DomůNovinkyRybáři darovali 100 kilo ryb na Vánoce svobodným matkám s dětmi!

Rybáři darovali 100 kilo ryb na Vánoce svobodným matkám s dětmi!

- Reklama -

Hodně lidí má vánoční svátky spojené s pomocí potřebným. Ne každý má totiž finanční prostředky k tomu, aby mohl koupit všechno to, co k Vánocům patří. Tradiční vánoční pomocí ze strany severočeských rybářů je to, že pro Charitu ČR opět darovali 100 kilo ryb na vánoční stoly pro svobodné matky s dětmi. Díky tomu si tak mohly sobě a svým dětem připravit krásnou a chutnou štědrovečerní hostinu.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Na vánoční tabuli tradičně patří kapr. Tento tradiční pokrm se podává ve velké části českých rodin, a někteří si prostě Vánoce bez ryby nedokážou představit. Aby měly krásné Vánoce i svobodné matky s dětmi, tak severočeští rybáři odvezli 100 kilo ryb do zařízení Charity ČR.

„Severočeský územní svaz se i v tomto roce rozhodl pomoci potřebným. Do zařízení Charity ČR, primárně pak domovů pro matky s dětmi na Vánoce jsme darovali 100 kg ryb,“ uvedl Severočeský územní svaz.

I díky severočeským rybářům si tak ženy s dětmi v nesnázích mohly připravit krásnou a chutnou štědrovečerní večeři, na které nechyběla tradiční rybí pochoutka. Severočeskému územnímu svazu tak patří velký dík za to, že myslel na ty „nejzranitelnější“ i během vánočních svátků.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -