DomůTrendySociální síť Fishsurfing představuje novou věc, bez které se neobejdeš na žádné...

Sociální síť Fishsurfing představuje novou věc, bez které se neobejdeš na žádné tvé výpravě

- Reklama -

Čeští vývojáři z Fishsurfing makají naplno! Kromě doplňování desítek tisíc rybářských lokalit vymýšlejí nové funkce. Třeba takové, které rybářům pomohou uložit důležité informace o jejich místech.  

Ilustrační foto: Fishsurfing

Česká sociální síť Fishsurfing  představuje novou funkci, kterou si oblíbí každý rybář. Funkce se jmenuje Moje místa. Jak funguje? Rybáři si mohou vytvořit svou vlastní tajnou mapu míst, od krmného místa přes chycenou rybu až po zatopený strom, a uložit si tak všechna důležitá místa.

Vyberete si jasnou ikonu označení místa, k místu dáte svůj název, přidáte popis a případně si k místům nahrajete i fotky. Tato místa si zadáte kdekoli, i uprostřed rybníka, a v budoucnu se jednoduše k těmto místům dostanete díky navigaci.

A to nejdůležitější: funkce Moje místa je zdarma stejně jako celý Fishsurfing, a svoje zadaná místa vidíte pouze vy! Nikdo jiný. Svoje místa si ale můžete nasdílet se svými kamarády. Například když se chcete domluvit a snadněji se najít na specifických místech u vody.

„Nasloucháme naší rychle rostoucí rybářské komunitě a vývojem Fishsurfingu jdeme vstříc jejím potřebám. Jednou z potřeb rybářů řeší právě funkce Moje místa, která usnadňuje ukládání tajných rybářských míst. Designově a uživatelsky je velmi atraktivní,“ komentuje zakladatel projektu Filip Domorád.

 

Fishsurfing v roce 2022 nezahálel

Během letošního roku se na Fishsurfingu ve spolupráci s lokálními rybáři z celé Evropy rozšířila mapa o více než 20 000 nových revírů. Přibyly mapy Německa, Chorvatska, Belgie, Portugalska a Francie, to včetně veškerých důležitých informací o místním rybolovu, pravidlech či povolenkách.

K jednotlivým revírům jdou navíc nově označovat fotky úlovků, což na Fishsurfingu není povinné. Můžete si tak udělat představu, co na daném revíru chytají ostatní rybáři. Tuto aplikaci si můžete stáhnout jak pro Android, tak i operační systém iOS.

V létě na Fishsurfingu přibyla sekce Bazaru, kde uživatelé mohou vystavit své už nepotřebné vybavení nebo naopak najít vybavení za zajímavé ceny. Fishsurfing Chyť a pusť galerie byla doplněná o nové reakce nebo možnost označit své přátele nebo revíry na fotkách. Celkově prošel Fishsurfing redesignem, to včetně nového webového rozhraní.

Sociální síť má našlápnuto na další sezónu a má pro vás připraveno několik dalších zajímavých aktualizací. Plné využívání Fishsurfingu i registrace je zdarma.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -