DomůTrendyRybář natočil na české vodě krásné líny u krmení: je to nejkrásnější...

Rybář natočil na české vodě krásné líny u krmení: je to nejkrásnější ryba?

- Reklama -

O línech se mezi rybáři často říká, že patří k těm nejkrásnějším rybám v naší rybí říši. A není se co divit! Líni mají opravdu unikátní vzhled, kterému dominují zeleno-zlaté barvy. Máte líny rádi? 

Ilustrační foto: InRybar.cz

Rybář Jakub Sikora patří je tvůrcem, který natáčí nádherná podvodní videa na YouTube. A v jeho videích se častokrát objevují luxusní líni. Nás při pohledu na tyhle ryby napadá jednoduchá otázka – je to nejkrásnější ryba v našich vodách?

Lov lína na plavanou poblíž zatopeného rákosí

Ten, kdo se s línem setkal, nám dá jistě zapravdu. Díky zeleno-zlatému zbarvení mají líni opravdu unikátní vzhled, který snad ani nejde s jinou rybou zaměnit. Proto není divu, že tolik rybářů touží lína ulovit. Pokud máte tyto ryby rádi, pak vás jistojistě zaujmou krásná videa od Jakuba Sikory.

 

Krásní líni na krmném místě

Rybář na krmné místo nasypal trochu partiklu s boilies o velikosti 20 mm. Že je to na líny „trochu hrubší krmení“? Původně měl Jakub Sikora spadeno na kapry: „Pravda je, že cílem měli být kapři. Ovšem líni mě moc potěšili,“ řekl magazínu InRybar.cz rybář, který je autorem krásných podvodních videí.

VIDEO: Nádherné video Jakuba Sikory z české svazovky! To jsou TOP líni!

A nám to taky rozhodně nevadí! Líni totiž spojují celou řadu těch nejkrásnějších věcí z rybařiny. Zaprvé: jsou to krásné ryby! Zadruhé: my v redakci líny nejčastěji chytáme na plavanou, která patří k tomu nejkrásnějšímu rybaření.

A zatřetí: Líni obvykle žijí na silně zarostlých vodách. Takže ta atmosféra při rybaření je naprosto unikátní a nenapodobitelná. Všude je jen krásná příroda, ticho a klid. I proto lov línů v redakci tolik milujeme!  Tohle video je prostě parádní pokoukání!

 

Video se skoro 400 000 zhlédnutími

Možná o tom ani nevíte, ale třeba jste na tvorbu Jakuba Sikory už na YouTube narazili. Právě jeho video z roku 2019 se totiž stalo hitem rybářského internetu. Krásné záběry z krmného místa, na kterém se střídají luxusní kapři, cejni, ale právě i líni, má na kontě skoro 400 000 zhlédnutí.

VIDEO: Tohle video z roku 2019 je hitem rybářského internetu. A my se nedivíme!

I tady jde vidět, jaký má český tvůrce obrovský talent pro natáčení krásných videí z rybí říše. Takže rybáři si mohou mnohem lépe představit, jak se ryby na krmném místě chovají. To jsou hodně užitečné informace! Už teď se těšíme na další videa z Jakubovy tvorby…

 

Jak chytat líny na plavanou?

Línům jsme se pochopitelně věnovali i my, v InRybar.cz. V roce 2020 jsme například natočili video, ve kterém si ukazujeme, jak líny chytat na plavanou. A věřte nám – krásnější rybaření nezažijete! Jen si to představte: výrazná špička splávku klidně stojí na hladině, když tu najednou se potopí.

VIDEO: Jak vypadá lov lína na plavanou? Podívejte se na naše starší video

To jsou prostě nádherné okamžiky, které nabídne jedině plavaná. O to sladší to potom je, když se na druhém konci objeví krásný, zeleno-zlatý lín. Tyhle rybářské chvíle jsou k nezaplacení! Jak líny chytat? Kde líny chytat? Více v přiloženém videu!  

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Ano lín je opravdu moc krásná ryba jen ji je bohužel čím dál míň. Já sám je chovám v rybníku přirozenou cestou, rostou pomalinku ale stojí to zato.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -