DomůAkční nabídkaPowerbanka na ryby za pár korun: výrazná sleva na powerbanky od značky...

Powerbanka na ryby za pár korun: výrazná sleva na powerbanky od značky FOX

- Reklama -

Powerbanky na ryby jsou v posledních sezónách nedílnou součástí rybářské výbavy. Ale není divu! Díky powerbance má rybář u sebe zásobu energie, se kterou si může rychle nabít telefon a další věci. 

Tohle u vody zažil snad každý rybář: během déletrvající výpravy se baterie v telefonu tak jako tak vybije. V tu chvíli je rozumné mít u sebe zásobu náhradní energie. A tu právě obstará powerbanka na ryby. Jestli aktuálně hledáte kvalitní powerbanku za rozumnou cenu, máte velké štěstí. Rybářský e-shop FishMax totiž zlevnil oblíbené powerbanky od renomované značky FOX Rage.

 

Powerbanka na ryby Power Bank Camo

Tohle je extra populární powerbanka pro rybáře od renomované rybářské značky FOX Rage. Proč? Toto zařízení totiž nabízí dostatečnou kapacitu pro dobití telefonu a další elektroniky, přitom je k dostání za pár korun. Zlevněnou powerbanku FOX Rage Power Bank Camo najdete na e-shopu FishMax za super nízkou cenu.

Co se týče kapacity powerbanky: ta činí 10 000 mAh, takže rybář se může spolehnout, že je v ní dostatek energie pro nabití telefonu a další elektroniky. Sám výrobce udává, že powerbanka bohatě vystačí na 2 až 3 nabití mobilního telefonu (záleží na typu baterie).

Tato powerbanka pro rybáře od značky FOX Rage je tak vhodná na krátkodobější výpravy k vodě. Mezi rybáři je oblíbená zejména při tzv. „přesnočkách“, anebo při výpravách na víkend. Rybář má tak jistotu, že má u sebe na takovou výpravu za rybami dostatek energie v zásobě pro nabití mobilního telefonu.

Rybáři tuto powerbanku na ryby nosí k vodě na krátkodobé vycházky i proto, že je parádně skladná. Rozměry jsou pouhých 135 x 67,5 x 15 mm, takže v batohu nezabere příliš místa. A dalším plusem je i super nízká hmotnost, která činí pouhých 200 gramů. Takže se toto zařízení k vodě ani nepronese. Palec nahoru!

Co se týče vstupů, tak na powerbance najdeme konektory micro a Type-C. Výstupy na powerbance jsou potom konektory USB a Type-C. Rybář tak má jistotu, že k powerbance připojí svou oblíbenou elektroniku, kterou potřebuje u vody nabít.

Jestli aktuálně hledáte levnou powerbanku na ryby, pak se určitě podívejte na tuto od rybářské značky FOX Rage. Jedná se opravdu o velmi populární model, který nabízí dostatek energie, přitom je k dostání za pár korun. Zlevněnou powerbanku pro rybáře najdete na e-shopu FishMax za super nízkou cenu.

 

Powerbanka na ryby FOX Halo Power Pack

Potřebujete více energie na vaše dlouhotrvající výpravy za rybami? Pak se vám spíše hodí některá z powerbanek Halo Power Pack od značky FOX. Právě tyto powerbanky o kapacitách 48 000 nebo 96 000 mAh nabízí opravdu obrovské množství energie pro vaši elektroniku na rybách. Powerbanky na ryby FOX Halo Power Pack najdete na e-shopu FishMax .

Ano, ta zásoby energie je opravdu obrovská. Například powerbanka s kapacitou 96 000 mAh dokáže nabít mobil iPhone X 16 až 22krát. Rybář se tak může spolehnout, že tato powerbanka bude dodávat tolik potřebnou energii opravdu dlouhou dobu. Na této powerbance najdeme konektory USB a USB-C.

Velkou výhodou je, že tato powerbanka je vhodná i pro používání při těch nejtěžších výpravách. V zařízení jsou totiž LiFePo4 baterie, které jsou odolnější proti nízkým teplotám. Takže rybář se může spolehnout, že powerbanka „udrží“ energii i za chladných podzimních večerů u vody, kdy teplota citelně klesá. Tohle je extra důležité plus!

Rybář se nemusí obávat toho, že by při jeho výpravě najednou přestala powerbanka dodávat energii. Na zařízení jsou totiž 4 LED diody, které signalizují stav baterie. Pokud svítí všechny 4 diody, je powerbanka nabitá ze 100 %. Každá dioda se tak rovná 25 % kapacity powerbanky.

Jezdíte k vodě na delší dobu? To budete potřebovat tuto velkou powerbanku na ryby od renomované značky FOX. Rybář se u tohoto zařízení může spolehnout na obrovskou kapacitu, takže bude mít hromadu energie po velmi dlouhou dobu. Kvalitní powerbanku pro rybáře FOX Halo Power Pack najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

 

Obrovský výprodej pro milovníky kaprů

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu FishMax aktuálně probíhá slevová akce na 200 produktů od věhlasných rybářských firem typu NASH nebo FOX. Nenechte si uplavat tuto jedinečnou příležitost na super výhodný nákup!

Slevy se týkají jak kvalitních bivaků pro rybáře, tak spacáků, lehátek, křesel a mnoho dalšího. Ale bacha! Akce je časově omezena! Abyste slevu získali, je nutné použít slevový kód PALIC. Podívejte se na 200 zlevněných produktů na e-shopu FishMax .

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -