DomůNovinkyMazaní kapři! Pozná kapr nástrahu na háčku? Luxusní video, které nutí k zamyšlení

Mazaní kapři! Pozná kapr nástrahu na háčku? Luxusní video, které nutí k zamyšlení

- Reklama -

Podvodní svět je prostě fascinující místo! Vždy se najde okamžik, který rybáře jednoduše překvapí tak, až mu spadne brada. Velmi zajímavé momenty jsou pak k vidění na lovných místech, kde leží rybářské montáže na kapry. Proč? Právě v těchto chvílí rybáře častokrát napadne otázka, jestli ryby „ví“, že jsou nástrahy na háčcích potenciálním nebezpečím. Jak jinak si vysvětlit, že ryby se častokrát snaží nastraženou nástrahu rychle vyplivnout z tlamy?

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Rybářský kanál Underfishing, který na YouTube vydává fascinující videa z podvodní říše, zveřejnil druhý díl, ve kterém jde vidět, jak ryby vyplivují nástrahy, které jsou nastraženy k háčkům. A zase: Poznají ryby to, když jim hrozí nebezpečí? Na zveřejněném videu jde totiž vidět to, jak ryby se kolikrát snaží velmi rychle vyplivnout nastražený háček.

Tohle je fakt fascinující podívaná! Ve videu je hned několik momentů, kdy jde vidět, jak kapr, který nasaje nastražený háček, rázem „znervózní“ a snaží se ho vyplivnout. Jako by věděl, že se ho musí co nejrychleji zbavit. Co si o tom myslíte vy?  

NEPŘEHLÉDNĚTE: Špičkové návazce na Zig Rig pro chytání kaprů ve sloupci!

Nové video ze zmíněného kanálu je pak nabité i dalšími zajímavými momenty! Rybář si například může prohlédnout sobeckého raka, který si schoval kuličku boilies jenom pro sebe. Maximálně zajímavý je i ten moment, kdy šikovný cejn strhne kuličku plovoucího boilies bez sebemenší námahy. Prostě, rybí svět nás asi nikdy nepřestane překvapovat!

VIDEO: Podívejte se na mazané ryby u nastražených háčků! 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -