DomůAkční nabídkaŘepka a kukuřice na ryby v moderní podobě: Pelety na amury a kapry...

Řepka a kukuřice na ryby v moderní podobě: Pelety na amury a kapry za pár korun

- Reklama -

Partikl na ryby patří k tomu nejvíce osvědčenému ve světě rybaření. Partikl rybám moc chutná, takže amuři nebo kapři jej spolehlivě přijímají. Samotná příprava partiklu ale může být někdy zdlouhavá.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Navíc, někteří rybáři ani nemusí mít možnost velké množství partiklu zpracovat, protože třeba bydlí v bytě. Jak to udělat, aby chytání s řepkou nebo kukuřicí bylo co nejpohodlnější? Vyzkoušejte řepkové nebo kukuřičné pelety, které jsou dostupné za pár korun!

 

Řepkové pelety na ryby

Řepka je surovinou, kterou rybáři používají už dlouhá léta. Právě tahle drobounká zrníčka s vysokým obsahem olejovitých složek dokáže zejména v teplé vodě vytvořit opravdu velmi atraktivní potravní signály. Ano! Krmení na ryby s vysokým obsahem řepky je dobré používat zejména za vyšších teplot, kdy se olejovité složky z této suroviny mnohem lépe uvolňují. A to je super! Řepkové pelety za pár korun jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

Tyto řepkové pelety od české značky Chyť a pusť jsou mezi rybáři velmi oblíbené zejména i díky velmi příznivé ceně. Pelety o průměru 8 mm jsou k dostání v 10 kilogramových pytlích, kdy kilo řepkových pelet vychází na méně jak 40 korun. Tohle je prostě perfektní cena, která dovoluje obstarání většího množství řepkových pelet pro masivnější krmné kampaně.

Velkou výhodou těchto pelet je to, že rybář je schopný s jejich pomocí vytvořit opravdu luxusní „krmný koberec“. V momentě, kdy rozházíme tyto pelety po krmném místě, tak drobné pelety budou u sebe krásně „nahuštěné“. Tohle se kaprům a amurům fakt líbí! Velkou výhodou je i to, že se s nimi díky jejich malému průměru velmi dobře krmí s pomocí krmných raket. Do rakety se těchto pelet vejde velké množství, a v momentě, kdy raketa dopadne na hladinu, tak se krásně rozprsknou…

Tyto řepkové pelety na ryby, které ve vodním prostředí vypouští atraktivní esenciální oleje, jsou perfektní na dlouhodobé vycházky, kdy potřebujeme místo rozkrmit velkým množstvím krmení. Zároveň jsou ale vhodné i pro krátkodobé a rychlé chytání, protože tyto pelety ve vodě velmi rychle pracují (doba rozpadu se pohybuje od 15 do 30 minut). Levné řepkové pelety jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Kukuřičné pelety na ryby

Velmi oblíbené kukuřičné a řepkové peletky, které mají průměr 4 mm. Díky malé velikosti rybáři tyto peletky velmi rádi používají například do PVA, kdy se u nástrahy vytvoří atraktivní krmné místečko. V momentě, kdy se PVA punčocha rozpustí, tak se drobné peletky budou „válet“ okolo háčku s nástrahou. Tohle je prostě paráda! Kukuřičné pelety na ryby si můžete obstarat na e-shopu Chyť a pusť.

Dále rybáři drobné pelety dávají třeba do krmných směsí, aby v nich byla hrubší složka. Právě hrubší složka pomůže k tomu, aby se u nástrahy ryby zastavily na delší dobu. Rovněž taky déle odolá nájezdům menších rybiček, které vysbírají právě jemnou krmnou směs. Rybáři drobné peletky míchají i s jinými peletami, protože kukuřice a řepka vypouští atraktivní potravní signály.

Pokud hledáte rostlinné pelety na ryby pro zatraktivnění lovného místa, pak se rozhodně podívejte na tyto. Jedná se o perfektní krmení na ryby z kukuřice a řepky, které prostě funguje. Navíc, peletky jsou k dostání za hodně rozumnou cenu. Levné kukuřičné pelety jsou dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -