DomůAkční nabídkaPlovoucí kukuřice na ryby: Osvědčená nástraha na kapry a amury, která se...

Plovoucí kukuřice na ryby: Osvědčená nástraha na kapry a amury, která se nikdy nezkazí

- Reklama -

Kukuřice na ryby je osvědčenou nástrahou, kterou používají už celé rybářské generace. Rybářští „předci“ už dávno zjistili, že kaprům, amurům a dalším rybám moc chutnají žluťounká zrníčka kukuřice. 

Ilustrační foto: PARYS

Klasická kukuřice na ryby je perfektní nástrahou i návnadou, ovšem i přesto ji pořád „trápí“ několik nedostatků. Třeba to, že se kazí, anebo to, že neodolá nájezdům menších ryb. Takže spotřeba roste. Jenže! S modernizací rybářských nástrah se rybářské firmy zaměřily i na tuto osvědčenou klasiku, kterou vylepšili o několik levelů. Pojďme se na tyhle moderní kukuřice podívat blíže…

 

Plovoucí kukuřice na ryby KORDA Pop Up Corn

Perfektní kukuřice od věhlasné společnosti KORDA, která patří k tomu nejlepšímu na trhu! Těch předností této plovoucí kukuřice na ryby je celá řada! Čím začít? Tato zrníčka umělé kukuřice jsou vyrobena z odolného materiálu, který zaručuje to, že nástraha pod háčkem vydrží i opakované úlovky. Takže i když na nástrahu chytíte rybu, můžete ji pochopitelně ihned zase nahodit. Plovoucí kukuřice KORDA je k dostání na e-shopu PARYS.

Obrovskou předností této kukuřice je také to, že oproti „přírodní příbuzné“, vydrží i silné nájezdy drobných rybiček, které zuřivě „útočí“ na zrníčka kukuřice. Tohle zažil asi už každý: Přirozenou kukuřici na „hladových vodách“ malí cejni, plotice, perlíni nebo třeba oukleje mohou rychle seškubat, ovšem u této umělé kukuřice na ryby to prostě nehrozí. A proto se hodí i na takto silně zarybněné revíry s vysokým výskytem bílé ryby.

VIDEO: Jak chytat na umělou plovoucí kukuřici?

Jak už název napovídá, tak tato umělá kukuřice je plovoucí. To je zásadní přednosti oproti klasické kukuřici! Umělou kukuřici lze tak nastražovat samostatně „do řetízku“, kdy pod háček napíchneme více zrníček. Rybáři ale mají v oblibě i kombinaci nástrah. Jak to vypadá? Třeba ke dvěma zrníčkům klasické kukuřici přidat jednu umělou, aby se nástraha vznášela. Těch možností je hromada!

Další gigantickou výhodou je to, že tato umělá kukuřice je napuštěna esencí. Nástraha tak neláká pouze tím, že plave, anebo že má výraznou barvu. Ne! Umělá kukuřice ve vodním prostředí vypouští i hodně silnou pachovou stopu, která přiláká ryby k háčku. Na výběr je hned z několika příchutí, kdy si rybář může vybírat sladké, masové nebo exotické příchutě. Bomba!

Ještě k té barvě: Umělá kukuřice je k dostání ve výrazných barvách, takže rybář tak může mít pod háčkem dobře viditelnou nástrahu. To je zásadní při chytání na tmavých terénech, protože kapr na takovém podkladu velmi dobře vidí výrazné předměty. Tedy naši umělou nástrahu! Tohle může rozhodovat o úspěchu nebo neúspěchu při rybaření.

Bacha! Tuhle nástrahu nepoužívají jen ostřílení kapraři, ale také milovníci feederu nebo krmítka. Ano! I při těchto rybolovných disciplínách lze umělou kukuřici pochopitelně také používat s velkým úspěchem. No řeknete sami: Není luxusní, když se nad hromádkou krmení z krmítka vznáší zrníčka plovoucí kukuřice? Tomhle žádný kapr, amur nebo jiná ryba neodolají!

Umělá kukuřice na ryby nabízí opravdu perfektní vlastnosti: Ve vodě plave, lze ji kombinovat s jinými nástrahami, nabízí silnou vůni a výrazné zbarvení. Pokud tohle všechno spojíme, pak dostaneme nástrahu, která je fakt perfektní! Na umělou kukuřici si fakt moc dobře zachytáte. Kukuřice od anglické značky KORDA je dostupná na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -