DomůAkční nabídkaPřístřešek pro rybáře za super cenu: ideální na krátké vycházky, když prší

Přístřešek pro rybáře za super cenu: ideální na krátké vycházky, když prší

- Reklama -

Přístřešek na ryby je vítaným společníkem zejména při těch vycházkách k vodě, kdy prší. Ovšem v poslední době tento typ vybavení nepříjemně zdražil. Pořád ale lze najít přístřešek za super cenu. 

Určitě jste to u vody taky zažili: zničehonic se na nebi objevily těžké mraky, ze kterých se začaly snášet husté provazce studeného deště. Teď by to chtělo nějaký úkryt! Pokud má rybář po ruce odolný přístřešek na ryby, pak nemusí nic řešit. Jaký přístřešek na ryby vybrat, aby nestál půlku výplaty? Tady je tip!

 

Přístřešek na ryby JRC Defender 60in Oval Brolly

Šikovný přístřešek na ryby, na kterém je „vyražená“ anglická značka JRC, takže rybář se může stoprocentně spolehnout na obrovskou kvalitu a odolnost. Navíc, tento přístřešek lze sehnat za fakt luxusní peníze. Rybářský přístřešek od anglické značky JRC najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Co na tomto přístřešku na ryby nejvíce oceňujeme? Je toho více! Zaprvé: na přístřešku se nám líbí jeho velký prostor. Rozměry činí 240 x 185 x 135 centimetrů, takže pod střechou je dostatek místa jak pro dvě rybářská křesla, anebo pro rybářské lehátko. Kromě toho ale rybář pod střechou schová i rybářskou batožinu s nutnými věcmi, kterou je zapotřebí mít po ruce.

Další velké plus vidíme v odolném plášti. Ten je vyrobený odolného materiálu (polyester 5000HH 210D potažený PU), který vydrží i pořádný slejvák u vody. Rybář tak má jistotu, že u vody přečká i brutální průtrž mračen v naprostém pohodlí. K vysoké odolnosti proti silnému dešti pak přispívají i podlepené švy. Palec nahoru!

Přístřešek na ryby JRC Defender 60in Oval Brolly není odolný jen proti dešti, ale také větru. Díky aerodynamickému tvaru je tento přístřešek odolný i proti silným poryvům větru, které mohou rybáře u vody přepadnout. Velkým plusem jsou i potom zavrtávací kolíky, s pomocí kterých rybář odolnost proti vichru ještě zvýší. Kolíky jsou součástí balení.

 

Ideální i na krátkodobé rybaření

Samozřejmě, k oné odolnosti pak přispívá i bytelná konstrukce. Jedná se o žebrovou konstrukci, která se skládá z pevných sklolaminátových trubek, které toho vydrží opravdu hodně. K bytelnosti konstrukce pak napomáhají i středové tyče, které ji luxusně vyztuží. Tady se rybář může spolehnout na opravdu vysokou odolnost.

Součástí přístřešku je také podlážka. Tu rybáři ocení zejména na těch lokalitách, na kterých je bahnité dno. Rybář díky podlážce bude mít relativní sucho a pořádek pod nohama i na těch nejtěžších terénech. Podlážka je parádně pevná, takže vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách, a přitom ji lze jednoduše očistit.

Rybáři tento přístřešek na ryby velmi rádi nosí i na krátkodobé vycházky k vodě, třeba jen na několik hodin. Jedná se o to, že samotná konstrukce přístřešku i s pláštěm je velmi lehká, takže se k vodě nepronese. A rybář má jistotu, že si u vody postaví opravdu bytelný přístřešek za malou chvilku, ve kterém bude mít maximální pohodlí. Super!

Jestli aktuálně hledáte skladný, lehký, ale zatraceně odolný přístřešek na ryby, pak se určitě podívejte na tento od anglické značky JRC. Jedná se o stoprocentně spolehlivý produkt, který nabídne TOP vlastnosti u vody. A můžete ho mít za super peníze! Levný přístřešek na ryby od anglické značky JRC najdete na e-shopu Chyť a pusť za nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -