DomůAkční nabídkaSnížení ceny o 11 000 korun: E-shop likviduje zásoby TOP bivaků od NASH

Snížení ceny o 11 000 korun: E-shop likviduje zásoby TOP bivaků od NASH

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS nabízí zákazníkům jedinečnou možnost na životní nákup super kvalitního bivaku na ryby. Právě tento rybářský obchod výrazně snížil ceny těch nejlepších bivaků od firmy NASH.

Ilustrační foto: PARYS

Kvalita bivaku rozhoduje o komfortu u vody. Pokud rybář má nad hlavou nekvalitní střechu, pak se může bivakování změnit v hotový horor. Proto je zapotřebí sáhnout po něčem kvalitním. A teď je ta nejlepší příležitost!

Rybářský e-shop totiž nabízí vynikající bivaky od anglické firmy NASH za super nízké ceny. V některých případech je sleva přes 10 000 korun! Pokud tedy uvažujete o pořízení opravdu kvalitního bivaku, který vydrží předlouhé roky, pak se rozhodně podívejte na zlevněné modely NASH na e-shopu PARYS. Co tam najdete?

 

Bivak pro rybáře NASH Titan T3 MKII

Hledáte bivak pro rybáře, který nabízí obrovskou kvalitu? Jestli chcete něco, co vám vydrží až do rybářského důchodu, pak je tohle bivak přesně pro vás. Rybářský bivak NASH Titan T3 MKII patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu, a přitom je nyní k dostání na e-shopu PARYS za super peníze. Sleva je 11 000 korun!!!

Tou největší předností těchto bivaků od věhlasné firmy NASH je jejich odolnost a stabilita. Právě tyto bivaky si oblíbili ti rybáři, kteří jezdí na nejtěžší vody nejen v Česku, ale také v zahraničí – typicky na dlouhé týdny. V bivaku je vysoký komfort i za těch nejsilnějších nárazů větru, anebo při těch nejdivočejších bouřkách a průtržích mračen.

Velkým plusem u modelu T3 je i obrovský prostor. Maximální šířka je 375 centimetrů, přední šířka potom činí 340 čísel. Výška bivaku je 175 centimetrů. Bivak NASH Titan T3 MKII nabízí obrovský prostor, do kterého rybář uloží buďto dvě lehátka, anebo lehátko s křeslem a nutnou batožinou. Tohle je bivak, který by chtěl každý rybář!

VIDEO: Co můžete čekat od bivaku NASH T3 MKII? Více o něm ve videu 

Jestli aktuálně hledáte kvalitní bivak na novou sezónu, pak se rozhodně podívejte na tento od anglické značky NASH. Bivak pro rybáře Titan T3 MKII svou kvalitou, odolností, stabilitou a prostorem nemá na trhu konkurenci. Nyní si můžete tento bivak obstarat na e-shopu PARYS se slevou 11 000 korun.

 

Přístřešek pro rybáře NASH Bank Life Gazebo XL

Hledáte opravdu obrovský „hangár“, pod který schováte hromadu rybářského vybavení? Pak se rozhodně podívejte na přístřešek NASH Bank Life Gazebo XL, který má fascinující rozměry 410 x 410 centimetrů. Výška je potom luxusních 237 čísel! Zlevněný přístřešek najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Množství použití tohoto přístřešku je opravdu velmi široké. Jde o to, že někteří rybáři pod tímto přístřešek přímo spí, velká část rybářů si jej ale pořizuje jako „střechu nad posezením“. Ano, rybáři tento přístřešek často staví před bivaky, aby měli chráněné sezení s rybářskými křesly a stolem.

Obrovskou výhodou je konstrukce tohoto přístřešku. Ta se skládá z výsuvných tyčí, takže rybář nemusí nic nepohodlně spojovat, zasouvat, šroubovat. Ne! Díky tomuto je samotný rybář schopný obrovský přístřešek postavit vlastními silami. Fakt palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadá přístřešek pro rybáře od NASH? Mrkněte na video

Pokud hledáte něco, co bude chránit prostor před bivaky, aby tam nepršelo a nefoukalo, pak se rozhodně podívejte na tento přístřešek od NASH. Jde o vynikající ochranu při dlouhých výpravách za rybami, kdy každý rybář ocení závětří a komfortní posezení před bivaky. Zlevněný přístřešek najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -