DomůAkční nabídkaRybářský obchod likviduje skladové zásoby FOX: bivaky a křesla za pár korun

Rybářský obchod likviduje skladové zásoby FOX: bivaky a křesla za pár korun

- Reklama -

Rybářský e-shop FishMax si v posledních měsících získává čím dál větší popularitu u česko-slovenských rybářů. Ale divíte se? Rybářský obchod nabízí zajímavé slevové akce s nejlepšími cenami na trhu. 

A další slevová akce FishMax je zase tady! Právě na tomto rybářském e-shopu si rybáři mohou pořídit nadupané produkty s „vyraženou“ liščí hlavou. Ano! FishMax dal výrazné slevy na produkty od anglické firmy FOX (a nejen na ně). Stačí před objednávkou napsat jednoduchý kód OUT20, a rybář dostane tučnou slevu. 

 

Brolly pro rybáře FOX EOS 60 System

Jezdíte na ryby jen na jednu noc, takže nepotřebujete ten „největší bivak“ na trhu? Pokud je odpověď ano, pak se určitě podívejte na toto brolly od anglické značky FOX. Jedná se o populární model EOS 60 System, který nabízí TOP vlastnosti. Zlevněné brolly s „vyraženou“ liščí hlavou najdete na e-shopu FishMax .

I když se jedná o brolly pro rybáře s příznivými transportními rozměry, přesto pod střechou nabízí parádní množství prostoru. Rozměry tohoto brolly jsou 185 x 250 x 135 centimetrů, takže se do něj vleze jak rybářské lehátko, tak nutná batožina, kterou je třeba mít po ruce. Ten prostor je na pár nocí u vody naprosto dostačující.

Zcela zásadní plus pak vidíme v odolnosti pláště. Ten je vyrobený z prvotřídních materiálů, které slibují prvotřídní vlastnosti i za těch nejtěžších podmínek. Třeba voděodolnost tohoto pláště na brolly je 8000 mm, takže rybář tak bude v naprostém suchu i za velmi silné průtrže mračen. Tohle je prostě bomba!

Odolný není jenom plášť, ale také konstrukce. Ta má „deštníkový základ, který je doplněný vyztužujícími tyčemi. Díky tomu tak brolly vydrží i silné poryvy větru, které mohou rybáře u vody přepadnout. Jedná se také o to, že tento tvar brolly je parádně aerodynamický, tudíž je proti zmíněnému nešvaru dost odolný.

Jestli aktuálně hledáte bytelný a spolehlivý přístřešek na ryby, když jedete na jednu nebo dvě noci k vodě, pak se určitě podívejte na toto brolly od anglické značky FOX. Jedná se o spolehlivého parťáka, který vás ochrání i před tím nejhorším počasím. A nyní ho můžete mít za pár korun! Zlevněné brolly najdete na e-shopu FishMax .

 

Křeslo pro rybáře FOX Duralite Chair

Co by to bylo za rybaření, kdyby se rybář neměl kam pohodlně posadit? Pokud hledáte opravdu kvalitní křeslo pro rybáře, které je navíc extra lehké, pak se podívejte na tento produkt. A zase: i na něj je super sleva! Zlevněné křeslo FOX najdete na e-shopu FishMax  za super cenu.

Každého rybáře „na první dobrou“ na tomto křesle zaujme jeho nízká váha. Ta činí jen něco málo přes 3 kilogramy, tudíž se k vodě fakt nepronese. Jak je možné, že toto křeslo je tak lehké? To je dáno tím, že je zhotovené z duralové konstrukce. Jedná se o materiál, který je neuvěřitelně bytelný, přitom krásně lehký. Tohle je fakt paráda!

Tento model křesla nabízí i parádní rozměry. Výška opěradla je 52 centimetrů, šířka sedáku potom 47 čísel. Na křesle se tak bude pohodlně sedět i urostlejšímu rybářovi s rozměrnější postavou. To, že toto křeslo udrží právě i „pořádného chlapa“, prozrazuje i nosnost – ta činí 180 kilogramů.

Na křesle jsou potom i polohovatelné nohy, díky kterým si rybář nastaví takové sezení, jaké je pro něj nejvíce pohodlné. A zcela zásadní předností jsou potom opěrky pod ruce, které slibují maximální komfort. Tohle křeslo je fakt boží! Zlevněné křeslo FOX Duralite Chair najdete na e-shopu FishMax  se super slevou.

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -