DomůNovinkyOdporné týrání zvířat: rybáři lili labuti pivo do krku. Hledá je policie

Odporné týrání zvířat: rybáři lili labuti pivo do krku. Hledá je policie

- Reklama -

Nechutné video týrání nebohé labutě zveřejnila policie na Slovensku. Právě na tomto záznamu je zachyceno nechutné chování rybářů, kteří týrají chycenou labuť. Třeba tím, že jí lijí pivo do krku.

Šokující video zveřejnila Policie Slovenské republiky na sociálních sítích. „Enviropolicie se zaobírá videem, které jste nám vícekrát posílali. Jestli poznáte osoby ve videu, pošlete nám jejich jména přes soukromé zprávy,“ vyzývají veřejnost policisté.

 

Nejprve týrali labuť, pak rybu

Na videu je zachyceno odporné chování skupiny rybářů, kdy jednomu z nich se podaří chytit labuť za krk. Chycenou labuť pak vynesl na břeh, kde se pak s ostatními rybáři choval k nebohému zvířeti naprosto bez respektu.

Jeden rybář už tak vystresovanému zvířeti dokonce nalil pivo z plechovky přímo do krku. Namísto toho, aby někdo z nich toto chování zastavil, tak se všichni celému týrání jen smáli. Tohle ale nebyl jediný exces ze strany rybářů. Kromě toho rybář, který labuť chytil, na ní napodoboval sexuální styk. Nakonec pak vystresovanou labuť pustil.

Labuť nebyla jediným týraným zvířetem. V tom stejném videozáznamu je zachyceno neomluvitelné chování k ulovené rybě. Tu rybář po odháčkování nejprve ukáže na kameru, a poté ji odkopne zpátky do vody. Není proto divu, že si na tuhle skupinku chce „posvítit“ policie.

Upozorňujeme, že ve videu je chování k zvířatům opravdu šokující, proto by se na něj neměli dívat lidé s citlivější povahou. Zároveň upozorňujeme, že ve videu se vyskytují vulgarismy, proto by jej neměl vidět třeba ani děti.

 

Enviropolicie na Slovensku řešila i jiné týrání ryb

Tohle nebyl jediný případ, kdy chování skupiny lidi šokovalo veřejnost. Například v loňském roce enviropolicie na Slovensku vyšetřovala případ, kdy trojice mužů jezdila terénními auty v řece Kysuci v okrese Čadca. A právě při tomto nevysvětlitelném chování zabili 800 ryb.

Mrtvé ryby policie vyčíslila na hodnotu 12 000 EUR, což v té době bylo okolo 295 000 korun. Ještě vyšší částka pak ale byla ekologická újma, která se vyšplhala na 80 000 EUR, což v té době byly skoro 2 milióny korun. Trojice tak byla obviněna ze zločinu ohrožování a poškozování životního prostředí.

Zdroj: Policie Slovenské republiky, ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

15 KOMENTÁŘE

 1. Neomlouvá je že byli pod vlivem alkoholu. Tím hůř! Za takové jednání zabavení povolenek, vyloučení ze svazu a je na policii z jakých přečinů, trestních činů je obviní. Trest by měl být odstrašující!

 2. Chce se mi blejt z těch lidi🤮🤮🤮🤬🤬 . Jednou se jim to vrátí a taky se budou smažit v pekle. Přeji jim hnusnou bolestivou pomalou smrt 👍
  Mě se dostat do rukou, tak to nepřežijou 😂😂😏

 3. To nejsou lidi, ani zvířata. Jsou to příšery, který do civilizovaného světa nepatří 😉 doufám, ze dostanou nadozivoti natvrdo 😏

 4. Je mi z toho zlé a smutno 😥😥,co to je za hajzly, . bohužel v této době jim to projde, 😭😭😭. Ty naše zákony stojí za hovno.

 5. Co to je za hnusárnu, takhle se chovat. Idioti a ještě si myslí,, jaci to jsou borci a jsk jsou vtipní. Mrazilo mne z toho. Měli by dostat trvalí zákaz a bohuže to co ted napíši nejde vim měli by zažít stejný trauma a větší a stejne zacházení. Basu a všichni a tam by dělali maminku. Omlouvâm se za tato slova prosím nezlob te se na mně.

 6. Totální negramoti, tyhle priblbla nemají nasvobode co dělat, zavřít někam do ústavu a izolovat od ostatních. Kdybych někdy podobný jednání viděl, tak jim přelamu všechny kosti v těle.

 7. Tihle nemaji s rybařema nic společného.negramoti,kteří vylezli max ze 6 třídy zakladni školy.toto vidět,tak tu plechovku mu narvu do prdele a letí do vody.

 8. Zvrácenej svet plnej id*otů, jak tu nekdo psal, exemplarni tresty. Co si ti smejdi jako mysli? Povesit za koule do průvanu. Pak se nedivme ze se na nas rybáře, kolikrat ukazuje prstem, diky takovejm hovadum, kterym neni nic svaté. Ani bych se nedivil, ze po sobe nechavaj bordel atd.

 9. K zblití. Nedivím se, že coby rybáři jsme různě nálepkováni. Už jsem potkala u vody kde co, co si říkají rybáři. Ovšem tohle přesahuje všechny mé vlastní zkušenosti s voly. Takto kardinální zmrdy jsem naštěstí u vody nepotkala, natož abych s nimi sdílela jeden břeh. Tohle někdo udělat přede mnou, se zlou se potáže. Neuvěřitelný, co si svými komplexy někteří dokáží ventilovat na němém tvorovi. Je mi z toho smutno a zároveň jsem strašně nasraná a vzteky bez sebe!

 10. Tyto lidi by měli zažít to samé,je to hnus jak někteří rybáři se chovají. Sebrat povolenky a doživotní zákaz lovu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -