DomůAkční nabídkaŠílené slevy na rybářské potřeby: velký e-shop spustil giga zimní výprodej

Šílené slevy na rybářské potřeby: velký e-shop spustil giga zimní výprodej

- Reklama -

Nová sezóna je blíže, než si myslíte! Jste na ni připraveni? Pokud aktuálně doplňujete rybářskou výbavu, pak by vás mohl zajímat velký výprodej rybářských potřeb na e-shopu Chyť a pusť.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť mohou rybáři nyní najít celou řadu zlevněných produktů. A ve výběru cenově zvýhodněného zboží můžeme najít skutečné skvosty. Jako například výrazně zlevněné bivaky, lehátka nebo křesla. A to vše za super nízkou cenu!

 

Bivak pro rybáře Giants Fishing CLX Bivvy 1 Man

Tohle je extra populární bivak pro rybáře, který je jako dělaný na krátkodobé vycházky k vodě. Díky nízkým transportním rozměrům a jednoduché konstrukci jej rybář velmi snadno donese na lovné místo, kde jej okamžitě postaví. Zlevněný bivak od české značky najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

I když je tento bivak „rozměrově přívětivý“, takže se hodí i na krátkodobé výpravy za rybami, přesto nabízí dostatek prostoru. Rozměry činí 275 x 240 x 150 centimetrů, takže se pod střechu pohodlně vejde jak lehátko, tak nutná batožina, kterou je třeba mít po ruce.

Na tomto bivaku velmi ceníme i jeho jednoduchou konstrukci, díky které rybář tento bivak okamžitě postaví, a pak zase sbalí. Ale zase: konstrukce je velmi bytelná, takže vydrží i silné poryvy větru, které mohou rybáře u vody překvapit.

K odolnosti pak přispívá také odolný plášť s 5000 mm vodního sloupce. Díky tomu tak rybář vydrží v maximálním komfortu i při silném lijáku, který jej může u vody kdykoliv překvapit. Aby neměl pod nohama bláto, může k bivaku připevnit i podlážku. 

Pokud hledáte levný, ale velmi kvalitní bivak na ryby, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky Giants Fishing. Rybářský bivak CLX Bivvy 1 Man nabízí perfektní vlastnosti, a přitom je k dostání za super cenu. Zlevněný bivak pro rybáře najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Lehátko pro rybáře Starbaits Bed Chair Flat 6leg

Potřebujete kvalitní postel na ryby, na které se vyspíte „do růžova“ i několikrát po sobě? Pak by vás mohlo zaujmout toto zlevněné lehátko pro rybáře od značky Starbaits, které slibuje obrovský komfort, přičemž je k dostání za nízkou cenu. Zlevněné lehátko pro rybáře najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Toto lehátko nabízí dostatečně širokou matraci, na které se pohodlně vyspí i urostlejší rybář. Rozměry jsou 204 x 75 centimetrů, což je dostatečně široká matrace i pro urostlejší postavy. Výšku lehátka jde pak nastavit od 32 do 40 centimetrů. Zásadním plusem je potom vysoká nosnost, která činí 150 kilogramů. Palec nahoru!

K vysokému komfortu pak přispívá silně polstrovaná matrace, na které se spí „jako doma v ložnici“. Matrace je velmi příjemná při ležení, a to i při déletrvajících výpravách. Důležitá je potom i termální vrstva, která zvyšuje hřejivost i za nízkých teplot. Na matraci máme rádi také to, že k její výrobě byl použitý kvalitní materiál s vysokou odolností.

Jestli aktuálně hledáte levné lehátko na ryby, pak se určitě podívejte právě na toto od firmy Starbaits. Jde o perfektní rybářskou postel, na které se skvěle spí i při déletrvajících výpravách za rybami. Tohle je prostě záruka velkého pohodlí! Zlevněné lehátko na ryby Starbaits najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -