DomůAkční nabídkaRybářský vozík, který uveze celou výbavu. Jezdí výborně i v těžkém terénu

Rybářský vozík, který uveze celou výbavu. Jezdí výborně i v těžkém terénu

- Reklama -

Vozík pro rybáře je šikovným pomocníkem pro všechny, kteří nedokážou odnést celou výbavu „na zádech“. Takový transportní vozík na ryby dokáže hodně pomoci, protože rybář na něj naloží celou výbavu.

Tuhle situaci zná každý rybář: člověk vykládá věci z auta, ze kterých se stává nekontrolovatelná hromada. „Tohle mám vzít všechno najednou?“ probleskne mnohdy nejednomu rybářovi hlavou. A přitom stačí použít šikovný přepravní vozík pro rybáře, na který tuhle hromadu věcí „naházíte“. Jaký vozík pro rybáře ale vybrat, aby nestál půlku výplaty? Podívejte se na tento od firmy NGT.

 

Rybářský vozík NGT Quickfish Trolley

Zajímavý vozík na ryby od oblíbené značky NGT nabízí spoustu zajímavých vlastností, přitom si jej rybář může pořídit za opravdu parádně nízkou cenu. Levný vozík na ryby NGT Quickfish Trolley najdete na e-shopu ZFish.cz za nízkou cenu.

I když tento vozík na ryby patří k tomu levnějšímu na česko-slovenském trhu, přesto nabízí vynikající vlastnosti a zpracování. Ano, například konstrukce tohoto vozíku je zhotovena z kvalitní oceli, která slibuje vysokou odolnost a dlouhodobou výdrž. Jednak tato ocelová konstrukce uveze velké množství vybavení, zároveň je odolná i proti korozi.

Co se týče rozměrů: tento vozík v rozloženém stavu má rozměry 106 x 57 x 54 centimetrů. Proto je vhodnější spíše na kratší výpravy, kdy rybář úplně nepotřebuje „tunu vybavení“. Přesto! I na tento vozík rybář narve spoustu věcí, protože rozměry úložné plochy jsou 51 x 31 centimetrů. Zároveň je ale vozík vybavený bočnicemi, které dovolují uložení dalšího vybavení. Palec nahoru!

Obrovským plusem tohoto vozíku NGT je potom super jednoduchá konstrukce. Rybář tak vozík u vody okamžitě postaví, a pak zase sbalí. Takže nemusí nikde nic složitě rozkládat, montovat, a kdoví co ještě. I proto tento vozík rybáři velmi rádi vozí na krátkodobé vycházky k vodě, a nejen při výpravách za rybami na vícero dní.

 

Snadná jízda i v těžkém terénu

Jednoduchá konstrukce je potom vynikající i z toho pohledu, že nezabere mnoho místa v kufru automobilu. Tento model vozíku lze tak sbalit do „nenáročné podoby“, která připomíná „rybářský stoleček“. Transportní rozměry tak jsou pouhých 80 x 51 x 25 centimetrů, takže zabere fakt jenom kousíček místa.

Z našeho pohledu je zásadní předností tohoto vozíku to, že je vybaven kvalitními nafukovacími koly o průměru 25 mm. Tato kola jsou vymyšlena tak, aby výrazně zvyšovala komfort jízdy i v těžkém terénu. Takže i když má rybář vozík pořádně naložený, přesto se pohodlně řídí i díky zmíněným kolům. K pohodlné jízdě přispívá hlavně šířka kol, díky které vozík nezapadne do první díry v cestě.

A pak ještě nemůžeme zapomenout na madlo, s pomocí kterého rybář vozík na ryby NGT řídí. Toto madlo je výsuvné, díky čemuž si rybář nastaví přesně takovou polohu, která je pro něho při řízení vozíku nejpohodlnější. Úchop na madle je potom potažený příjemným EVA materiálem, takže rybářovi se vozík pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má mokré nebo špinavé ruce.

Hledáte levný transportní vozík, na kterém odvezete k vodě celou výbavu? Pak se určitě podívejte na tento od firmy NGT, který nabízí TOP vlastnosti a zpracování. A přitom je k dostání za super nízkou cenu. Levný vozík na rybářskou výbavu najdete na e-shopu ZFish.cz za super nízkou cenu.

Máte zájem spíše o větší transportní vozík na ryby? V nabídce oblíbené rybářské značky NGT najdete i další modely vozíků, které jsou určené právě pro ty rybáře, kteří jezdí k vodě i na hodně dlouhé výpravy. Například vozík NGT Dynamic Carp Barrow nabízí obrovskou spoustu místa i na tu největší rybářskou výbavu. Rozměrný vozík také najdete na e-shopu ZFish.cz za rozumné peníze.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -