Domů Recenze výrobků Nástrahy a návnady Wobler Lovec-Rapy Perch 9cm

Wobler Lovec-Rapy Perch 9cm

- Reklama -

Tento lopatkový, plovoucí wobler má poněkud mohutnější tělíčko, které charakterizuje „hrb“ za jeho hlavou. Nástrahu v této velikosti použijeme především při lovu větších vodních predátorů. Cena wobleru je okolo 130 korun.     

Perch je ručně malovaný wobler od česko-polské firmy Lovec-Rapy. Tato nástraha napodobuje okouna, podle kterého dostala také své jméno (perch = okoun). Osobně jej používám především při lovu štik, protože věrně znázorňuje pruhovaného potravního konkurenta štik na našich vodách.

Velkou výhodou nástrahy jsou její letové podmínky při nahazování. Nástraha v délce 9 cm váží okolo 11g, což je dostatečná hmotnost pro daleké náhozy. Tělo Perche je vyvážené, woblerdíky čemuž se téměř nesetkáme s přimotaným koncovým háčkem v kmenovém vlasci. Wobler je vhodný pro pochytávání mělčin. Ve vodním prostředí pracuje do 1 metru. Tuto nástrahu použijeme především na stojatých a mírně tekoucích vodách.

Chod wobleru není agresivní, ale ani klidný. Perch našel zlatou střední cestu mezi oběma chody. Jeho snadná ovladatelnost nám umožní téměř všechny typy vedení napodobující přirozenou kořist – krmící se rybka, prchající rybka.

candatTento model seženeme v 16 barevných provedeních. Mými favority jsou barvy C02 a C19.Zbarvení C02 volím do velmi čistého prostředí, naopak C19 do přikalené vody. Perch ve zbarvení C19 má oranžovo-červený puntík ve spodní části hlavy.

Při pohledu na něj ze zdola si všimneme otevírajících se skřelí, která nám při chodu nástrahy na malou chvíli poodhalí rudě zbarvená žábra. Každý kus je ručně malovaný, a tedy každý wobler je original!

Autor: Radek Fencl

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -