DomůAkční nabídkaPřístřešek pro rybáře za pár korun: Ideální na krátké vycházky k vodě, když...

Přístřešek pro rybáře za pár korun: Ideální na krátké vycházky k vodě, když prší

- Reklama -

Přístřešky pro rybáře jsou oblíbeným řešením i při krátkodobém rybaření. Jde o to, že přístřešek vytvoří bezpečný úkryt před deštěm během chvilky. A přitom je cenově dostupný, jako třeba ten od NGT. 

Ilustrační foto: PARYS

Určitě to taky znáte: Sotva jste si sedli k nahozeným prutům, tak se nad hlavou začaly točit těžké bouřkové mraky. Netrvá to nijak dlouho a začnou z nich padat provazy vody. Co teď? Ideální by bylo mít nad hlavou střechu přístřešku. Ale vyplatí se tahat přístřešek jen na několik hodin k vodě? Určitě ano! Zejména v tu chvíli, kdy máte po ruce přístřešek s malými transportními rozměry, jako má tento od značky NGT…

 

Přístřešek pro rybáře NGT QuickFish Shelter

Velmi populární přístřešek pro rybáře od anglické značky NGT. Toto rybářské obydlí, které rybáři nosí k vodě i na krátkodobé vycházky, si oblíbíte už na první pohled. Proč? Protože je k dostání za fakt libovou cenu! Tento přístřešek pro rybáře NGT QuickFish Shelter patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu. Levný přístřešek od NGT naleznete na e-shopu PARYS.

Přitom ale tento rybářský přístřešek nabízí fakt zajímavé vlastnosti. Musíme začít jeho rozměry: Délka přístřešku je 190 centimetrů, šířka je potom 250 čísel a výška činí 126 centimetrů. Pod střechu přístřešku se tak vleze nejen rybář na křesílku, ale také lehátko. Ano! Někteří rybáři tento přístřešek používají k přenocování „na jednu noc“.

Ano, pokud panuje „klasické letní počasí“, kdy u vody nefouká, tak jde pod tímto přístřeškem naprosto pohodlně pobývat. Střecha rybáře spolehlivě ochrání před rosou, případnou letní přeháňkou.

Kromě komfortních rozměrů si tento přístřešek od NGT oblíbíte i proto, že je vybaven kvalitním pláštěm. Ten je vyrobený z materiálu 210D, který se často používá při výrobě rybářského campingu. A ono se není čemu divit, protože právě tento materiál se vyznačuje vysokou voděodolností. Takže i když rybáře u vody zastihne silná bouřka, bude v suchu.

 

Přístřešek okamžitě postavíte, a zase sbalíte

Další obrovskou předností tohoto přístřešku je jeho jednoduchá konstrukce. Díky ní je rybář schopný tento rybářský přístřešek postavit během několika málo okamžiků, takže úkryt před deštěm bude okamžitě připravený k použití.

Velkou výhodou pak je také to, že výrobce k přístřešku dodává i stabilizační tyče, které zvyšují odolnost proti silným poryvům větru (např. při bouřce). Přístřešek díky tomuto vylepšováku, ale pochopitelně i díky dobře navržené konstrukci, vydrží i hodně extrémní počasí u vody. Tohle ocení každý rybář v „bouřkových a větrných měsících“ rybářské sezóny.  

Jak už jsme výše nakousli, tak rybáři tento přístřešek k vodě nosí i jen na několik hodin. K tomu přispívají i nízké transportní rozměry (transportní délka je jenom 150 centimetrů). Navíc, přístřešek pro rybáře je dodáván v praktickém pouzdře s popruhem, takže se velmi pohodlně nosí k vodě na zádech. Tohle je fakt pecka!

Pokud patříte k rybářům, kteří hledají nějaký cenově dostupný přístřešek na krátkodobé rybaření, pak se rozhodně podívejte na tento od anglické firmy NGT. Jde opravdu o povedený přístřešek, který vás ochrání jak před deštěm, tak nepříjemným průvanem. Pokud se chcete na přístřešek podívat blíže, pak ho najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -