DomůSoutěžeRybář z Prahy vyhrál signalizátory na candáty od Flajzar: už je má doma

Rybář z Prahy vyhrál signalizátory na candáty od Flajzar: už je má doma

- Reklama -

Máme za sebou další soutěž! Tentokrát se soutěžilo o populární signalizátory Feeder 4 od české společnosti Flajzar s.r.o. A tato soutěž už má svého výherce! Stal se jím rybář z Prahy.

Tato soutěž ve spolupráci s českou společnosti Flajzar s.r.o. probíhala od konce září do 8. října 2023. A právě na konci termínu došlo k „uzavření“ soutěže, kdy jsme z osudí vylosovali 1 šťastného rybáře, který správně odpověděl na 3 jednoduché otázky…

 

Soutěž vyhrál rybář z Prahy

Kdo se stal šťastným výhercem? Z osudí jsme vylosovali pana Františka V. z Prahy 9. Ten tak od české společnosti Flajzar s.r.o. obdržel 2 signalizátory Feeder 4 (1 žlutý a 1 oranžový). Právě tyto signalizátory jsou velkým hitem posledních měsíců.

K signalizátorům pak rybář ještě dostal nabíječku na baterky, aby si mohl dobíjet baterie po úspěšném rybaření. A pak ještě vyhrál 2 baterky. Celková hodnota této sady na feeder byla 2337 korun. Vylosovaný rybář tak už má všechny zmíněné věci doma.

Také o tuto soutěž o oblíbené signalizátory Feeder 4 byl ze strany rybářů velký zájem. Na 3 jednoduché otázky správně odpověděly stovky rybářů a rybářek. Ale vyhrát mohl jen jeden zúčastněný!

Jak jsme výše uvedli, tak šťastný rybář má všechny zmíněné věci už doma. Rybářovi přejeme, aby si výhru pořádně užil! Jak česká společnost Flajzar s.r.o., tak i rybářský magazín InRybar.cz šťastnému rybářovi moc gratulují.

 

Další soutěž o cenné poukazy

Nevyhráli jste? Nevěste hlavu! Aktuálně totiž probíhá další rybářská soutěž o cenné poukazy na nákup rybářského vybavení. Jak se této soutěže zúčastnit? Stačí do soutěžního formuláře nahrát nějakou fotku s rybářským úlovkem.

A rázem máte šanci na zajímavou výhru! Veškerá pravidla a podmínky soutěže najdete v tomto článku. Přejeme vám mnoho štěstí!

Foto výhry: František V. (se souhlasem), ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -