DomůAkční nabídkaPlovoucí kukuřice na velké amury: Michal Kučera představil žhavou novinku

Plovoucí kukuřice na velké amury: Michal Kučera představil žhavou novinku

- Reklama -

Kukuřice na amury je bezesporu jednou z nejlepších nástrah na „stříbrná torpéda“. Právě amuři kukuřici s velkou chutí požírají. Co ale vyzkoušet vylepšenou kukuřici na amury, která plave?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Asi každý rybář, který se zaměřuje na amury, nám dá zapravdu: právě kukuřice patří k TOP nástrahám a návnadám na velké amury. Tyhle nádherné ryby, které dokážou spořádat obrovské množství potravy, žlutá zrníčka doslova milují. A toho by měli využít právě rybáři!

Proto Michal Kučera přišel se zajímavou novinkou, která může přinést životní úlovek v podobě kapitálního amura. Jde o speciální kukuřici na amury, která plave. Tohle může být ten rozhodující trumf! Pojďme se na tuhle zajímavou nástrahu podívat blíže.

 

Plovoucí kukuřice v dipu Mikbaits Amur Range

Tohle je hodně zajímavá nástraha na amury, která je léty osvědčená. Jde o umělá zrníčka kukuřice, která naprosto věrohodně napodobují přirozenou kukuřici. Takže ani zkušený amur nerozpozná rozdíl. Navíc umělá kukuřice nabízí takové vlastnosti, která přirozená kukuřice nabídnout nedokáže. Novou plovoucí kukuřici na amury najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Jaké výhody nabízí plovoucí kukuřice od Michala Kučery? Je jich hned několik! Zaprvé: umělá zrníčka kukuřice jsou silně nadipovaná lákavou esencí. Díky tomu tak nástraha dokáže ve vodním prostředí vytvářet velmi lákavé potravní signály, které dokážou zaujmout amury i na větší vzdálenost.

Esence má sladko-ovocný nádech, který se ukázal při lovu amurů jako jeden z nejúspěšnějších. To prozrazují také poznatky z praxe, kdy se velcí amuři chytají například na ovoce typu mirabelky nebo švestky. A jde také o vynikající volbu do teplejší vody, kdy začínají být amuři skutečně aktivní

Ulovený amur leží na mokrém podběráku na trávě

Dalším obrovským plusem je samozřejmě to, že tato umělá zrníčka kukuřice spolehlivě plavou. Díky tomu se tak jednak nadzvednou nad nánosy na dně, zároveň je ale nástraha lépe viditelná. Takže ve chvíli, kdy rybář použije delší návazec, tak má jistotu, že si amur nástrahy zaručeně všimne. A nesmíme zapomenout ani na ten fakt, že plovoucí nástraha se amurovi lépe „nabírá“ do tlamy.

 

Kukuřice na amury, která vydrží dlouhou dobu

Když jsme už byli u té viditelnosti: k té hodně přispívá i výrazné zbarvení umělé kukuřice. Ta má totiž křiklavě žluté zbarvení, takže jde perfektně vidět i na zaneseném nebo zarostlém revíru. Právě na zarostlých vodách žijí obrovští amuři, a díky tomuto zbarvení je velká šance, že si nástrahy rychleji všimnou. Super!

Ona ta žlutá barva je také velmi vhodná do těch vod, které v letním období trápí vysoký výskyt sinic. Určitě to taky znáte: na hodně lokalitách voda začíná „kvést“ už při prvních vyšších teplotách. Takže viditelnost pod hladinou se výrazně snižuje. Ovšem! Díky onomu zbarvení máme pořád větší šanci amura upozornit, že v jeho blízkosti je chutná nástraha.

Ta umělá hmota, ze které je kukuřice vyrobena, nabízí ještě jednu výraznou předost – obrovskou výdrž. Rybář může na nástrahu chytat opakovaně, takže balení vydrží opravdu hodně dlouhou dobu. Pak stačí jen kukuřici sundat zpod háčku, a chvíli ji dát do balení s dipem. Pak zase bude silně vonět!

Jestli hledáte opravdu vynikající nástrahu na amury, pak se určitě podívejte na tuhle novinku od Michala Kučery. Jde o perfektní napodobeninu té nejvíce legendární nástrahy na velké amury. Navíc, tahle novinka nabízí suprová vylepšení! Plovoucí kukuřici na amury najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -