DomůAkční nabídkaSleva na nahazovací echolot Deeper: e-shop vyprodává limitované balíčky

Sleva na nahazovací echolot Deeper: e-shop vyprodává limitované balíčky

- Reklama -

Vánoční nákupy jsou už dávno za námi. Některým e-shopům ale ve skladech zůstaly „rybářské poklady“. Jako třeba výhodné zimní balení nahazovacího echolotu Deeper. Sonar můžete mít teď levněji.

Ilustrační foto: PARYS

Firmu Deeper rybáři moc dobře znají. Právě tato věhlasná rybářská společnost na rybářský trh dodává prvotřídní nahazovací echoloty. A většinou na Vánoce tato firma chystá limitované balíčky, které obsahují kromě samotného nahazovacího echolotu také další příslušenství.

A právě několik posledních takových balení zůstalo i v regálech rybářského e-shopu PARYS. Rybáři tak právě tady mohou sehnat super moderní nahazovací echolot za výrazně lepší cenu. A navíc si k němu pořídí i zajímavé příslušenství, které výrazně zvyšuje komfort při rybaření. Pojďme se na echolot podívat blíže.

 

Nahazovací echolot Deeper Chirp+2 (+ příslušenství)

Tohle je limitovaná edice od společnosti Deeper, která obsahuje jak super kvalitní nahazovací echolot Deeper Chirp+2, tak další příslušenství. Důležité ale je, že celý tento balík je pouze za cenu zmíněné sondy. Zvýhodněné balení najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu!

V balení jednak najdeme zmíněný echolot Deeper Chirp+2. Právě tento echolot patří k těm nejvíce propracovaným „z dílny“ renomované společnosti. Sonar velmi spolehlivě „skenuje“ podvodní terén pod vodní hladinou. A to třeba proto, že nabízí 3 frekvence paprsků.

Rybář si může nastavit třeba široký paprsek o úhlu 47 stupňů (100 kHZ), který je ideální pro zkoumání velkých ploch pod vodní hladinou. Střední paprsek má pak úhel 20 stupňů (240 kHz), který je ideální pro detailnější zkoumání vybraného lovného místa. Pro opravdu podrobné zobrazení pak použijeme úzký paprsek o úhlu 7 stupňů (675 kHz).

Gigantickým plusem celého zařízení je to, že má vynikající rozlišení. Díky tomu je rybář schopný rozpoznat celou hromadu věcí a ryb pod vodní hladinou. Výrobce pak udává, že rybář díky zmíněnému rozlišení může sledovat i ty nejdrobnější nástrahy při přívlači.

 

Dosah až 120 metrů daleko

Ohledně onoho mapování: musíme ještě zmínit neuvěřitelnou přesnost i v hodně velkých hloubkách. Sonda je schopna najít ryby v hloubce až 100 metrů! Rybáři tak tento přístroj můžou naprosto v pohodě používat i na hlubokých vodách typu Orlíku nebo Vranova.

Samozřejmě, dalším obrovským plusem oproti klasickým sonarům je to, že rybář může nahazovací echolot Deeper Chirp+2 navázat k prutu a nahodit jej ze břehu do vody. Díky tomu tak rybář nepotřebuje žádný člun, aby si mohl zmapovat dno před sebou. Velkou výhodou je, že dosah zmíněné sondy je 120 metrů daleko, takže rybář si efektivně zmapuje dno i ve velké dálce.

Nahazovací echolot lze spárovat s celou řadou zařízení. Echolot je totiž kompatibilní jak s operačními systémy iOS, tak i s Androidem. Navíc, generuje vlastní signál Wi-Fi, díky kterému jej lze spárovat s chytrým zařízením. Proto rybář nemusí spotřebovávat vlastní mobilní data. Palec nahoru!

 

Příslušenství v limitované edici

Jak už jsme výše nakousli, tak k tomuto nahazovacímu echolotu si rybář rovnou pořídí i svítilnu Deeper Power Lantern. Jde o velmi výkonnou rybářskou svítilnu, kterou rybáři používají jak k osvětlení lovného místa, tak například k osvětlení prostoru v bivaku. Velkou výhodou je nízká váha a rozměry.

Dalším příslušenstvím, které je součástí této limitované edice, je držák na chytrý telefon. Ten jde komfortně připevnit k jakémukoliv prutu. Díky tomu tak rybář může sledovat, co se děje před ním, při jakémkoliv rybaření. Tenhle držák výrazně zvyšuje komfort při mapování neznámého revíru.

Pokud aktuálně hledáte nahazovací echolot Deeper s příslušenstvím za nižší cenu, pak se rozhodně podívejte na tuto limitovanou edici. Upozorňujeme ale, že v regálech leží poslední kusy! Cenově výhodné edice Deeper najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

    • Spíš hrozný výrobek. Za chvíli to bude u vody samej lempl co si bez aplikace ani neprdne. Naprostá zbytečnost

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -