Domů Soukromé revíry Rybník Tyšlák ve Štokách

Rybník Tyšlák ve Štokách

- Reklama -

Soukromý revír Tyšlák leží u obce Štoky mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod v kraji Vysočina. Rybník Tyšlák má rozlohu přes 3 hektary a je různě hluboký, najdete zde poměrně mělká místa s hloubkou okolo 1,5 metru, u hráze ale hloubka dosahuje i 5 metrů.

Rybník Tyšlák je zasazen do klidné a nádherné krajiny Vysočiny. Břehy rybníka jsou travnaté, a je z nich velice pohodlný přístup až k vodě. Okolo rybníku rostou mohutné stromy, které dávají této vodě nezaměnitelný a jedinečný ráz. Díky klidnému a nádhernému prostředí si na rybníku Tyšlák užijete odpočinkovou a pohodovou rybařinu.

Rybník Tyšlák je velice dobře přístupný. Autem se dostanete až na vyznačené parkoviště, u kterého stojí chata správce, kde se prodávají i povolenky k lovu. Povolení k lovu na rybníku Tyšlák zakoupíte za velice příznivou cenu! Na rybníku Tyšlák je navíc řada služeb, které tyslakrybářům zpříjemní lov na této vodě. Je zde k dispozici občerstvení, možnost ubytování či rozdělávání ohňů (na určených místech).

Na rybníku Tyšlák se loví na 2 pruty (feeder, položená, plavaná) metodou chyť a pusť. Rybáři si ale mohou ulovenou rybu i zakoupit. Na soukromém revíru Tyšlák je i možnost nonstop rybolovu!

Rybník Tyšlák má velice bohatou a pestrou rybí obsádku. Rybáři zde mohou ulovit nádherné kapry, amury, jesetery nebo líny. Milovníci dravých ryb ocení bohatou obsádku štik, candátů nebo sivenů. Rybí obsádka je tvořena i skutečně kapitálními rybami, které prověří um a zkušenosti každého rybáře. Přijeďte si zarybařit na soukromý revír Tyšlák a splňte si svůj rybářský sen!

 

tyslakO revíru

Rozloha revíru: 3,25 ha

Kraj: Vysočina

 

Nejlepší cesta k revíru: Rybník Tyšlák leží v obci Štoky mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. 4 kilometry od sjezdu dálnice D1 (Praha – Brno) směr na Havlíčkův Brod.

 

Rybník Tyšlák

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

  • 250Kč/den

 

Pravidla lovu:

Na rybníku se rybaří na dva pruty, a dále na háčky bez protihrotu! Je nutná podložka a podběrák. Ramena podběráku musí mít délku nejméně 40 centimetrů. Na rybníku Tyšlák se chytá na způsob chyť a pusť. Rybář si ale může ulovenou rybu zakoupit (pokud splňuje velikost a je do určitých kilogramů).

 

Provozní doba: 

Od 1. dubna do 30. října – od 6:00 do 22:00.

Pro nonstop musí být skupina nad 10 platících osob!

 

Nabízené služby:

  • srub s občerstvením (točené pivo, limo)
  • gril, ohniště, udírna
  • ubytování v chatce (zatím jedna) – 2 os./200 Kč noc
  • WC budka.

 

Kontaktní údaje: rybaření rybník Tyšlák

Odpovědná osoba: Libor Caska

Telefon: 777 799 721

E-mail: RybnikTyslak@seznam.cz

Webové stránky: www.facebook.com/Sportovni.rybolov.Tyslak

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -