letošního léta. Kromě zajímavých surovin a vynikajících vlastností ve vodě rybáři na peletách oceňují velmi nízké ceny. Levné krmné pelety na kapry najdete na e-shopu Chyť a pusť.

První zásadní výhodou těchto pelet je výrobní postup. Lukáš Krása totiž vlastní pelety lisuje zastudena, díky čemuž nedochází k znehodnocení těch nejvíce atraktivních surovin. Výrobce je totiž nevysuší „na kámen“, ale naopak pelety mají zvláštní konzistenci.

Díky tomu ale mají ve vodním prostředí výrazně atraktivnější vlastnosti, které se projevují agresivnějším vypouštěním lákavých potravních signálů. Výsledkem tak je, že na krmném místě vznikne nepřehlédnutelný „kalový mrak“, který zláká nejednoho kapra, amura, ale i další ryby z okolí.

Kromě toho tyto pelety obsahují i celou řadu TOP surovin, které kaprovité ryby milují. V peletách například najdeme pražené konopí, čekanku, ořechy nebo nadrcené sušenky. Díky tomu tato návnada od Lukáše Krásy má opravdu atraktivní aroma, na které ryby spolehlivě reagují.

 

Pelety jsou k dostání od 29 korun

Krmné pelety na ryby od Lukáše Krásy je možné si obstarat v několika baleních. Nejmenší balení je vhodné pro ty rybáře, kteří si chtějí pelety nejprve osahat a očichat, aby se přesvědčili o jejich kvalitě. Takže 250gramový pytlík vychází na 29 korun.

Pro rybáře, kteří nechodí k vodě tak často, je pak vhodnější 1kilogramové balení, které vychází na „lidovou cenu“. Rybář tak pelety může přidávat například do PVA punčoch nebo krmení do krmítka, aby byly u nástrahy hrubší částice.

Nejvíce oblíbené je ale 10kilogramové balení, které je vhodné na masivní krmné kampaně. Ve chvíli, kdy rybář potřebuje vytvořit opravdu velké krmné místo, je takto velký pytel pelet ideální. A navíc kilogram pelet po rozpočítání vychází v této „verzi“ nejvýhodněji.

Rybáři si pak mohou vybrat i ze 3 průměrů. K dostání jsou například menší pelety od velikosti 17 milimetrů, které jsou vhodné pro rychlejší rozkrmení lovného místa. Ve chvíli, kdy má rybář opravdu jen málo často na rybaření, je tato velikost nejvhodnější.

Mnozí rybáři pak ale nejraději sahají po univerzální velikosti 20 milimetrů, která patří k těm nejvíce používaným. Právě takto velké pelety slibují atraktivní „chování“ ve vodě, zároveň ale na krmném místě vydrží i nájezdy menších ryb.

Pro rybáře, kteří pak jezdí na déletrvající výpravy, a kteří potřebují, aby krmení na místě vydrželo opravdu dlouho, jsou nejlepší pelety o velikosti 38 milimetrů. Takto velké „válce“ spolehlivě odolají i nájezdům menších kaprů nebo cejnů a vydrží do příjezdu těch největších ryb. Není divu, že jsou tyto pelety tak oblíbené! Levné krmné pelety na kapry najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -