DomůAkční nabídkaRevoluční nástraha ze zkvašených červů: páchnoucí trumf na největší kapry

Revoluční nástraha ze zkvašených červů: páchnoucí trumf na největší kapry

- Reklama -

Živočišné nástrahy na kapry patří k těm nejlepším zbraním na velké exempláře. Právě takové nástrahy obsahují řadu atraktivních surovin, které obrovští kapři milují. Teď se objevila skutečná „bomba“. 

Ilustrační foto: LK Baits

Živočišné suroviny se používají při výrobě nástrah na velké kapry odjakživa. Jde o to, že právě tyto suroviny obsahují celou řadu atraktivních látek, které ve vodním prostředí dokážou vytvářet lákavé potravní signály. Právě díky tomu kapr rychle zjistí, že v jeho blízkosti je nutričně bohatá potrava. Tu prostě nenechá jen tak ležet!

Mezi nejúspěšnější nástrahy a návnady na kapry patří odjakživa červi. Právě tihle drobouncí živočichové mají obrovskou výživovou hodnotu, a kapři je s velkou chutí sbírají. Proto není divu, že kapři na nástrahy nebo krmení s červy tak spolehlivě reagují. A teď se na trhu objevila pro kapry neodolatelná nástraha se zkvašenými červy.  

 

NUTRIGO Monster Live Stink Woorm

Dechberoucí novinka od české firmy LK Baits, která je dalším „levelem“ velepopulární nástrahy NUTRIGO. Tentokrát ale nástraha neobsahuje lákavé esence, ale výtažky z dříve živých živočichů. Asbolutní bombou je NUTRIGO se zkvašenými červy! Novou nástrahu najdete na e-shopu LK Baits .

Co je uvnitř nového NUTRIGO? V nástraze je pro kapry lákavá tekutina, kterou vývojáři z LK Baits vylouhovali z červů. Díky tomu je tak v tekutině celá řada atraktivních látek, které po vhození do vodního prostředí vysílají neodolatelné potravní signály. Kromě tekutiny jsou uvnitř NUTRIGO i kusy červů, anebo rovnou celí červi.

Rybáři, kteří čekají, že nástraha má nesnesitelný zápach, budou možná trochu překvapení. Nové NUTRIGO rozhodně „netrhá nosy“, ovšem odér tekutiny z červů je opravdu unikátní. Rybář tak má jistotu, že právě tato nástraha bude do okolí vydávat PŘIROZENOU pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují.

VIDEO: Jak vypadá NUTRIGO s červy uvnitř? Podívejte se na video

Pokud chce rybář docílit ještě lepšího efektu při lovu kaprů, pak stačí NUTRIGO několikrát propíchnout jehlou. Díky tomu tak vznikne vícero drobných otvorů, takže z nástrahy se bude uvolňovat mnohem více lákavé tekutiny. Ale nebojte! Více dírek neznamená, že tekutina vyteče z nástrahy jako z propíchnuté PET láhve. Tohle nehrozí!

NUTRIGO s červy má průměr 25 až 30 mm, takže jde skutečně o selektivní nástrahu na ty největší kapry. Rybář tak má jistotu, že pod háčkem má skutečně nástrahu, která „čeká“ na tu největší rybu v daném revíru.

 

Lákavé zbarvení a „chování“ ve vodě

Kromě nutriční bomby v podobě „červové tekutiny“ nové NUTRIGO nabízí i další perfektní vlastnosti. Výrazným plusem je to, že nástraha je odlehčená. Díky tomu se tak ve vodním prostředí chová maximálně přirozeně, kdy například ihned „reaguje“ na podvodní proudy, které na lovném místě vytváří ryby.

Tato vlastnost je obrovskou zbraní na vysoce prochytávaných vodách, ve kterých žijí zkušené a opatrné ryby. Právě ty může od záběru odradit sebemenší detail. Ve chvíli ale, kdy se nástraha „chová“ přirozeně, tak roste šance i na záběr od opatrné ryby.

Další velkou předností je to, že „červové“ NUTRIGO má výrazně světlé zbarvení. Díky tomu se tak kulička neztratí ani na zaneseném nebo zarostlém dně. Takže rybáři mohou toto NUTRIGO používat i na vodách s těžkým terénem. A rybář má přesto jistotu, že se tahle nástraha v „bordýlku“ na dně neztratí. Palec nahoru!

Pokud hledáte opravdu unikátní nástrahu na velké kapry, pak jste ji určitě našli! Nové NUTRIGO je fascinujícím pokračování pohádkového příběhu z Přelouče, který zaujal rybářský svět. Ten vývoj je neskutečný! NUTRIGO Monster Live Stink Woorm najdete na e-shopu LK Baits .  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -