DomůAkční nabídkaSladké boilies z kukuřice s medem: kuličky obsahují super kvalitní surovinu

Sladké boilies z kukuřice s medem: kuličky obsahují super kvalitní surovinu

- Reklama -

Asi není rybáře, který by někdy nenastražil na kapry a amury klasickou kukuřici. Tato surovina patří ve světě rybaření k těm nejvíce používaným. Co ale vyzkoušet kukuřici na ryby v moderní podobě? 

Není se moc čemu divit, že výrobci kukuřici používají jako důležitou surovinu pro výrobu nástrah a návnad na kapry a amury. A někteří k této neodolatelné surovině pak ještě doplňují další lákavé složky, které ve výsledku vytvoří fakt špičkovou nástrahu na kapry a amury. Třeba toto kvalitní boilies Record Corn.

 

Boilies Record Corn

Kvalitní boilies Record Corn od přeloučské firmy LK Baits patří k legendárním nástrahám česko-slovenské kaprařské historie. Právě tato nástraha má na kontě spoustu obrovských kaprů a amurů i z těch nejnáročnějších lokalit. Boilies Record Corn najdete na e-shopu LK Baits .

Jak už název napovídá, tak základ tohoto boilies najdeme v kukuřici. Ale bacha! Výrobce pečlivě dbá na kvalitu, takže kukuřičné boilies je vyrobené ze zrníček mladé mléčné kukuřice. Díky tomu má tak nástraha podstatně vyšší kvalitu, a také mnohem lákavější vůni. Tohle je fakt nádhera!

Kromě toho ale rybářská firma LK Baits k základu z mléčné kukuřice přidává další super kvalitní suroviny. Co tím myslíme? V boilies Record Corn rybáři najdou třeba luční byliny nebo květový med. Díky tomu tak má nástraha neodolatelně sladkou vůni, která ve vodním prostředí vytváří skutečně lákavé potravní signály.

Velkou zbraní tohoto boilies je i jasně žluté zbarvení, které jde pod vodní hladinou parádně vidět. Rybář tak má jistotu, že nástraha se skvěle hodí například na těch lokalitách, ve kterých je velmi čistá voda (štěrkovny, pískovny).

Někteří rybáři pak k tomuto žlutému boilies velmi rádi přidávají i plovoucí kuličky, aby nástraha byla ještě lépe viditelná. No, jen si to představte: pod kuličku Record Cornu přidáme plovoucí kuličku s výrazným zbarvením, která pomůže vytvořit nepřehlédnutelné sousto. Tohle funguje!

 

Boilies obsahuje super kvalitní surovinu

Klíčovou přísadou je potom včelí pyl, který dává boilies nejen neodolatelnou vůni, ale také nutriční hodnotu. Věděli jste například to, že 80 gramů smíšeného včelího pylu se nutričně vyrovná 500 gramům hovězího masa nebo 7 vejcím?

Tato obrovská nutriční hodnota tak může znamenat ten pomyslný rozdíl mezi (ne)úspěchem například na silně prochytávaných vodách. Právě na nich totiž kvalita nástrah a krmení rozhoduje. Pokud tedy má rybář spadeno na ty největší kapry, rozhodně by neměl toto kukuřičné boilies přehlédnout.

To, že toto boilies je vyrobené z kvalitních a čerstvých surovin, prozrazuje jeden fakt. Rybáře může třeba po čase překvapit, že boilies Record Corn může změnit zbarvení. To je dáno právě tím, že kuličky jsou zhotovené z takových surovin, které nejsou „napadrť vysušené“. Zase: právě takhle ale rybář pozná, že nástraha je vyrobená z kvalitních surovin.

Rybář si z řady Record Corn může vybrat jak klasické boilies, tak například i dipované boilies, které je nacucané lákavou tekutinou. Takové kuličky jsou pak jako dělané pro rychlé chytání, kdy potřebujeme mít pod háčkem co nejvíce atraktivní nástrahu, která dokáže během chvilky vypouštět silnou pachovou stopu.

Hledáte boilies, které obsahuje dobře známé, ale super kvalitní, suroviny? Pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky Record Corn. Ty obsahují celou řadu takových surovin v takové kvalitě, kterou jinde nenajdete. Tahle slaďoučká kombinace dokáže zaujmout i ty největší a nejzkušenější kapry. Boilies Record Corn najdete na e-shopu LK Baits .  

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -