DomůAkční nabídkaRybáři ušetří tisíce korun: na populární bivak od české značky je giga...

Rybáři ušetří tisíce korun: na populární bivak od české značky je giga sleva

- Reklama -

Lednové výprodeje rybářského vybavení neberou konce! Rybáři si nyní mohou pořídit TOP produkty za úžasné ceny. Například velepopulární bivak od české značky MIVARDI, na který je aktuálně velká sleva. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Bez kvalitního bivaku to při déletrvajícím rybaření prostě nejde. Není nad to, když rybář má stoprocentní jistotu, že jeho věci jsou pod střechou bivaku v absolutním bezpečí. Takový pocit zajistí jedině kvalitní bivak, který má bytelnou konstrukci a odolný plášť.

Že za takový bivak zaplatíte hromadu peněz? Teď ne! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť je totiž aktuálně zlevněný TOP bivak pro rybáře New Dynasty, který patří k tomu nejvíce populárnímu z nabídky české značky MIVARDI. Aktuálně je na tento bivak velká sleva!

 

Bivak pro rybáře MIVARDI New Dynasty

Dovolíme si tvrdit, že tohle je legendární produkt od české značky MIVARDI. Bivak New Dynasty milují rybáři pro jeho vynikající odolnost a obrovské rozměry. Rybář prostě za rozumnou cenu dostane TOP bivak, za který by u jiných značek mohl zaplatit výrazně více.

A nyní je na tento bivak obrovská sleva! Zlevněný bivak pro rybáře New Dynasty najdete na e-shopu Chyť a pusť. Musíme začít zmíněnými rozměry. Ty jsou 325 x 295 x 165 centimetrů. Pod střechou je tak obrovský prostor pro 2 lehátka, ale i další rybářské věci. Sama firma MIVARDI udává, že tento bivak je pro 2 až 3 rybáře. 

Dalším obrovským plusem je to, že na tomto bivaku je skutečně odolný plášť, který s přehledem vydrží i ty nejsilnější lijáky u vody. Jde o materiál M-Tex 410, který má vodní sloupec 10 000 mm. Jde tedy opravdu o velmi silný a odolný materiál, který nepropustí vodu pod střechu bivaku. Velká paráda!

VIDEO: Jak vypadá rybářský bivak New Dynasty od české značky MIVARDI? 

A když už jsme u té odolnosti, pak ještě musíme připomenout bytelnou konstrukci. Ta je zhotovena z pevných, 19milimetrových trubek, které odolají i prudkému větru. Právě silné poryvy větru mohou rybáře kdykoliv překvapit – třeba na podzim, ale i během letní bouřky. U tohohle bivaku má ale rybář jistotu, že tohle vydrží.

 

Bivak má plno vychytávek

Na bivaku najdeme i několik prostorných oken. Rozměrná okna jsou jak na přední straně bivaku, tak ale i na jeho zadní části. To je zásadní předností! Proč? Ve chvíli, kdy rybář otevře všechna okna, tak pod střechou bivaku začne cirkulovat vzduch. Díky tomu se tak v obydlí nebude srážet nepříjemná vlhkost, ale nebude se tam ani držet těžký, letní vzduch.

Na bivaku pak máme velmi rádi i několik „detailů“. Jde například o prodloužený kšilt na přední straně bivaku. Ten chrání prostor u vchodu před deštěm. Při „normálním dešti“, kdy nepanuje silný vítr a divoká bouřka, tak má rybář jistotu, že dovnitř nenaprší. Takže může pohodlně sedět pod střechou a koukat na vodu před sebou.

Velký palec nahoru dáváme firmě MIVARDI také za to, že na tomto bivaku jsou zesílené zipy. Na první pohled může jít o „nenápadný detail“, ovšem právě zipy jsou častokrát největší „bolestí“ u jiných bivaků. Rybář tak má v tomto případě jistotu, že zip nezlomí nebo jinak nepoškodí.

Pokud hledáte opravdu TOP bivak na ryby za rozumné peníze, tak nyní máte jedinečnou možnost si takový pořídit. Bivak MIVARDI New Dynasty nabízí opravdu vynikající vlastnosti, díky kterým ho budete milovat. A teď je právě na tento bivak obrovská sleva! Zlevněný bivak od české značky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -