DomůAkční nabídkaRybářský bivak NASH, který vydrží i těžké podmínky u vody, postavíte ho...

Rybářský bivak NASH, který vydrží i těžké podmínky u vody, postavíte ho za pár vteřin

- Reklama -

Bivak pro rybáře je v dnešní době neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy při déle trvajících výpravách k vodě. Ti rybáři, kteří u vody tráví vícero dní, možná už zažili extrémní podmínky u vody.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Přijde to zčistajasna, a rázem se objeví bouřka, silný vítr, vytrvalý déšť. V těchto chvílích je nutné mít kvalitní rybářský bivak, který tohle peklo vydrží. Jaký ale vybrat? Hodně zajímavý je například bivak pro rybáře od anglické firmy NASH, které nabízí neuvěřitelnou kvalitu…

 

Bivak pro rybáře NASH Titan Hide

Z našeho pohledu jeden z nejlepších bivaků pro rybáře na trhu! Tenhle bivak od anglické společnosti NASH nabízí naprosto nadupané vlastnosti, které ostatní bivaky můžou jen závidět. Čím začít? Bivak pro rybáře NASH Titan Hide má naprosto unikátní konstrukci, která zaručuje bleskurychlé postavení u vody.

Díky tomu se tak tento bivak hodí i na krátkodobé vycházky, které se počítají na hodiny. Bivak svou konstrukci připomíná „tělo pavouka“, kdy ho stačí jen roztáhnout, a připevnit. Tohle je naprostá bomba! Bivak NASH Titan Hide je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Rybář zapichuje kolíky u bivaku Nash Titan Hide

Tato konstrukce se vyznačuje obrovskou stabilitou a odolností! Tyče konstrukce jsou vyrobeny ze supermoderních materiálů, které odolají třeba drtivému větru. Navíc! Na tomto bivaku jsou nenápadné prvky, které ale výrazně zlepšují odolnost bivaku proti nepříznivým vlivům. Co například? Na bivaku NASH Titan Hide najdeme například zahnutí předních tyčí, díky kterému dovnitř nenaprší, ale také to zlepšuje aerodynamiku při silném větru. Perfektní!

VIDEO: Bivak pro rybáře Titan Hide postavíte během vteřin!

Obrovskou předností tohoto bivaku pro rybáře je i super odolný plášť. Ten je vyrobený z maximálně odolného materiálu 420D PU potaženým nylonem. Plášť má vodní sloupec 5000 mm, takže odolná i hodně silnému lijáku, který může rybáře kdykoliv přepadnout. Rybáři díky plášti a konstrukci bivak NASH Titan Hide velmi rádi používají i v těch „nejšílenějších“ měsících rybářské sezóny, kdy panují silné deště, fouká drtivý vítr, anebo je zima a snaží.

Nesmíme samozřejmě zapomenout na rozměry. Ty činí 255 x 180 centimetrů, výška je potom 132 centimetrů, aby měl bivak co nejlepší aerodynamiku. Rozměry jsou ale naprosto nadstandardní pro rozložení lehátka a pro uschování nutné batožiny, kterou je nutné mít po ruce. I když tyto rozměry na první pohled nemusí nijak uchvátit, přesto rybáři Titan Hide vozí i na déletrvající výpravy k vodě, protože ví, že tenhle bivak jim nabízí bezpečný úkryt u vody.

Nejlepší zprávou je, že tento špičkový bivak pro rybáře NASH Titan Hide je k dostání za rozumnou cenu. Ano, samozřejmě, na trhu najdete i levnější bivaky. Jenže v jaké kvalitě? U tohoto bivaku od anglické firmy NASH dostanete super kvalitu, na kterou se opravdu kdykoliv můžete spolehnout.

Přepadne vás silný vítr? Budete v bezpečí! Déletrvající silný liják? V pohodě, budete v suchu! Začne sněžit? No a? Bivak vydrží! Tohle je prostě investice, která dává rozum! Bivak od anglické značky NASH je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

 

Bivaky NASH: Nesmrtelná kvalita, které nezklame!

Hledáte spíše něco jiného? Pak se podívejte i na ostatní bivaky pro rybáře od anglické firmy NASH! Tyto bivaky nabízí obrovskou kvalitu, na kterou se rybář může za každých okolností spolehnout. K dostání jsou větší bivaky, které nabízí ještě více místa. Na výběr je celá řada nadupaných bivaků! Tak se mrkněte, co NASH nabízí. Nadupané bivaky NASH  jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -