DomůAkční nabídkaRychlé vaření na rybách: „chytrá pánev“ pro rybáře FOX vaří rychleji

Rychlé vaření na rybách: „chytrá pánev“ pro rybáře FOX vaří rychleji

- Reklama -

Při déletrvajících výpravách za rybami je nutné mít po ruce nádobí, s pomocí kterého si rybář připraví chutné jídlo. Rybáři pak mají v oblibě praktické nádobí od renomované anglické společnosti FOX. 

Hned na začátek: na rybářském e-shopu FishMax aktuálně probíhá obrovská slevová akce BLACK SUMMER, díky které si rybáři mohou vybrat celou řadu rybářského vybavení od nejrůznějších značek. Slevy na některé produkty pak přesahují 70 %! Ale pozor: slevová akce je časově omezena, takže si ji nenechte upláchnout. Mrkněte na FishMax!

 

Pánev Cookware Infrared Power Boil

Ve chvíli, kdy rybář u vody tráví vícero dní, je zapotřebí si připravovat výživnou a chutnou stravu. V rybářském jídelníčku by tak neměla chybět teplá jídla, která rybářovi dodají tolik potřebnou energii. K rychlé a jednoduché přípravě jídla přímo u vody pak poslouží „chytrá pánev“ od anglické společnosti FOX, kterou najdete na e-shopu FishMax se slevou.

Tato šikovná pánev od anglické značky FOX nabízí hned několik zásadních předností, které výrazně zkracují čas při vaření. Jednak jsou tyto pánve uzavíratelné, takže v nich dojde k „bodu varu“ podstatně rychleji. Navíc, pánve jsou vybavené i neoprenovými návleky, které zásadně zlepšují izolaci, takže teplo nikam neuniká.

Tyto „chytré pánve“ od anglické společnosti FOX jsou vyrobené z kvalitního hliníku s eloxovaným povlakem. Díky použitému materiálu tak tato pánev efektivně „pracuje“ s teplem, díky čemuž je rybář schopný rychle uvařit jídlo nebo vodu. Zároveň ale díky eloxování pánev FOX vydrží podstatně delší dobu, takže rybář se může spolehnout na dlouhodobé a bezproblémové používání.

VIDEO: Jak funguje pánev od anglické společnosti FOX? Více ve videu

Samozřejmostí je potom rukojeť, aby rybář mohl s pánví komfortně manipulovat jak při nalévání vroucí vody, ale také při servírování uvařeného jídla. Velké plus vidíme v tom, že rukojeť je skladná, takže následně nezavází při transportu. Palec nahoru!

Tyto pánve si lze obstarat ve dvou velikostech. Menší pánev o objemu 0,65 litru je mezi rybáři oblíbená zejména při krátkodobých vycházkách, kdy si rybář vaří třeba jen kávu nebo menší porce jídla. K delším výpravám je potom vhodnější větší pánev o objemu 1,25 litru, která skvěle poslouží právě i při přípravě většího množství jídla.

Pokud už vás nebaví čekat dlouhou dobu při vaření jídla nebo vody, pak se určitě podívejte na tyto „chytré pánve“ od renomované společnosti FOX. Právě tato firma přišla s nádobím, které si oblíbí každý rybář, který jezdí k vodě bivakovat. Pánve FOX Cookware Infrared Power Boil najdete na e-shopu FishMax se zajímavou slevou.

 

Vařič FOX Cookware Infrared Stove

Dokonalý vařič od anglické firmy FOX si mezi rybáři získal velkou popularitu díky infračervené technologii. Ve zkratce: tento vařič vaří takovým způsobem, že nespotřebovává tolik plynu. A právě nižší spotřeba je naprosto zásadním plusem při déletrvajících výpravách za rybami. Vařič FOX najdete na e-shopu FishMax se slevou!

Velkým plusem infračervené technologie na tomto vařiči je větší koncentrace tepla. Díky tomu je tak rybář schopný podstatě rychleji uvařit jídlo nebo vodu, takže nejenže šetří palivo, ale také čas. A to ocení každý rybář při výpravách třeba v chladném období, když si chce co nejrychleji uvařit ranní čaj nebo kávu.

Obrovská spousta rybářů se při seznámení s tímto vařičem ptá: „a lze vařič napojit na moji plynovou kartuši?“ Odpověď je ale naprosto jednoduchá: vařič lze napojit na drtivou většinu standardních kartuší od nejrůznějších značek, které se v Česku prodávají. 

Na tomto vařiči velmi oceňujeme také bezpečnostní prvky, zejména pak stabilní tělo se 3 složitelnými nožkami. Rybář tak má jistotu, že při položení vařiče na pevný a stabilní povrch se nepřevrhne hrnec s vařící vodou nebo rozpálená pánev s jídlem.

Jestli hledáte výkonný vařič na ryby, na kterém rychle připravíte teplé jídlo nebo uvaříte hrnec s vodou, pak se určitě podívejte na tento od anglické společnosti FOX. Díky zmíněné technologii si tento vařič okamžitě zamilujete! Infračervený vařič FOX najdete na e-shopu FishMax se slevou!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -