DomůAkční nabídkaVýprodej rybářských deštníků s bočnicemi a přístřešků: poslední kusy na skladě

Výprodej rybářských deštníků s bočnicemi a přístřešků: poslední kusy na skladě

- Reklama -

Česká rybářská značka ZFish čistí sklady! Rybáři díky tomu mají možnost získat pořádně zajímavé slevy na rybářské deštníky s bočnicemi, anebo třeba na rybářské přístřešky. Pojďme se na to podívat. 

Ilustrační foto: ZFish

Tohle zažil u vody každý rybář: najednou se odkudsi přiřítí těžké mraky, ze kterých se spustí provazce vody. To je liják! Kdyby tak existovala možnost během několika desítek vteřin postavit nějaký úkryt, říkáte si? Ale počkat!

Přesně pro tyhle účely poslouží buďto rybářský deštník s bočnicemi nebo nějaký přístřešek pro rybáře. Hledáte podobný typ rybářského vybavení? Pak se rozhodně podívejte na e-shop české rybářské značky ZFish. Právě ta likviduje skladové zásoby!

 

Rybářský deštník s bočnicemi Royal Full Cover

Tohle je prostě „nesmrtelná klasika“! Deštník pro rybáře je naprosto ideálním řešením na krátkodobé vycházky, kdy je zapotřebí mít bezpečný a spolehlivý úkryt před možnými rozmary počasí. Zlevněný deštník pro rybáře s bočnicemi aktuálně najdete na e-shopu ZFish.cz za super cenu!

Na tomto deštníku máme rádi velké rozměry. Jeho průměr je 2,5 metru, takže se pod střechu naprosto pohodlně vlezou dvě rybářská křesla s další rybářskou batožinou, kterou je zapotřebí mít po ruce. Plachty k deštníku umožňují to, aby se rybář pod střechou úplně zavřel, čímž vytvoří účinný úkryt při silném dešti.

Na tomto rybářském deštníku od české značky máme rád také použitý materiál. Jde o odolný plášť, který spolehlivě odolá i silným lijákům u vody, které mohou rybáře překvapit. Vodní sloupec použitého pláště je 3000 mm.

Kromě velkého prostoru a odolnosti tento deštník pro rybáře s bočnicemi nabízí ještě jednu velkou výhodu – nízké transportní rozměry. Jde o to, že transportní délka je pouhých 145 centimetrů, a hmotnost deštníku je jen 4,1 kilogramů. Takže proto je tento deštník tak oblíbený i při krátkodobém rybaření.

Pokud se chcete vybavit novým deštníkem na ryby, který vám napomůže vytvořit bezpečný úkryt u vody, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky ZFish. Je krásně odolný, velký, a přitom skladný. A nyní za super nízkou cenu! Zlevněný deštník pro rybáře s bočnicemi najdete na e-shopu ZFish.cz .

 

Přístřešek pro rybáře Classic Shelter ZFP

Jste fanoušky spíše klasických přístřešků na ryby? Pak se raději podívejte na tento produkt od české značky ZFish. Jde o perfektní přístřešek na ryby, který se rovněž hodí i na krátkodobé vycházky na ryby, které trvají třeba jen několik hodin. Zlevněný přístřešek aktuálně najdete na e-shopu ZFish.cz  za super cenu!

Na tomto přístřešku velmi oceňujeme opravdu jednoduchou konstrukci, kterou rybář postaví během chviličky. Díky tomu tak okamžitě „rozbije tábor“ u vody, takže se může ihned věnovat jiným věcem. Přesto! I když je konstrukce jednoduchá, tak přesto slibuje velkou stabilitu. Tenhle přístřešek od české značky ZFish tak vydrží i silné poryvy větru.

VIDEO: Jak vypadá levný přístřešek od české firmy? Podívejte se na video!

Kromě toho ale pod střechou najdeme i dostatek místa. Délka přístřešku je parádních 260 centimetrů, jeho hloubka je potom 140 čísel. A výška činí 150 centimetrů. Do přístřešku se tak naprosto pohodlně vlezou i dvě rybářská křesla a další věci, které je zapotřebí mít po ruce.

Hledáte levný přístřešek na ryby? Teď máte jedinečnou možnost jeden takový získat. Česká firma ZFish totiž na něj dala velmi slibnou slevu! Neváhejte, dokud jsou na skladě! Zlevněné přístřešky pro rybáře najdete na e-shopu ZFish.cz .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -