DomůAkční nabídkaSleva na „sexy kalendář“ pro rybáře: rybáři jej můžou mít podstatně levněji

Sleva na „sexy kalendář“ pro rybáře: rybáři jej můžou mít podstatně levněji

- Reklama -

Tohle je kalendář pro rybáře, který se okamžitě stal velkým hitem. A není se čemu divit! Právě tento kalendář obsahuje řadu „horkých fotografií“ s krásnými rybářkami v různých rybářských pózách. 

Ilustrační foto: PARYS

Asi nenajdeme rybáře, který by se zájmem nepodíval na kalendář plný nádherných fotek s krásnými rybářkami. Chtěli byste takový kalendář doma? Teď máte super příležitost! V regálech e-shopu PARYS zůstaly ještě poslední kusy tohoto rybářského hitu, který okamžitě vzbudil mezi rybáři velký zájem. Nyní je tento kalendář k dostání za ještě lepší cenu.

 

Kalendář s rybářkami Hot Catch

Že se tenhle kalendář pro rybáře stal velkým hitem podzimu? Nedivíme se! Kalendář totiž obsahuje velkou spoustu „horkých fotografií“ obnažených rybářek, které jsou zachycené v nejrůznějších rybářských pózách. Zlevněný kalendář s nahými rybářkami najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Kalendář pro rybáře celkově obsahuje 14 krásných fotografií (včetně obálky), které rozproudí krev každému rybářovi. Fotografie jsou tištěny s pomocí nejmodernějších technologií, takže výsledek je opravdu fantastický! Rybář se může spolehnout, že dostane opravdu kvalitně zpracované a vytištěné fotografie, které budou zdobit jeho místnost.

Svůdné rybářky jsou na daných fotografiích zobrazené podle aktuálních rybolovných technik. Rybář by tak ze zachycené scény měl poznat, jaký měsíc vyfotografovaná rybářka představuje – jestli je zrovna teplý, anebo studený měsíc. Tohle je vymyšlené velmi dobře!

Tento kalendář je vhodný pro každého rybáře do kanceláře, dílny nebo rybářské klubovny. Ten totiž bude okamžitě dominantou vyzdobené místnosti. A nejde jen o fotografie, ale také o rozměry. Ty jsou 297 x 420 mm, takže kalendář je opravdu krásné, nástěnné dílo. Ty fotografie jdou díky tomu dobře vidět i z větší vzdálenosti. Za tohle palec nahoru!

 

Velmi kvalitní zpracování

To, že tento kalendář je zpracovaný opravdu s velkou pečlivostí, prozrazuje i použitý papír. Ten je velmi kvalitní a poctivý, takže rybář se může spolehnout, že fotografie nevyblednou ani při déletrvajícím vystavování kalendáře v dané místnosti. A rozhodně nehrozí to, že by se stránky trhaly. Kvalita zaručena!

Tvůrci se rozhodli, že kalendář bude mít spirálovou vazbu. Ta je u těchto typů kalendářů asi nejvhodnější, protože díky této vazbě se stránky velmi pohodlně listují. Zároveň takový kalendář spolehlivě drží na stěně, aniž by hrozil jeho pád na zem.

Kalendář s nahými rybářkami je vhodný třeba i jako dárek pro rybáře, který zrovna bude slavit narozeniny nebo svátek. S tímhle žádného rybáře neurazíte! Pokud tedy chcete někomu darovat krásný kalendář do jeho kanceláře, garáže nebo rybářské klubovny, teď máte skvělou příležitost.

Připomínáme, že tento kalendář pro rybáře je aktuálně k dostání se super slevou. Rybáři tak mohou ušetřit! Ale bacha! Jde o doprodej vánočních zásob, takže počet zlevněných kalendářů se sexy rybářkami je výrazně omezen. Zlevněné kalendáře najdete na e-shopu PARYS za super cenu!

 

Výprodej vánočních zásob na PARYS

Při této příležitosti připomínáme, že na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá doprodej nejrůznějších rybářských produktů. Rybáři si tak nyní mohou obstarat pruty, navijáky, bivaky a mnoho dalšího k rybaření za super nízké ceny. Ale bacha!

Častokrát jde o doprodej posledních kusů, proto doporučujeme neotálet a nenechat si upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup. Zlevněné produkty najdete na e-shopu PARYS za super nízké ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -