Domů Soukromé revíry Rybník Hadina

Rybník Hadina

- Reklama -

Soukromý revír rybník Hadina leží na Vysočině nedaleko obce Hadina a jen pár kilometrů od Humpolce. Soukromý revír rybník Hadina je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Hadina je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Hadina tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Hadina nabízí naprostý klid a pohodu. Břehy okolo soukromého revíru rybník Hadina jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. Na soukromém revíru rybník Hadina si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Hadina je velice dobře zarybněn. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Milovníci dravých ryb si pak mohou zachytat štiky, candáty nebo sumce. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 12 ha

Kraj: Vysočina

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

  • Roční: 3000 Kč (pro držitele roční JčÚS MP, roční JčÚS P nebo roční CS MP)
  • Roční: 4000 Kč (pro ostatní rybáře)
  • třídenní: 600 Kč (pro držitele roční JčÚS MP, roční JčÚS P nebo roční CS MP)
  • třídenní: 800 Kč (pro ostatní rybáře)
  • denní: 300 Kč (pro držitele roční JčÚS MP, roční JčÚS P nebo roční CS MP)
  • denní: 400 Kč (pro ostatní rybáře)

 

Pravidla lovu:

Loví se podle Rybářského řádu a bližších podmínek rybolovu na mimopstruhových vodách JčÚS ČRS pro běžný rok s následujícími úpravami:

1) Denní doby lovu: • v měsících duben a říjen od 6:00 do 20:00 hodin; v měsíci květnu od 4:00 do 24:00 hodin, v měsících listopad, prosinec, leden, únor a březen je lov ryb zakázán. • Rybolov nonstop = červen + červenec + srpen + září + každý víkend (pátek – sobota + sobota – neděle) od 1. 5. do 31. 10. 2017 + státní svátky

2) Pro držitele ročního oprávnění jsou v jednom kalendářním týdnu povoleny pouze 3 docházky. Platnost třídenní povolenky je 7 po sobě jdoucích kalendářních dnů, ve kterých je ale možné vykonat pouze tři denní docházky. Platnost jednodenní povolenky se stanovuje na 24 hodin od povinného zápisu začátku lovu.

3) Pro držitele všech druhů oprávnění je povolen lov na 3 pruty!!! S pruty může manipulovat pouze držitel oprávnění, nebo dítě do 10ti let. Max. vzdálenost krajních prutů – 4 m. Lovná místa u čísel pod karavany jsou přednostně vyhrazena vlastníkům karavanů.

4) Povolenými způsoby lovu jsou lov na položenou, lov na plavanou, lov přívlačí a lov na umělou mušku.

5) Rybář lovící v nočním intervalu 22:00 – 5:00 hodin musí být viditelně osvětlen.

6) Lov z plavidel, zavážení návnad a nástrah (i plaváním) je zakázáno. Brodění povoleno.

7) Lov dravců je povolen pouze na umělé nástrahy, a to již od 1. června. Lov na rybičky je celoročně zakázán.

8) Zákaz používání trojháčků s výjimkou lovu dravých ryb na umělé nástrahy.

9) Velikosti ryb, které je možno si ponechat: Pravidla rybolovu na chovném rybníku Hadina v roce 2017

10) Jeseter + veškeré mutace albín jsou hájeny celoročně.

11) Denní limit ponechaných ryb: • pouze 1 ušlechtilá ryba (kapr, amur, candát, štika nebo sumec). • plus ostatní druhy ryb do maximálního denního hmotnostního limitu 5 kg. • do denního ani ročního limitu se nezapočítávají cejni, plotice ani karasi.

12) Roční limit ponechaných ryb: • ušlechtilé ryby 20 ks, ostatní druhy 50 kg. • ponecháním si 20 ks ušlechtilých ryb končí ihned platnost oprávnění k lovu.

13) Evidence docházek a úlovků: • lovící je povinen mít u sebe doklad totožnosti + oprávnění k rybolovu a na požádání RS je předložit ke kontrole. • držitel ročního a třídenního oprávnění k lovu je povinen před započetím lovu zapsat datum do oddílu 2. oprávnění k lovu. • držitel denního oprávnění je povinen před započetím lovu zapsat datum a hodinu do oddílu 2. oprávnění k lovu. • při ponechání si ušlechtilé ryby je lovící povinnen neprodleně zapsat do oddílu 2. oprávnění k lovu pořadí úlovku, druh, velikost a čas ulovení a může pokračovat v lovu.

14) V případě ponechání si ostatních druhů ryb je rybář povinen zapsat jejich druh, počet a hmotnost při odchodu od vody. Přísný zákaz výměny již ponechaných ryb z vezírku a zákaz darování dal

Žádáme rybáře, aby po skončení platnosti oprávnění k lovu odevzdali sumář úlovků do schránek na hrázi nebo po stranách rybníka, nebo na adresu vydávajícího subjektu. Údaje o úlovcích jsou použity k evidenci hospodaření a jsou podkladem pro častější vysazování ryb.

Rybářská stráž a výborem pověření a označení členové ostrahy si vyhrazují právo kontroly, jak během samotného rybolovu, tak při odchodu rybářů od vody. Kontroly mohou probíhat i na všech přiléhajících parkovištích a přístupových cestách. Cílem opatření je zabránit odnášení nezapsaných ryb od vody.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Hadina

Web: rybarihumpolec.cz

Telefon: 723 893 902

Předchozí článekRybník Podskalák
Další článekRybník Horní Okrouhlík
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -