Domů Akční nabídka Šílený výprodej boilies! Získejte boilies za 799 korun ZDARMA! Omezené množství balení

Šílený výprodej boilies! Získejte boilies za 799 korun ZDARMA! Omezené množství balení

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílená výprodejová akce na TOP boilies od české značky Jet Fish. O co jde? Na nadupané kuličky Jet Fish Mystery aktuálně platí super výhodná slevová akce 1+1! Jak to funguje? Rybář při koupi 3 kilogramového balení Jet Fish Mystery dostane druhé zcela ZDARMA! Ale bacha! Upozorňujeme, že akce je množstevně omezena! Po vyprodání zásob nebudou tyto skvělé kuličky za tyto peníze k dispozici. Pospěšte si!

 

Boilies Jet Fish Mystery (1+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tak tohle je teda hodně suprová akce na nadupané kuličky od ostříleného kapraře Jaroslava Těšínského. Ten se rozhodl rozjet slevovou akci na legendární boilies Mystery, které je doslova narvané živočišnými moučkami. Rybář, který si na rybářském e-shopu PARYS aktuálně objedná 3 kilogramové balení boilies Jet Fish Mystery, tak dostane druhé balení zcela ZDARMA!

 

Co boilies Jet Fish Mystery obsahuje? Toto boilies je narvané rybími moučkami, rozpustnými rybími produkty, mořskými extrakty nebo ptačími zoby. Tento „koktejl“ zmíněných surovin dává dohromady naprosto dokonalé složení, díky kterému kuličky ve vodním prostředí vytváří koncentrované potravní signály. A na ně kapři velmi dobře reagují!

Kromě toho, že boilies Jet Fish Mystery vytváří ve vodním prostředí silné pachové stopy, tak také ve vodě vypouští atraktivní částečky. Ano! Kuličky boilies Mystery začnou po vhození do vodního prostředí okamžitě pracovat. Jak? Jejich povrch se začne postupně uvolňovat, takže v okolí boilies se objeví „mráčky“ z drobných částic. A tohle kapři doslova milují!

Co se týče příchutí: Zlevněné boilies Jet Fish Mystery je k dostání ve 3 příchutích. Rybáři si mohou vybrat příchuť jahoda/moruše, super spice nebo krill/krab. Na výběr jsou tedy jak sladké kuličky, tak i masové boilies. Stačí si jen vybrat!

Velkou předností tohoto boilies je také to, že je dostupné v několika průměrech. Rybáři si jej ve zvýhodněných 3 kilogramových baleních mohou vybírat ve velikostech 20 nebo 24 mm. Menší velikost je pochopitelně lepší pro kratší výpravy pro rychlejší chytání kaprů. A pokud chcete, aby bylo boilies ještě atraktivnější, zkuste jej třeba okrájet. Díky tomu z kuliček sundáte tuhý povrch, takže ty budou pracovat mnohem „agresivněji“.

Větší velikost kuliček je pak vhodná pro déletrvající výpravy za velkými kapry. Takto velké kuličky jsou už i více selektivní, takže na lovném místě vydrží podstatně delší dobu, a „počkají“ na ty největší kapry. Pokud chcete, aby se boilies nerozpouštělo rychle, pak jej můžete vysušit, čímž tento proces značně zpomalíte (boilies bude ještě selektivnější).

Nenechte si upláchnout tuhle jedinečnou příležitost na super výhodný nákup! Pokud si nyní koupíte na rybářském e-shopu PARYS 3 kilogramové balení boilies Jet Fish Mystery, pak druhé dostanete zcela ZDARMA! Takže ušetříte 799 korun! Tohle je prostě super výhodná nabídka, která je ale časově omezena!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies Jet Fish nejlevněji na PARYS!

Hledáte jiný druh boilies? Chcete jinou příchuť nebo třeba velikost? Pak se podívejte na bohatou nabídku boilies Jet Fish na rybářském e-shopu PARYS! Právě tady naleznete nástrahy od ostříleného kapraře Jaroslava Těšínského za ty nejlepší ceny. Vybírat si můžete z „nekonečna“ velikostí, příchutí a barev nástrah.

INFO: Nabídka boilies Jet Fish od firmy Jet Fish! Zjistěte více!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -