DomůAkční nabídkaRybáři se dočkali: kukuřičné pelety za 40 korun za kilo jsou znovu...

Rybáři se dočkali: kukuřičné pelety za 40 korun za kilo jsou znovu skladem

- Reklama -

Po vyprodání várky oblíbených kukuřičných pelet si museli někteří rybáři počkat na doskladnění. A to už proběhlo! Nyní si tak mohou na e-shopu PARYS znovu obstarat levné pelety na ryby z kukuřice.

Kukuřičné pelety na ryby od české značky Carpway jsou rybářským hitem letošního roku. Není se čemu divit! Ve chvíli, kdy se rybář zaregistruje na rybářském e-shopu PARYS, pak ho v přepočtu 1 kilogram pelet vyjde na pouhých 40 korun. To je cena, na kterou se konkurence může dívat jen z uctivé vzdálenosti. A přitom jsou kukuřičné pelety Carpway parádně kvalitní…

 

Pelety na ryby z kukuřice Carpway

Ano, určitě nízká cena hraje ve velkém zájmu ze strany rybářů zásadní roli. Ovšem tyto žluté pelety z kukuřice rybáři chválí i díky perfektním vlastnostem při rybaření. Levné pelety z kukuřice Carpway najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Pelety totiž obsahují celou řadu nadrcených zrn, takže ryby při krmení poznají, že před nimi leží velmi chutná potrava. Uvnitř pelet jsou třeba drobné částečky nadrcené kukuřice, která patří k legendárním surovinám ve světě rybaření. Tyto drobné částečky lze krásně vidět po omytí nejvrchnější vrstvy pelet.

Kukuřičné pelety Carpway se ve vodě velmi zajímavě chovají. Návnada totiž začne okamžitě pracovat po vhození do vody, kdy začne vytvářet nepřehlédnutelný „kal“. Zároveň ale pelety začnou po čase vypouštět i drobné částečky, které lákají ryby na krmné místo.

 

Kukuřičné pelety na ryby jsou nepřehlédnutelné

Velkým plusem na těchto peletách je právě i výrazně žluté zbarvení. Díky němu je rybář schopný na dně oblíbeného revíru vytvořit nepřehlédnutelný „krmný koberec“, který zaujme nejednoho kapra nebo amura v okolí. Tohle prostě nemá chybu!

VIDEO: Jak pracují levné pelety z kukuřice ve vodě? Více uvidíte ve videu

Kvůli velkému zájmu jsou aktuálně k dostání pouze kukuřičné pelety o velikosti 18 milimetrů. Ale právě ty jsou mezi rybáři mnohem oblíbenější než menší pelety o velikosti 12 milimetrů. Větší pelety totiž ve vodě vydrží podstatně delší dobu, a zároveň zásadně lépe odolají nájezdům menších ryb.

Na kukuřičné pelety Carpway lze i rovnou chytat, protože uvnitř nich je dírka pro nastražení. Rybář tak může peletu jednoduše nastražit pod háček, a potom ji nahodit mezi ostatní pelety. Tohle je léty osvědčená taktika – chytat na to, čím krmíme. Taková nástraha se v krmení ztratí, takže se může splést i opatrná a zkušená ryba.

Jestli se pomalu chystáte na velké letní výpravy za rybami, pak si rozhodně nenechte ujít tuto šanci na nákup levného krmení na ryby. Takto levnou návnadu v takové kvalitě budete na česko-slovenském trhu hledat opravdu jen těžko. Kukuřičné pelety od české značky Carpway najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Levné zelené pelety na amury z řepky

Fanoušci lovu amurů si pak velmi oblíbili i zelené pelety od české značky Carpway, které obsahují velký podíl řepky. Tyto pelety díky zmíněnému zelenému zbarvení a skvělému složení mají skvělé výsledky při lovu „stříbrných torpéd“. Pelety na amury najdete na e-shopu PARYS.

I tyto řepkové pelety vychází na naprosto „lidovou cenu“ – po rozpočítání 1 kilogram pelet z řepky stojí pouhých 40 korun. Abyste ale takovou nízkou cenu získali, je zapotřebí se registrovat na rybářském e-shopu PARYS.

Jestli se chcete v létě zaměřit na lov amurů na položenou, pak rozhodně tyto zelené pelety vyzkoušejte. Jednak díky nízké ceně budete mít potřebné velké množství krmení, protože amuři toho sežerou fakt hodně. Zároveň lze ale i na tyto pelety díky dírkám v jejich středu rovnou chytat.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -