DomůNovinkyRybářská prasata! Starostka si stěžuje na rybáře, kteří parkují na „zelených plochách“

Rybářská prasata! Starostka si stěžuje na rybáře, kteří parkují na „zelených plochách“

- Reklama -

Pořád dokola! Rybářská organizace ze Strakonic zveřejnila stížnost starostky z obce Slaník, která si stěžuje na rybáře, kteří porušují zákazy a parkují na zelených plochách. Tento problém se týká konkrétně revíru Otava 4B, který leží v blízkosti Strakonic. Rybáři uvedli, že starostka bude tento problém s nejvyšší pravděpodobností řešit ve spolupráci s policií…

Ilustrační foto: InRybar

„Byli jsme starostkou obce Slaník telefonicky upozorněni na hrubou nekázeň rybářů navštěvujících revír Otava 4B (421100), kteří bez ohledu na dopravní značení, a i přes četná upozornění neustále parkují na zelených plochách mimo označená, zpevněná parkovací stání. Zároveň nás žádala, abychom učinili funkční opatření vedoucí k trvalé nápravě,“ uvedl předseda strakonické organizace Petr Vrána.

Vedení strakonické organizace se brání tím, že není v jejich silách zavést úplný pořádek, proto rybáři paní starostce doporučili spolupráci s policií. Právě policisté mohou neukázněné rybáře za špatné parkování pokutovat.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné boilies TB Baits za 60 korun/kilo! K dostání 4 příchutě

„Paní starostce bylo doporučeno řešit situaci restriktivně, ve spolupráci s Policií České republiky. Není v silách naší MO zajistit ukázněnost všech navštěvujících rybářů, byť členové naší MO převažují. Tento atraktivní revír je hojně navštěvován, a zvláště v letním období členy nejen přilehlých místních organizací Jihočeského územního svazu, ale z celé republiky,“ doplňuje strakonický předseda.

Je to pořád dokola, ale rybáři by si měli rychle uvědomit, že podobné chování častokrát vede k nepříjemným opatřením, třeba k instalaci závor, které zamezí pohodlný příjezd do blízkosti revíru. V nejhorším případě rybáři mohou mít problém s užíváním revíru. „Žádáme rybáře, aby parkovali vozidla výhradně na vyznačených, zpevněných parkovacích stání,“ zakončil předseda Petr Vrána.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

12 KOMENTÁŘE

 1. No bohužel, mě parkují na protipovodňové hrázi a ještě v křižovatce. Je jím to fuk a pošlou vás do …, starosta to řešit nechce a policii volat nebudu aby nepřišlo k újmě mě auto u domu ☹️

 2. Jestli to je v popisu revírů tak není co řešit RS a hned je vykázat od vody, taky by se mi líbilo parkovat auto kousek livneho místa ale bohužel věci si musím nosit 450m na místo je to o lidech

 3. Pokud si myslím tak rybáři porušují dopravní předpisy takže rybářská stráž ať zavolá četníky a nemotá se do věcí do které jím nic není bohužel placku dostane každý bez ohledu na vzdělání a věřte že jsem se setkal v mnoha případech s lidma kteří dokázali za život udělat řidičák a na lidech kteří si jedou odpocinout k vodě si léčí ego a mindraky

 4. Tou zpevněnou plochou paní starostka myslí ten rozbahněnej kus, kde necháte auto a ihned po odjezdu míře na myčku protože auto je jako prase z venci i zevnitř? Zpevněná plocha jílem je výsměch… Raději bych řešil, proč se tam kvůli neustálému provozu do místního kempu nedají chytat ryby…. Napočítáte desítky aut během hodiny které jedou 10m od vody to je v pořádku? Důležité je, že se zase mediálně zvýraznila i když nevím jestli to potřebuje, protože její pověst už je známá v širokém okolí.

 5. Parkovací místa jsou pořád pod vodou a nánosem bahna, Zpevněno jílem, takže voda nemá kam se vsáknout a proto parkují lidi kde je trochu sucho.

 6. Rybářská stráž nemá pravomoc pokutovat řidiče. Máte zatím štěstí že vám tam neudělali rezervaci, jako pod Plzní tzv. Horní Berounka, Nevím co chtějí chránit, ty odpadky který lidé hází do 4 řek co se spojují v Plzni, nebo klíšťata. Buzerace rybářů trávicí volný čas na břehu Berounky. Jde to od 10 k 5 za ochranou životního prostředí se skrývají osobní zájmy majitelů pozemků a developerů. Chápu, že se najde pár rybářů kteří to v přírodě nedávají, ale to se stává všude nejen při rybaření. Viděl jsem na Plzni jihu jak přijeli mladíci s dodávkou, pustili hudbu a ráno po nich zbylí ojeté pneumatiky, prázdné petky od piva, takže to vypadalo že to udělali rybáři.

 7. Nejde spíš o znemožnění příjezdu do vodáckého kempu? Když jsem tam v červenci viděl místního borce za tím účelem pokládat pražce, bylo to už dál, než by vadilo většině rybářů. Jestli ona za tím nebude nejvíc ze všeho jen obyčejná závist nad dobrým kšeftem.

 8. …i když rozmrzelost nad ztrátou krásného a klidného místa chápu. To tam ovšem to veřejné tábořiště neměli povolit.

 9. Dobrý den
  Tak ať si nejprve paní starostka zamete před svým prahem pak se stará o to co má hlavně ať si zjisti jaká je situace a pak teprve koná .

 10. Paní starostka se octla mimo misu, když chce po MO aby zakázala svym členům parkovat u vody. V některých vesnicích ( i městech) k6sou na radnicich uplni trotlove.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -