DomůAkční nabídkaElektromotor na rybářský člun za pár korun: nabízí hromadu předností

Elektromotor na rybářský člun za pár korun: nabízí hromadu předností

- Reklama -

V dnešní době už mnoho rybářů používá při rybaření nafukovací člun. Plavidlo totiž při rybaření výrazně zvyšuje komfort. Aby byla plavba co nejpohodlnější, je vhodné mít k dispozici elektromotor.

Elektromotor na rybářský člun je praktickým pomocníkem, díky kterému je plavba mnohem pohodlnější. Rybář se prostě nemusí dřít při veslování. Navíc má mnohem „volnější ruce“, což ocení každý rybář jak při zdolávání ryby ze člunu, tak například při zavážení montáže nebo návnady na krmné místo. Jaký elektromotor na rybářský člun vybrat?

 

Elektromotor na člun Maxima P 40 LB

Používáte rybářský člun spíše na menších vodách, třeba typicky na soukromých lokalitách? Pak by vás mohl zaujmout tento elektromotor od značky Maxima, který patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu. A i proto je mezi česko-slovenskými rybáři tolik oblíbený. Levný elektromotor na člun najdete na e-shopu Chyť a pusť.

I když je elektromotor Maxima k dostání za lákavě nízkou cenu, tak se rybář může spolehnout na kvalitní zpracování – materiály třeba vydrží používání i ve slané vodě! Elektromotor tak bude rybářovi dlouhodobě a bezproblémově sloužit dlouhé sezóny. Navíc, tento elektromotor na člun Maxima P 40 LB nabízí skvělé vlastnosti.

Na motoru je hned několik rychlostních stupňů. Pokud se bavíme o plavbě směrem dopředu, tak tady si rybář může zvolit až z pěti rychlostních stupňů. Díky tomu tak rybář může jednak „citlivě“ manipulovat s člunem při pokládání montáže, zároveň si ale může zvolit i rychlostní stupeň pro rychlejší plavbu z lovného místa ke břehu. K dispozici jsou pak i tři rychlostní stupně pro plavbu vzad.

Co se týče rychlosti plavby: maximální rychlost s tímto elektromotorem se pohybuje od 6 do 7 km/h. I proto je tento elektromotor vhodnější spíše na menší a středně velké vody. Pro lepší představu: výrobce udává, že nejvhodnější je tento elektromotor používat u rybářských člunů o délce 2,1 až 3 metry (síla tahu je 18,14 kg).

 

Efektivní ovládání na vodě

Tento motor se velmi efektivně a pohodlně ovládá díky řídící tyče, která má délku 76 centimetrů. Tato délka rybářovi slibuje, že nemusí mít nepříjemně nataženou ruku při plavbě na člunu. Rukojeť se pohodlně drží, a to i v tu chvíli, kdy má rybář mokrou nebo od krmení špinavou ruku. Palec nahoru!

Elektromotor Maxima P 40 LB se připojuje ke „klasické baterii“. Výrobce rybářům radí, aby při plavbě s tímto motorem používali baterii o kapacitě 70 AH. Velkou výhodou elektromotoru je nízká spotřeba energie – pokud jej rybář používá „s rozumem“, pak se může těšit na dlouhodobé používání bez nabití baterie. A to je výrazné plus zejména při déletrvajících výpravách za rybami.

Velké plus pak vidíme také v napájecím kabelu. Ten se k baterii připojuje s pomocí svorek. Tohle je rychlé, jednoduché a efektivní. Pozitivem je také 150centimetrové délka připojovacího kabelu, díky čemuž není při plavbě na člunu „nepříjemně napnutý“.

A nemůžeme zapomenout ani na Anderson konektor, který umožňuje napojení další elektroniky k baterii (např. sonaru). Rybář tak může mít na člunu další pomůcky, které mu pomáhají k lepším výsledkům při rybaření. Plusem zmíněného konektoru je také to, že pro odpojení baterie od elektromotoru není nutné demontovat bateriové svorky. Paráda!

Jestli aktuálně hledáte elektromotor na rybářský člun, za který ale nechcete utratit půlku výplaty, pak se určitě podívejte na tento od značky Maxima. Jedná se o perfektní elektromotor, který zejména na menších a středně velkých vodách odvede velký kus práce! Levný elektromotor Maxima najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -