skingbranding-banner

Netradiční kaprařské video ze života kaprů. Podívejte se na ukázku!


Život a chování kaprů ve vodním prostředí. Přesně tohle uvidíte v právě chystaném videu. Budete mít možnost zjistit, jak se kapři pod vodou chovají, jakým způsobem přijímají potravu, a jak ve vodním prostředí vlastně žijí. Video vyjde na podzim. O nově chystaném videu vám teď řeknu více, abyste se měli na co těšit.

Video o životě kaprů se točí již několik měsíců, začali jsme v létě. Ta časová náročnost je způsobena tím, že vám chceme ukázat něco, co jiní netočí. Sbíráme videomateriály, na kterých je zaznamenáno, jak se kapři pod vodní hladinou chovají. Chceme ukázat kapří život v jeho kráse. A to prostě trvá.

Video není pojato instruktážním stylem, kdy jeden člověk ze sebe sype fráze o tom, jak vlastně kapry chytat. Takovýchto videí je na internetu tuna, a už je to trochu i nuda. Rozhodli jsme se, že vám ukážeme něco jiného. I proto se máte na co těšit.

Z našeho videa poznáte, jak například kapři přijímají potravu, anebo jak se ve vodě chovají. Dostanete tak jedinečný přístup nejenom k úžasnému zážitku, ale i k cenným informacím, které využijete při lovu těchto nádherných ryb.

Rád bych řekl něco i k samotnému natáčení. Kapři jsou natáčeni pod vodou v jejich přirozeném prostředí. Problémem je, že je natáčíme na obrovské ploše, takže jejich stopování není zrovna jednoduché. I to je jeden z důvodů, proč video stále není na světě, a vyjde až na podzim.

Ale nebojte se, výsledek bude stát určitě za to, protože za tu dlouhou dobu jsme provedli nespočet ponorů, díky čemuž jsme zaznamenali nádherné okamžiky. Sami jsme se při kontrole videozáznamů divili, co kapři před objektivem předváděli. A zjistili jsme i nespočet důležitých informací, které jsou cenné pro úspěšný lov těchto nádherných ryb.

A víte co? Už vás nebudu zdržovat dalšími slovy. Prostě se na některé záběry podívejte. Připravili jsme krátkou ukázku. Jen mi ještě dovolte poděkovat všem, kteří se na video kouknou, a kteří ho třeba ukážou i dalším lidem. To je pro nás, celý tým, který se na natáčení podílí, ta největší odměna. Děkujeme!

Autor textu: Viktor Krus

Autoři videa: Matěj Nevlud, Jiří Krus a Viktor Krus

Nové články v rubrice

VIDEO: Česká pískovna s 30 kilogramovými kapry láká rybáře! Padne tady nový český rekord?

admin | přečteno: 6591x | 27.01.2021 | 2 komentářů

O gigantických kaprech, kteří by přesahovali magickou hranici 30 kilogramů, …

5 tipů, jak na zimní kaprařinu v ledové vodě! Tohle funguje i na „zmrzlé“ kapry!

admin | přečteno: 3305x | 20.01.2021 | Žádné komentáře

Není tomu ani pořádně měsíc, kdy se mi podařilo znovu …

Splněný sen: Jak jsme se z „krmítkářů“ stali kapraři! Konečně chytáme velké kapry

admin | přečteno: 1973x | 11.12.2020 | Žádné komentáře

Před několika lety jsme jako 3 bratři založili rybářský tým …

Komentáře

 • Dobrý den,můžu se zeptat,kde je možno zakoupit celé video ze života kapra?
  Děkuji Vysloužil

  • Dobrý den, pane Vysloužile,

   video ze života kaprů z produkce InRybar.cz nebude nikde k zakoupení, neboť bude volně a ZDARMA ke zhlédnutí na internetu.

   Momentálně ale na celém videu ještě pracujeme. Takže přesné datum Vám neřeknu, protože ho sám nevím.

   Jen Vám doporučím, abyste sledoval náš magazín InRybar.cz, kde bude video volně k dispozici.

   Děkuji za dotaz a přeji příjemný zbytek víkendu.

   V. K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.