DomůAkční nabídkaPVA na celou sezónu: česká značka nabízí 100 metrů PVA za nízkou...

PVA na celou sezónu: česká značka nabízí 100 metrů PVA za nízkou cenu

- Reklama -

PVA materiály jsou nedílnou součástí výbavy každého milovníka kaprů. Právě s PVA materiály je rybář schopný vytvářet lákavá místečka u nástrahy. Jak to udělat, aby používání PVA bylo co nejlevnější?

Řešením jsou výhodná balení od české značky Giants Fishing. Právě tento populární rybářský výrobce na rybářský trh dodává PVA ve 100metrovém návinu. Díky tomu má tak rybář obrovskou zásobu tohoto materiálu, zároveň výsledná cena za 1 metr je nižší než u menších balení. Pojďme se na tohle PVA od Giants Fishing podívat blíže…

 

PVA Giants Fishing Micromesh Refil

Tato velkoobjemová balení od české značky Giants Fishing jsou u česko-slovenských rybář velmi populární. Jak už jsme řekli: rybář si totiž najednou pořídí obrovskou zásobu PVA, přičemž jeho výsledná cena za 1 metr je výhodnější než u menších balení. PVA Giants Fishing najdete na e-shopu Chyť a pusť

PVA punčocha Giants Fishing Micromesh Refill

PVA Giants Fishing Micromesh Refil se vyznačuje skvělými vlastnosti. Jedná se totiž o pevné PVA, do kterého spolehlivě napěchujete nejrůznější druhy krmení. A jelikož je tento materiál opravdu pevný, pak může rybář s naplněnou PVA punčochou i nahazovat. Přitom se nemusí obávat toho, že by materiál nevydržel prudší švihnutí.

To ale neznamená, že by pevnost tohoto PVA nějak ovlivňovala rozpustnost materiálu ve vodě. To ani náhodou! U tohoto materiálu má rybář stoprocentní jistotu, že se bude spolehlivě rozpouštět i v hodně studené vodě. A proto jej milovníci kaprařiny mohou bez problémů používat po celou rybářskou sezónu.

Ale přece jen: aby byla rozpustnost co nejlepší, tak doporučujeme na PVA punčochách příliš neutahovat pevnostní uzle. Právě ty by se totiž mohly ve vodě hůře rozpouštět. A pokud budete s PVA nahazovat, pak háček nepíchejte do uzle, ale za očka na PVA punčoše. Tím dosáhnete toho, že na háčku nezůstane uzel z PVA punčochy. Myslete na to!

 

Ideální na dlouhé výpravy za kapry

Rybář si pak může vybrat dva průměry PVA punčoch od české značky Giants Fishing. Na výběr je tenčí punčocha, která má průměr 25 mm. Ta je vhodná pro vnadění s jemnějším a drobnějším krmením. Zejména pak v chladnějších měsících, ve kterých není zapotřebí tolik krmi.

Pokud ale rybář potřebuje v blízkosti nástrahy vytvořit opravdu velmi lákavé krmné místo, pak je vhodnější použít hrubší punčochu o průměru 35 mm. Právě do ní se totiž vleze více krmení, které může být i hrubší. Takže punčocha spolehlivě pojme třeba nadrcené boilies nebo pelety. A právě toto krmení mají někteří milovníci kaprů velmi v oblibě.

Tato velkoobjemová balení PVA materiálu mají v oblibě zejména ti rybáři, kteří jezdí na dlouhodobé výpravy. Jestli někdo jede na kapry na 7 a více dní, pak je právě takové balení PVA materiálu naprosto vhodné, protože rybář s sebou nemusí tahat hned několik menších balení. Za tohle palec nahoru!

Kromě dlouhodobých výprav je potom 100metrové balení PVA punčochy vhodné také při rybářských závodech, jejichž popularita roste. Rybář je díky takovému balení schopen vytvořit obrovské množství „krmných šišek“, přitom ale útrata za PVA materiál není tak velká jako v případě, když by rybář stejné krmení dal do PVA z menších balení.

Jestli při lovu kaprů rádi používáte PVA materiály, pak se rozhodně podívejte na tato velkoobjemová balení, ve kterých si najednou pořídíte 100 metrů PVA materiálu. Jedná se opravdu o výhodnější variantu, se kterou ve výsledku ušetříte. PVA materiály od Giants Fishing najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -