DomůAkční nabídkaSpacák za pár korun: voděodolnost 20 000 mm ochrání i v nejhorším počasí

Spacák za pár korun: voděodolnost 20 000 mm ochrání i v nejhorším počasí

- Reklama -

Spacáky pro rybáře jsou nutnou součástí rybářské výbavy v tu chvíli, když se rybář chystá na déletrvající výpravu za rybami. Jaký spacák na ryby ale vybrat, aby nestál půlku výplaty?

Na česko-slovenském trhu patří k nejvíce populárním spacákům pro rybáře ty od anglické značky Avid Carp. Jedná se o oblíbené rybářské spacáky nejen díky jejich TOP vlastnostem, ale také velmi příznivé ceně. Takový spacák v takové kvalitě a za takovou cenu budete hledat jen horko těžko. Pojďme se na levné spacáky Avid Carp podívat blíže.

 

Spacák Avid Carp Ascent RS Camo Standard

Extra populární rybářský spacák, který si česko-slovenští rybáři okamžitě oblíbili. A to jednak proto, že nabízí opravdu perfektní vlastnosti i na těžké výpravy k vodě, ale také díky jeho super nízké ceně. Na tento spacák totiž aktuálně platí výrazná sleva. Zlevněný spacák od anglické značky Avid Carp najdete na e-shopu PARYS.

Čím začít? Musíme se nejprve podívat na super voděodolnost. Ta je 20 000 mm, takže rybář se může stoprocentně spolehnout, že spacák nabídne ten největší komfort i v těch nejhorších podmínkách, které mohou rybáře u vody potkat. Dovnitř spacáku se prostě nedostane žádná nepříjemná vlhkost, která může pobyt u vody proměnit v hotový horor.

Spacák pro rybáře Avid Carp Ascent RS Camo Standard je potom vyplněný dutým vláknem, které patří k odolným materiálům proti chladnému počasí. Duté vlákno spolehlivě udrží teplo uvnitř spacáku i v tu chvíli, kdy venku panuje štiplavá zima. Zároveň se jedná o materiál, který propouští přebytečnou vlhkost zvnitřku spacáku ven.

VIDEO: Jak vypadá spacák na ryby od anglické značky Avid Carp? 

Dalším důležitým prvkem tohoto spacáku je to, že v jeho vnitřku najdeme super příjemný fleecový materiál. Ten je na dotek krásně jemný – jako by rybář spal doma pod dekou. Tohle je prostě paráda! I u tohoto materiálu se může rybář spolehnout na to, že efektivně udržuje teplo uvnitř spacáku, zároveň ale spolehlivě odvádí přebytečnou vlhkost ven.

Důležitým plusem jsou potom i velké rozměry spacáku. Ty u modelu Standard jsou 210 x 85 x 10 centimetrů. Ve spacáku se tak pohodlně vyspí i hodně urostlý rybář, který se může do něj pořádně „zachumlat“.  

 

Na spacáku jsou velké a kvalitní zipy

To, že tento spacák je jako dělaný i do chladnějšího počasí, naznačuje další „detail“. O co se jedná? Zipy na spacáku mají vnější překryvy, které zabraňují tomu, aby se k spícímu rybářovi dostal chladný vzduch. Rybářovi se tak nestane, že by jej probudil nepříjemný chlad, který by pronikal přes zip spacáku. Za tohle palex nahoru!

Ještě chvíli u těch zipů zůstaňme: jedná se o to, že na spacáku Avid Carp jsou kvalitní a velké zipy, které slibují rychlé rozepnutí a zapnutí. Rybář má ale zároveň jistotu, že tyto kvalitní zipy se nebudou i při rychlejší rozepínání nebo zapínání zasekávat, anebo že se bude zip rozjíždět.

Na spacáku pak každý rybář ocení i další „detaily“. Jaké to jsou? Na obou strach spacáku například najdeme elastické převleky, které slouží k pevnějšímu připevnění spacáku k rybářskému lehátku. Díky tomu tak spacák nespadne na špinavou a mokrou zem. Aby bylo uchycení spacáku ještě bytelnější, lze jej připevnit i s pomocí centrálního popruhu.

Jestli hledáte nový spacák pro nadcházející část sezóny, která bývá ve znamení bivakování, pak se určitě podívejte na tento od anglické značky Avid Carp. Jedná se o perfektní rybářský spacák, který nabízí dokonalé vlastnosti i do těžkých podmínek. A nyní za super nízkou cenu! Zlevněný spacák Avid Carp najdete na e-shopu PARYS za super peníze!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -