DomůAkční nabídkaRybářská vychytávka z Anglie: Jak rychle připravit super atraktivní krmení na kapry?

Rybářská vychytávka z Anglie: Jak rychle připravit super atraktivní krmení na kapry?

- Reklama -

Krmení na kapry je samozřejmě veledůležitou součástí rybářského snažení. Pokud má rybář lákavé krmení na kapry, pak může počítat s úspěchem, protože šance na pěkný úlovek se zvyšuje. Hodně rybářů si pod pojmem „vylepšení krmení“ představí nějaké tekuté a práškové atraktory. Ale co na to jít jinak? Ptáte se jak? Co třeba vyzkoušet mechanickou úpravu krmení na kapry, aby lépe pracovalo ve vodě? Ano! Teď mluvíme o krájení nebo drcení, díky kterému naše návnada bude ještě atraktivnější. Jak ale takové co nejrychleji zpracovat?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Mechanické zpracování krmení, kdy například boilies, pelety nebo partikl krájíme nebo drtíme, je tady už řadu let. A zkušení kapraři to velmi rádi používají! Ale divíte se? Právě taková úprava krmení napomůže k tomu, že návnada bude rychleji pracovat, že bude rychleji a lépe uvolňovat lákavé potravní signály. Tohle fakt funguje! Problém ale může nastat v tu chvíli, kdy máme před sebou kilogramy krmení. Jak takové množství rychle zpracovat? Vyzkoušejte třeba tyhle vychytávky z Anglie…

 

Kráječ boilies KORDA Kutter

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jedna z nejlepších pomůcek pro bleskurychlé krájení boilies. Hromada rybářů kuličky boilies krájí na půlky, aby například nehrozilo to, že by se skoulely z prudkého dna. Půlené boilies i mnohem lépe odolává například proudu při krmení na řekách, protože se nekoulí po dně. Proto zkušení kapraři rádi kuličky boilies půlí.

Samozřejmě, podobná mechanická úprava napomáhá i k mnohem rychlejšímu uvolňování atraktivních látek. Jak je to možné? V momentě, kdy kuličku rozpůlíme, tak narušíme tuhý povrch boilies, z čehož plyne, že se lépe začnou uvolňovat potravní signály. Efekt je pak samozřejmě ještě silnější, pokud rozpůlené kuličky polijeme nějakým dipem, který se do půleného boilies lépe vsakuje.

Jak to ale udělat, když máme rozkrájet třeba 10 kilo boilies? Dělat to kuličku po kuličce je k zbláznění! Naštěstí ale je k dispozici tato šikovná pomůcka od anglické společnosti KORDA. Kráječ boilies Kutter je naprosto geniální v tom, že rybář je s ním schopen rozkrájet velké množství boilies během pár chvilek. Jak jde vidět na přiloženém videu, rybář najednou krájí více kuliček boilies. A to je podstatný rozdíl!

VIDEO: Jak použít kráječ boilies KORDA Kutter? 

Jak jsou rybáři u anglických produktů zvyklí, tak i tady se mohou spolehnout na stoprocentní kvalitu! Ostří v kráječi KORDA Kutter je neuvěřitelně kvalitní, takže vydrží opravdu hodně dlouhou dobu. A to i když budete krájet vytvrzené kuličky. Super! Navíc, kráječ boilies KORDA Kutter je vyrobený z TOP odolného materiálu, který slibuje dlouhodobou životnost a bezproblémové používání.

S pomocí kráječe jste schopni rozpůlit obrovské množství kuliček za pár chvilek

Kráječ boilies KORDA Kutter je k dostání hned v několika průměrech. Rybáři si mohou vybírat z velikostí 16 mm, 20 mm nebo 25 mm. Díky tomu je tak rybář schopný připravit krmení na kapry z nejrůzněji velkých kuliček, které se do daných podmínek nejlépe hodí.

Rychlost krájení je dána tím, že do kráječe můžete dát více kuliček! 

Jak krmit s půleným boilies? Takto připravené krmné kuličky jsou opravdu atraktivní, aby ale ještě lépe lákaly kapry na lovné místo, není na škodu půlky boilies zalít nějakou tekutou potravou. Myslete na to, že je dobré zalité půlky boilies nechat odležet, aby se do nich dostala atraktivní tekutina. Výborné je půlené boilies kombinovat i partiklem, díky čemuž vznikne fakt luxusní návnada na kapry. Rozhodně vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -