DomůNovinkyPráce pro milovníky rybaření: ČRS hledá tiskového mluvčího! Termín přihlášek do konce...

Práce pro milovníky rybaření: ČRS hledá tiskového mluvčího! Termín přihlášek do konce roku

- Reklama -

Patříte mezi ty rybáře, kteří by rádi proměnili svůj životní koníček v pracovní příležitost? Pak máte velkou šanci! Český rybářský svaz totiž vypsal výběrové řízení na tiskového mluvčího. Zájemci, kteří splňují dané požadavky, mají čas na podání přihlášky do konce roku. A co je třeba umět? Pochopitelně je důležitá orientace v rybářství, zkušenosti s fungování médií, anebo kreativní přístup. Tak co, zkusíte to?

Ilustrační foto: InRybar.cz

Nabídka pracovní pozice se objevila na webu Českého rybářského svazu. „V návaznosti na Usnesení Republikové rady ČRS č. 136/21 ze dne 9. 12. 2021 vyhlašuje Český rybářský svaz výběrové řízení na pozici Tiskový mluvčí/ Public Relations,“ uvedli rybáři na svém webu.

Aby se milovník rybářského světa mohl o pozici přihlásit, pak je zapotřebí splňovat několik požadavků. Mezi ně například patří ukončené středoškolské vzdělání, důležitá je výborná znalost českého jazyka, anebo schopnost komunikovat v angličtině nebo němčině.

Jelikož jde o pozici tiskového mluvčího, pak je pochopitelně zapotřebí znalost fungování médií, dobré komunikační schopnosti a vystupování, a také schopnost připravit tiskové zprávy. Tiskový mluvčí ČRS pak musí umět i spravovat webové stránky.

 

ČRS nabízí odpovídající finanční ohodnocení

Práce tiskového mluvčího Českého rybářského svazu se bude skládat z mediální komunikace, správy sociálních sítí a webového obsahu, revize a přípravy interních textů nebo prezentace Českého rybářského svazu, a dalších zajímavých činností.

Co Český rybářský svaz novému tiskovému mluvčímu slibuje? Rybáři například nabízí odpovídající finanční ohodnocení za zajímavou a pestrou práci v příjemném kolektivu. Příjemným benefitem této pracovní pozice je pak také setkávání se zajímavými lidmi, a možnost rozvoje a seberealizace.

Co mají zájemci o tuto pracovní pozici udělat? „Strukturovaný životopis s motivačním dopisem, kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání, zašlete korespondenčně na adresu Nad olšinami 282/31, 100 00 Praha 10 Vinohrady, případně e-mailem na adresu [email protected],“ stojí na webu Českého rybářského svazu.

Termín pro podání přihlášek do výběrového řízení je 31. 12. 2021!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -