DomůAkční nabídkaSleva tisíce korun na sadu hlásičů od anglické značky: omezený počet kusů

Sleva tisíce korun na sadu hlásičů od anglické značky: omezený počet kusů

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS spustil výprodej špičkových sad hlásičů s příposlechy, na které je aktuálně tisíce korun sleva. Rybářský obchod rybáře upozorňuje, že počet zlevněných sad je výrazně omezený. 

Hlásiče na ryby jsou dnes už skoro nepostradatelným parťákem při lovu kaprů. A to platí dvojnásob ve chvíli, kdy se rybář vydává na dlouhotrvající výpravu za kapry. K signalizátorům si pak rybáři rádi pořizují také příposlechy, díky kterým jasně slyší záběr i na větší vzdálenost.

 

Sada hlásičů s příposlechem JRC Radar CX 2+1

Tohle je ona! Kvalitní sada hlásičů s příposlechem od anglické značky JRC je nyní k dostání za výrazně lepší cenu, takže rybář může ušetřit tisíce korun. Ale bacha! Počet těchto zlevněných sad je výrazně omezený! Zlevněné sady hlásičů s příposlechem od JRC najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Musíme začít kvalitou zpracování: jelikož se jedná o produkty, na kterých je „vyražená“ anglická značka JRC, tak se může rybář stoprocentně spolehnout na obrovskou kvalitu a spolehlivost. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály, díky kterým tyto přístroje vydrží používání i v těch nejtěžších podmínkách u vody.

Pro lepší představu: třeba citlivá elektronika, která patří k tomu nejdůležitějšímu na hlásičích, je chráněna dvojitým zapouzdřením. Díky tomu tak má rybář naprostou jistotu, že se dovnitř nedostane žádná vlhkost, a že nebudou vadit ani výrazně nízké teploty. Za tohle palec nahoru! Rybář si při téhle investici může být jistý, že tyhle hlásiče vydrží dlouhé sezóny.

VIDEO: Jak vypadají hlásiče JRC Radar CX? Podívejte se na video

Pokud se bavíme o zlevněných sadách, tak se to týká sad 2+1, z čehož vyplývá, že rybář v kufříku najde 2 signalizátory a 1 příposlech. Výrazná sleva se pak týká hlásičů s modře zbarvenými LED diodami.

 

Hlásiče nabízí moderní vlastnosti

Co vlastně tyto hlásiče nabízí? Suprové vlastnosti! Na přístrojích například najdeme kvalitní LED svícení, které při záběru vydává nepřehlédnutelný vizuální signál. Na těchto signalizátorech od anglické značky JRC je 20vteřinová paměť po záběru, aby se rybář u prutů mohl rychleji zorientovat.

Kromě toho ale na těchto hlásičích oceňujeme například jednoduché ovládání, zároveň ale širokou škálu možností. Rybář si tak může na hlásičích nastavit hlasitost zvukové signalizace, poté tón, ale také například citlivost. Třeba to nastavení citlivosti rybář ocení při rybaření na různých lokalitách (např. na stojatých vodách, a pak řekách).

Jak už jsme výše nakousli, tak součástí této sady je i spolehlivý příspolech, který lze se signalizátory spárovat. Obrovskou předností pak je to, že dosah tohoto příposlechu je plně dostačujících 150 metrů, tudíž rybář uslyší záběr i ve chvíli, kdy jej například přepadne „WC-potřeba“.

Z našeho pohledu mají tyto signalizátory od anglické značky JRC i povedený design. Ten je na jednu stranu jednoduchý, přitom ale elegantní. Na hlásičích najdeme klasické ovladače pro nastavení vlastností signalizátoru (hlasitost, tón atd). Za zmínku stojí i chování LED svícení při záběru, které se nám moc líbí.

Tato sada signalizátorů od anglické značky JRC je aktuálně k dostání za super peníze, takže není divu, že je o ní takový zájem. Proto znovu upozorňujeme na ztenčující se zásoby: pokud aktuálně hledáte kvalitní sadu hlásičů s příposlechem za rozumnou cenu, pak se rozhodně podívejte na tuto. Zlevněná sada JRC Radar CX 2+1 je aktuálně k dostání na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -