DomůAkční nabídkaPřístřešek na ryby, který postavíte za 1 minutu: k dostání za nízkou cenu

Přístřešek na ryby, který postavíte za 1 minutu: k dostání za nízkou cenu

- Reklama -

Přístřešek na ryby je nutnou součástí výbavy ve chvíli, když jede rybář k vodě na vícero dní. Kde ale sehnat rybářský přístřešek za rozumné peníze? Máme pro vás tip na TOP přístřešek od české značky.

Rybářský přístřešek je důležitou součástí výbavy ve chvíli, kdy u vody panují nelehké podmínky. Právě přístřešek na ryby dokáže velmi rychle vytvořit bezpečný úkryt, který rybáře ochrání před deštěm, větrem, ale i před spalujícími paprsky slunce. Jaký přístřešek na ryby zvolit, aby nestál půlku výplaty? Mrkněte na tento!

 

Přístřešek Chyť a pusť Brolly Thunder 60

Tento rybářský přístřešek je velmi oblíbeným modelem mezi česko-slovenskými rybáři, a to zejména proto, že nabízí vynikající poměr cena/výkon/kvalita. Ano! Rybářský přístřešek od české značky Chyť a pusť je opravdu vynikajícím „parťákem“ pro krátkodobé, ale i déletrvající rybaření. Přístřešek na ryby Brolly Thunder 60 najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Musíme začít rozměry: délka přístřešku je 250 centimetrů, šířka je potom 260 čísel. Takže pod střechu se pohodlně vejde rybářské lehátko s dalšími věcmi, které rybář potřebuje mít u sebe. Tento přístřešek je tak vhodný jak pro déletrvající rybaření, ale i pro krátké „přesnočky“.

To, že tento přístřešek je vhodný právě i na krátké výpravy k vodě, prozrazuje konstrukce. Ta je velmi jednoduchá, takže rybář celý přístřešek postaví, a pak zase sbalí za 1 minutu. Rybář se totiž při stavění přístřešku nemusí nikde s ničím „mordovat“. Za tohle velký palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadá rybářský přístřešek od české značky Chyť a pusť? 

Nemějte ale obavu, že by konstrukce nebyla bytelná. To ani náhodou! Přístřešek od české značky má deštníkovou konstrukci, která je dokonale aerodynamická. Takže vydrží i hodně silné nárazy větru, které mohou rybáře znenadání překvapit. Bytelnost pak lze zesílit s pomocí teleskopických tyčí, které jsou v ceně přístřešku.

K maximální odolnosti ale přispívá i vynikající plášť, který je vyrobený z kvalitního materiálu. Plášť tak má 5000 mm vodní sloupec, díky čemuž bude rybář v maximálním pohodlí i za velmi silného lijáku. K ještě větší odolnosti pláště pak přispívají i podlepené švy, díky kterým pod střechu nezateče. Paráda!

Tento přístřešek od české firmy je opravdu vynikajícím „společníkem“ i do těch nejtěžších podmínek. Pokud jezdíte k vodě i v chladnější, propršenějších a větrnějších měsících, pak se podívejte na tento kvalitní přístřešek, který je ale k dostání za super nízkou cenu. Přístřešek Brolly Thunder 60 najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

 

Bivak na ryby Chyť a pusť Thunder 2 Man

Hledáte na pobyt u vody něco většího? Tak to vás spíše zaujme tento bivak také od české značky Chyť a pusť, který si rybář může obstarat za super nízké peníze. Přitom tento bivak nabízí zajímavé předností, které slibují maximální komfort u vody. Velký bivak na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Ano, i tady musíme začít velikostí bivaku: rozměry jsou 320 x 280 x 140 centimetrů, takže rybář může pod střechou rozložit hned 2 rybářská lehátka. A ještě zbude místo na další věci, které je dobré mít po ruce.

VIDEO: Jak vypadá bivak pro rybáře Chyť a pusť Thunder 2 Man? 

Obrovským plusem z našeho pohledu je kvalitní konstrukce bivaku. Ta je totiž zhotovena z pevných 16mm trubek, které zaručují maximální stabilitu a odolnost. A to i v tu chvíli, kdy u vody zuří silný vichr. Takže pokud rybář jezdí k vodě i v nepříznivějších měsících, pak ho tento bivak jistojistě zaujme. K stabilitě pak významně přispívají i rozpěrné tyče, které jsou součástí balení.

Pochopitelně, i tento bivak je vybaven super kvalitním pláštěm, který vytvoří perfektní ochranu i před silným deštěm. To ocení třeba rybáři, kteří trefí termín výpravy zrovna při déletrvajícím dešti, který trvá i několik dní. Vodní sloupec pláště je 5000 mm.

Z našeho pohled je tento bivak opravdu „skrytým klenotem“ v nepřeberném množství produktů. Bivak totiž nabízí obrovský prostor, velmi kvalitní konstrukci a plášť, a přitom jej rybář může mít za velmi nízkou cenu. Levný bivak Thunder 2 Man najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Tak to je nesmysl vlastním tento byvak patřím k šikovným chlapům ale nikdy do min se mi to nepodařilo tak nejdříve najít rovinu no dobře mám ji rozbalit položit spodní plachtu roztáhnout suchejma zypama připevnit k deštníku řádně a přesněji roztáhnout postavit týče vejskove a od sebe zadelat zazpívat přední část vše musí sedět a zakolikovat uvnitř nad vchodem dát výstuzni díl aby to vše dobře fungovalo a na míru provedeno tak do min není to možné a ne jednou jsem to montovat a demontoval a už jen terén musíte znát kam to usadite ukotvite prostor a podloží narazíte na kameny kořeny nebo tvrdou půdu takže je to blaf nesmysl ano jen roztáhnout deštník ukotvite nebo spíš usadit přední a boční týče to jo jinak komplet tak to je pohádka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -