DomůAkční nabídkaPruty na kapry do 1000 korun od anglických značek: začal mega výprodej

Pruty na kapry do 1000 korun od anglických značek: začal mega výprodej

- Reklama -

Dělené pruty na kapry patří k nejvíce oblíbeným modelům mezi milovníky kaprů. A nyní si mohou rybáři takové pruty od věhlasných anglických značek obstarat za pár korun. Mrkněte na tento výprodej. 

Rybářský e-shop PARYS výrazně zlevnil vybrané modely kaprových prutů. Rybáři si tak nyní mohou obstarat hned několik oblíbených modelů s obrovskou slevou. Ted je šance získat kvalitní prut na kapry za pár korun. Ale bacha! Počet zlevněných prutů od zmíněných anglických firem je výrazně omezený. Proto si nenechte tuto šanci na super výhodný nákup upláchnout!

 

Dělený prut na kapry NASH KNX Colt

Tohle je velmi populární model kaprového děleného prutu mezi česko-slovenskými rybáři od anglické značky NASH. Jedná se o to, že tato kaprová udice má perfektní vlastnosti při lovu kaprů, přitom její cena je více než zajímavá. Zlevněné kaprové dělené pruty NASH KNX Colt najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Základ tohoto prutu je v kompozitním blanku, který se při lovu perfektně „chová“. Jedná se o to, že tento blank je tužší, takže rybář se nemusí obávat použití větší síly při nahození. Prut dokonce vydrží i používání těžších zátěží. Zároveň se ale jedná o ohebný blank, takže rybář se nemusí bát přílišné tvrdosti.

Na rybářském e-shopu PARYS je aktuálně zlevněný model prutu NASH KNX Colt v délce 3,6 metrů a gramáži 3 lb. Tento prut je tak nefalšovaným universálem! Proč? Zmíněná délka dovoluje daleké hody do vzdálenosti přes 100 metrů, zároveň se ale s takto dlouhým prutem pohodlně manipuluje například při vyvážení.

Gramáž prutu pak napovídá, že tento prut je dostatečně pevný pro používání těžších zátěží při dalekém nahazování. Ale na druhou stranu je krásně citlivý, takže rybář si užije zdolávání i menší ryby na maximum. Tenhle prut od anglické značky NASH fakt nebude ležet v koutě – využijete ho na celé řadě rybářských revírů.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost na pořízení super kvalitních prutů NASH KNX Colt, které mají perfektní vlastnosti. Nyní si můžete tyto kaprové udice obstarat za fakt nepřekonatelné peníze! Zlevněné pruty KNX Colt od anglické značky NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Dělený prut na kapry Avid Carp Exodus Pro

Výše představený model kaprového děleného prutu NASH není jedinou zlevněnou udicí na rybářském e-shopu PARYS. Rybáři si mohou vybrat i velmi oblíbený model Exodus Pro od anglické značky Avid Carp, který je k dispozici v několika délkách a gramážích. Zlevněné pruty Avid Carp Exodus Pro najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Obrovskou výhodou na těchto prutech je z našeho pohledu blank. Ten je vyrobený z vysoce modulového a lehkého karbonu. Právě tento materiál se vyznačuje perfektní pevností a odolností, takže rybář se může spolehnout na ty nejlepší vlastnosti při lovu kaprů. Zároveň je ale tento blank i parádně lehký, takže se s pruty perfektně manipuluje…

VIDEO: Jak vypadají kaprové pruty Avid Carp Exodus Pro? Mrkněte na video

Rybáři si mohou tyto zlevněné pruty vybrat v několika provedeních. K dostání je například nejpopulárnější model v délce 3,6 metrů a gramáži 3 lb. Právě takový prut je díky univerzálním vlastnostem vhodný na drtivou většinu vod, takže proto jej mají rybáři tak v oblibě.

Dělené pruty na kapry Avid Carp Exodus Pro jsou ale pak ještě k dostání v několika provedeních. Třeba také v krátké délce 3 metry a v gramáži 3,5 lb. Právě tento model je jako dělaný na proudnou řeknu, na které musíme používat těžší zátěže. Přitom se ale s kratší délkou lépe manipuluje na zarostlém břehu. A těch prutů je ještě více!

Teď máte perfektní příležitost si obstarat super pruty od anglických značek, které jsou k dostání za fakt luxusní peníze. Ty slevy jsou obrovské! Ale bacha: připomínáme, že pruty jsou množstevně omezené, takže kdo dříve přijde, ten dříve chytá. Zlevněné pruty Avid Carp najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -