DomůNovinkyBohumil Kuna se chlubí: Rybář na jeho boilies ulovil 50 kilogramovou vyzu!...

Bohumil Kuna se chlubí: Rybář na jeho boilies ulovil 50 kilogramovou vyzu! Druhý 21 kilového lysce

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna v novém videu zveřejnil fotografie úlovků na jeho boilies, které od letošního roku nabízí. Úspěšní rybáři mu posílají obrázky ulovených ryb, a mezi nimi nechybí skutečně nádherné kousky. Jako například 50 kilogramová vyza, anebo pořádně urostlý lysec s váhou přes 20 kilo. Zdá se tedy, že boilies od Bohumila Kuna rybám chutná. Mrkněte na ulovené ryby v novém videu od labského rybáře…

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

„Jsou to zhruba 3 týdny, kdy mi začaly chodit fotky ryb, a nadšené reakce, což mě teda fakt dostalo! Zákazník na 1 kuličku bez krmení chytil 15 kilogramového kapra. Tohle byla taková první vlaštovka. Pak přišel ke mně můj spolužák, který na jahodu bez krmení chytil jesetera,“ popisuje Bohumil Kuna zkušenosti jeho zákazníků s boilies, které lze zakoupit na e-shopu kbfishing.cz.

S postupem sezóny, kdy se začalo boilies trochu lepšit, přišly i lepší ryby. K těm nejzajímavějším jednoznačně patřil nádherný lysec o váze 21 kilo, kterého si Bohumil Kuna nenechal jen pro sebe. „Pak přišel zákazník s jahodou, který 9. května 2021 chytil kapra o váze 21 kilogramů, takže potvrzený „dvacijáš“ na labskou jahodu!“ ukázal Bohumil Kuna.

„Přišly i fotky ze Slovenska ze soukromáku. Všichni víte, že já na soukromáky nejezdím, ale tady jsem musel udělat výjimku, a zveřejnit to, protože měli celkem 24 ryb, a z toho 14 bylo na labskou jahodu. I na soukromce byla úspěšnost veliká! Dokonce přišla 50 kilogramová vyza na jahodu!“ raduje se Bohumil Kuna při koukání na tuhle rybu.

VIDEO: Úlovky na boilies od Bohumila Kuny? 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -