DomůNovinkyRybářské hvězdy v Praze: veletrh For Fishing 2024 startuje už ve čtvrtek

Rybářské hvězdy v Praze: veletrh For Fishing 2024 startuje už ve čtvrtek

- Reklama -

Rybáři se po roce konečně dočkali! Už tento čtvrtek 22. února 2024 totiž odstartuje další ročník rybářského veletrhu For Fishing. A organizátoři návštěvníky lákají na pořádně pestrý program.

Hlavní info: rybářský veletrh For Fishing se bude již tradičně konat v areálu PVA EXPO v pražských Letňanech. Veletrh bude probíhat hned ve 4 halách! Brány areálu se otevřou už ve čtvrtek 22. února 2024. A rybáři pak mají čas navštívit letošní ročník veletrhu For Fishing až do neděle 25. února. Na co se mohou návštěvníci těšit?

 

Na letošním ročníku bude 180 vystavovatelů

Jedním z hlavních lákadel jsou pochopitelně rybářské novinky, na které se těší spousta rybářů. A ty budou v pořádně „hutném zastoupení“. Na letošním For Fishing se totiž představí 180 vystavovatelů jak z tuzemska, tak i ze zahraničí. Takže se bude na co koukat!

„Na veletrhu budou opět zastoupeny všechny rybolovné techniky, veletrh si užijí zkušení i začínající rybáři, kteří si mohou z veletrhu odnést nejen tašky plné rybářského příslušenství, návnad či nástrah, ale také spoustu cenných rad, o které se vystavovatelé a zkušení rybáři rádi podělí,“ řekla PR manažerka For Fishing Jana Šťastná.

Pod střechami 4 hal si přijde na své vyznavač jakékoliv rybářské disciplíny. K vidění budou firmy zabývající se moderní kaprařinou, feederem, plavanou, přívlačí, sumcařinou nebo mořským rybolovem. Z tohohle zástupu značek si vybere fakt každý!

 

For Fishing láká na rybářské hvězdy

Někteří rybáři pak mají na veletrhu For Fishing nejradši rybářské přednášky nebo možnost se setkat s nějakou známou rybářskou tváří. A na letošním ročníku budou skutečné rybářské hvězdy. Samozřejmě nebude chybět nejznámější český rybář Jakub Vágner.

„Přednášky Jakuba Vágnera se každoročně těší velkému zájmu. Letos si pro vás Jakub připravil hned čtyři přednášky,“ doplňuje Jana Šťastná. Jakub Vágner rybářským návštěvníkům bude vyprávět třeba o hlavatkách nebo o rybaření v „exotickém“ Bhútánu.

Další obrovskou hvězdou bude potom populární rybář Ali Hamidi. Jedná se o světově známého rybáře díky pořadu Kapří monstra. I tento rybář ze zahraničí bude mít poutavé přednášky, konkrétně v pátek a v sobotu. „S angličtinou si hlavu lámat nemusíte, obě přednášky budou tlumočené,“ ujišťuje Jana Šťastná.

A další zajímavou rybářskou tváří bude mladá rybářská hvězda Matěj Houška. Ten má na rybářském internetu velmi sledovaná videa. A právě tento tvůrce nebude na letošním ročníku For Fishing chybět. „Jeho pozitivní energie je nakažlivá, jeho přednášky napínavé od začátku až do konce. Letos si Matěj přichystal zbrusu novou přednášku Od pramene potoka až k moři,“ láká návštěvníky PR manažerka For Fishing.

 

Důležité info

Pokud se chystáte na letošní ročník For Fishing, tak vás jistě bude zajímat, že vstupenky v předprodeji stojí 220 korun, na místě pak 270 korun. Děti do 140 centimetrů a držitelé průkazů ZTP a ZTP/ mají vstup zdarma. Od čtvrtka do soboty bude výstaviště otevřené od 10 do 18 hodin, v neděli pak od 10 do 16 hodin.

Zdroj: For Fishing, ilustrační foto: For Fishing (se souhlasem)

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -